Czy Lubiecie Dj Tiesto? :))

idi_wof

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Lubie :p najbardzie podoba mi się traffic no i oczywiście addagio for strings
 

luzik

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
eee Tiesto jest spoko ale jego imige to juz chyba za durzo? ma spoko kawalki "mindcircus" i "fight" ale za bardzo na kase leci i to slychac w jego nowych kawalkiach

Obecnie preferuje ATB jako jeden z "niby" lepszych dj chowciasz jako muza na rozluznienie to nie znam lepszej!


:)
 

Attachments

  • blyskawice10.jpg
    blyskawice10.jpg
    2,1 KB · Wyświetleń: 16

sOoKaAl

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Tiesto? Kiedyś fakt, dobry był.. ale teraz rządzi Armin i Paul van Dyk!! :)
 

nestO

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Niektóre kawałki Tiesto chyba nigdy mi sie nie znudza :D

Jest bardzo dobry!
 

zer0cool

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Rogów
DJ Tiesto hmm...kiedyś był z niego bardzo dobry DJ ( jego utworki wymiatały szczególnie Traffic i Addagio 4 Strings), ale obecnie zaczyna grać komercje ten jego utwór Dance 4 life jak i cały album już nie są dobre jak te kawałki co kiedyś...
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
DJ Tiesto hmm...kiedyś był z niego bardzo dobry DJ ( jego utworki wymiatały szczególnie Traffic i Addagio 4 Strings), ale obecnie zaczyna grać komercje...
To zdanie mnie rozbawiło najbardziej :D Traffic to typowy underground nie ma co ;p
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
KOcham!! najbardziej ADAGIO FOR STRINGS , HE'S A PIRATE , LETHAL INDUSTRY i DANCE4LIFE
 

jarson721

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
nie wiem czemu wszyscy twierdza ze Adagio For Strings nalezy do tiesto wiec wyciagam was z bledu orginal nalezy do William Orbit - Barber's Adagio For Strings a tiesto zrobil swoja wersje
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
no i... bardziej mi sie podoba wersja tiesto. ta druga jest daremna (dla mnie dla innych moze nie) wiec pisze ze mi sie podoba bardzo adagio for strings tiesto. ja cie mać, ale problem. <_<
 

Jestem Słaby

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci? :&gt; :P
Podobają mi się KANE rain down on me (tiesto remix) i TIESTO PRESENT ALLURE the loves we lost (original mix). Reszta jego utworów do mnie nie przemawia, jakieś takie bez wyrazu są, szczególnie dance 4 life jest beznadziejne. Brakuje mu chyba trochę weny takiej jaką mają ABOVE & BEYOND. Natomiast większość setów ma całkiem niezłych. Ogólnie więc jestem na TAK.
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Witam!

@jarson721 - Adagio nie jest ani skomponowane przez Orbita, ani tym bardziej przez Tiesto. To jest kompozycja Samuela Barbena. Wykorzystano ją niezliczoną ilość razy, chociażby w filmach, grasz i beznadziejnych coverach Tiesto.

Melodia to z 70 albo i więcej procent sukcesu w tworzeniu kawałka. Mnie się nie podoba to, że Tiesto "ukradł" do tego przywłaszczył sobie Adagio For Strings, dając do zrozumienia, że "TO JE MOJE!!!". Jak dla mnie chamstwo. Może zresztą to nie jego wina, ale wina tępych dzieci słuchających transa...

A Tiesto to nie lubię tak jak i Arminów i innych takich. Muzyki może nie robią najgorzej pod względem technicznym (dla mnie goa z '96 bardziej rozbudowane niż te transidła z 2007), może ta muzyka jest czegoś warta - ok, ale dlaczego większość ludzi których znam, ba, większość spora słuchających tego jest kretynami? Dlaczego duża cześć jest chamami? Dlaczego wielcy fani DJ Tiesto nie są w stanie rozróżnić chociażby techno od trance? Dlaczego Tiesto wg. niektórych produkuje Techno?

Dlatego przede wszystkim nie lubię Tiesto i innych transideł, z powodu debilizmu wśród słuchaczy. No i po prostu dlatego, że mi się nie podoba...

Pozdrawiam!
 

Melody

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Lubię :) pewnie, że lubię... a najbardziej podoba mi się jego piosenka "Close to you" <- nuta przecudna :D :D :lol: :lol:
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Tiesto?

Jego trancowe utwory wykorzystuję jako kołysanki... :D :lol:
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
eee XNC napisales
dlaczego większość ludzi których znam, ba, większość spora słuchających tego jest kretynami? Dlaczego duża cześć jest chamami? Dlaczego wielcy fani DJ Tiesto nie są w stanie rozróżnić chociażby techno od trance? Dlaczego Tiesto wg. niektórych produkuje Techno?
juz wczesniej pisalem w innym poscie ze nie jest ladnie obrazac ludzi ktorzy sluchaja muzyki innej niz Ty <_< . Nie nasza wina ze masz takich znajomych. moze Ci sie tylko wydaje ze tacy sa bo ich dobrze nie znasz i napewno potrafia odroznic techno od trance (nie bede sie zaglebial w ten temat bo do tego trzebay zalozyc inny temat - "roznice miedzi gatunkami techno")
Dlatego przede wszystkim nie lubię Tiesto i innych transideł, z powodu debilizmu wśród słuchaczy. No i po prostu dlatego, że mi się nie podoba...
ok. ze Ci sie nie podoba - rozumiem. nie kazdemu musi sie podobac. nikomu nikt tego nie narzuca. ale po porostu jak ci to nie interesuje to po co wchodziles wogole na ten temat? zeby obrazac innych?
Dlatego przede wszystkim nie lubię Tiesto i innych transideł, z powodu debilizmu wśród słuchaczy
Jezeli ktos wejdzie i napisze ze nie lubi bo go nie interesujetaka muza albo cos w tym stylu to pewnie ze zrozumie. ale wtedy gosciu przynajmniej NIE OBRAZA NIKOGO !
Przeczytales regulamin ? - Nie wolno obrazac innych uzytkownikow a to bylo poniekad dla niektorych obrazliwe co napisales <_<
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
Tiesto- jego muzyka podoba mi sie jak najbardziej, zwłaszcza nieśmiertelny Traffic i He's a Pirate, cuda!! :D:D Dance4Life też jest niezłe :)

