Czy miłość jest tylko legendą?

C

Crockett

Guest
Skoro o miłości śpiewało się od zawsze piosenki a niektórzy wykonawcy wyłącznie na tym skupiali swoją twórczość to wątpię by była to komercyjna gierka. Pewnie uczucie to mocno dawało się ludziom we znaki skoro było obecne tak mocno w muzyce.

Myślę, że istnieje. Nie ma czegoś takiego jak przyzwyczajenie. Człowiek bez mrugnięcia oka mógłby się przyzwyczaić do nowej osoby, poczuć to samo co do poprzedniej gdyby spotkał kogoś lepszego od poprzedniego partnera. Ale to jest niepotrzebnie gdybanie. Jak się już znajdzie fizycznie podobającą się osobę i wytworzy się tak zwana chemia a do tego dopasuje się charakter to człowiek jest non stop jakby w transie. Wygląd zewnętrzny zawsze jest obecny w miłości, co trzeba przyznać. Bez niego nic by nie było. Nie wyobrażam sobie znudzenia kobietą kiedy wpadnie się w ten "trans". A jak można zdradzić w ogóle nie pojmuję...
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Miłość- jak ciężko ją znaleźć. A trudniej zrozumieć. Być szczęśliwie zakochanym jest tak trudno. Raz się kiedyś zakochałam, nadal ten człowiek jest dla mnie ważny, myślę o nim. Choć minęło tyle czasu. Czy mam jeszcze szansę by spotkać kogoś innego i przeżyć coś podobnego? Gdy on założył już rodzinę, a ja wciąż szukam?
Wierzę w rzeczy niemożliwe. Zawsze będę wierzyć w miłość, nieważne jak byłaby odległa. Umową społeczną staje coś co miłością zwykle nie jest.
Choć im bardziej się snuje dziwne teorie tym bardziej pogmatwane jest to wszystko. Jeśli by dodało się trochę prostoty, zwykłej ludzkiej serdeczności, więcej zrozumienia, zawsze za dużo się marzy a za mało działa.


Ty utkwiłaś w przeszłości, rozpamiętujesz tylko te dobre chwile... gdyby naprawdę byłaby to 'miłość' on nie ożeniłby się z inną tylko z Tobą.

Musisz sobie uświadomić, że 'miłość' to jest coś więcej niż fizyczny pociąg, to czas, to porozumienie duszy i ciała....

Ty nie chcesz 'znaleźć' tej miłości. Ty po prostu tkwisz w przeszłych wspomnieniach fizycznego pociągu do tego faceta.
Zapomnij o tym co było i żyj chwilą, spodka się ze znajomymi, idź do kina, na siłownie czy na bilard. Poznawaj ludzi, bądź otwarta i ta 'miłość' kiedyś sam Ciebie dopadnie.
:)
 
Do góry