P.S. Co do wypowiedzi XNC- całkowicie zgadzam sie z gipcu, rozumiem, że XNC chciał przedstawić swoją opinię, w końcu po to m. in. są fora, ale przecież można zrobić to tak, żeby nie obrażać innych!!

Może zresztą to nie jego wina, ale wina tępych dzieci słuchających transa...

Nie każda osoba słuchająca trance'a (nie transa) jest tępa, w tej chwili obrażasz sporą liczbe osób z tego forum. Jeśli masz wchodzić do jakiegoś tematu po to żebby obrażać innych, to lepiej wcale nie pisz <_<
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Nie obrażam nikogo za muzykę, którą słuchają, też nie obrażam ludzi, którzy tego godni nie są, przeczytaj dokładnie - wyjdzie z tego to, że nazywam niektórych po imieniu. A jeżeli czujesz się obrażony, to dziwne, nie napisałem wszyscy, oprócz obrazy czujesz też swój kretynizm? Czyżby prawda w oczy zaczęła koleć? Nie tylko znajomi, zresztą po samych zachowaniach na imprezach to widać - bardzo często prostactwo. Niestety, co ma znanie kogoś do jego rozróżniania Techno od Trance, niestety zauważyłem, że większość nie potrafi, w tym także i ty mój drogi, bo co ma techno do trance, jaki sens miały słowa "roznice miedzi gatunkami techno"?

A wchodziłem po to, aby nie być kolejnym tandetnym optymistą. Nie po to aby obrazić, ale chociaż uświadomić kogoś.

Czy ja kogoś obraziłem? Może się tak tylko wydawać, jeżeli komuś powiem po imieniu to czy to jest obraza? Ktoś ma na imię Piotrek, powiem do niego Piotrek, to jest to obraza? Poza tym nie tępiłem muzyki, wcale idiotyczna nie jest, ba, jest nawet dobra - tylko mi nie wpada.

Jeżeli mój post był obraźliwy, to nie tylko moja wina, ale wina tych którzy zostali obrażeni (prawda im uwiera).

Nie napisałem każda... omg, ciężko wam się czyta. Właśnie widzę kto tu jednak jest kretynem...
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
sluchaj gosciu! wez sie lepiej juz tu nie wypowiadaj bo nie wiesz o czym gadasz.
jeżeli czujesz się obrażony, to dziwne,
nie wiem czemu takie dziwne jezeli napisales
zresztą po samych zachowaniach na imprezach to widać - bardzo często prostactwo
Właśnie widzę kto tu jednak jest kretynem
jezeli wg ciebie to nie bylo obrazliwe to co jest?
Niestety, co ma znanie kogoś do jego rozróżniania Techno od Trance, niestety zauważyłem, że większość nie potrafi, w tym także i ty mój drogi, bo co ma techno do trance, jaki sens miały słowa "roznice miedzi gatunkami techno"?
- Moze akurat masz takich znajomych albo ci sie wydaje ze sa twoimi znajomymi. mysle ze gdyby przeczytali co tu o nich piszezsz to raczej bys juz chyba nie mogl ich nazywac "znajomymi"a co do tej muzyki to taki ma sens ze muzyka techno dzieli sie na rózne podgatunki <_< np: hardstyle, TRANCE, happy hardcore... wiec to ma sens.
Poza tym nie tępiłem muzyki, wcale idiotyczna nie jest, ba, jest nawet dobra - tylko mi nie wpada.
Jeżeli mój post był obraźliwy, to nie tylko moja wina, ale wina tych którzy zostali obrażeni (prawda im uwiera).
ja wcale nie mowie ze tepisz ta muzyke tylko ze obrazasz nie tylko mnie ale ludzi sluchajacych jej. co?, ja napisalem ze jestesmy: kretynami, prostakami, tępymi dziecmi i debilami?
Właśnie widzę kto tu jednak jest kretynem...
tępych dzieci słuchających transa...
to widać - bardzo często prostactwo.
piszesz ze nie obrazasz wszystkich - nie?:
z powodu debilizmu wśród słuchaczy
sory ale ja tez jestem sluchaczem <_<

ja cie tak nie nazwalem ba, nikt cie tu tak nie nazwal to dlaczego ty nazywasz? czy nazywanie ludzie po imieniu to znaczy : KRETYN lub cos w tym stylu?
JA CIE MAĆ NIE MOGE <_<
 
Do góry