Czy Lubiecie Dj Tiesto? :))

iRule

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2006
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rybnik
Piosenki trance rzadza :lol:

Co do nowej plytki to nie powiem sa ciekawe utworki np Carpe Noctum, Ten Seconds Before Sunrise, Elements of Life

Na moj gust otrzymalismy glownie komercje.. In The Dark.. co to jest?
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
A ja nie lubię trence, bo wg mnie brak temu gatunkowi spójności a w szczególności Dj'owi Tiesto.
 

AlterEgo

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
A ja nie lubię trence, bo wg mnie brak temu gatunkowi spójności a w szczególności Dj'owi Tiesto.
Spójności??? Przyznam sie że nie zrozumiałem :mruga: Co do Tiesto to można go nie lubić ale nikt nie może zaprzeczyć, że facet ma naprawdę talent ;) Swego czasu strasznie podobał mi się Skin - Faithfulness (Dj Tiesto Rmx) :p :p Jedna z lepszym moim zdaniem ;)
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
po prostu nie lubię muzyki bez cykiczności tudzież refrenu. dla mnie trence to puszczanie poszczególnych elementów bez spójności, ale to tylko moje osobiste danie na ten temat.
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
Chodzi o to, że złożone jest z dużej ilości ścieżek granych w jednym momencie, dlatego się nie powtarzają.
 

cjtito

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Dj Tiesto to klaskyka mój ulubiony dj najlepsze kawałki: Adagio for strings , Traffic , Walhalla , In the dark miodzio :) kto nie słyszał polecam gorąco ;)
 

naimad007

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Arnhem
o matko temat wymyslony przez...kogos.... kto nie zna sie na muzyce i mysli ze tiesto gra techno... :/

ale do tematu tiesto hmm jako osoby dj bardzo go nie lubie wrecz nienawidze bo jest bardzo KOMERCJA tak bardzo ale co do muzyki to niektore sety ma nawet dobre ale nie wszystkie...

ale mosze to napisac bo bardzo czesto mozna sie z czym takim spotkac jak dwie osoby rozmawiaja

dialog miedzy osoba A i osoba B :D

A:jakiej muzyki sluchasz

B techno oczywiscie kocham ta muzyke (bo moj brat siostra kolega sasiad pies sluchaja techno to ja tez muzsze bo to jest cool :/ zal.pl )

A a jaki jest twoj ulubiony dj

B no nie mam takich ulubionych ale np dj tiesto...

A a jacys inni ulubieni

B no wiesz ja az tak bardzo nie slucham takiej muzyki to sie nie znam

ZAL ZAL ZAL.PL

moze ktos zaczai o co mi chodzi jak tak to kto sie ze mna zgadza??
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
o matko temat wymyslony przez...kogos.... kto nie zna sie na muzyce i mysli ze tiesto gra techno... :/

ale do tematu tiesto hmm jako osoby dj bardzo go nie lubie wrecz nienawidze bo jest bardzo KOMERCJA tak bardzo ale co do muzyki to niektore sety ma nawet dobre ale nie wszystkie...

ale mosze to napisac bo bardzo czesto mozna sie z czym takim spotkac jak dwie osoby rozmawiaja

dialog miedzy osoba A i osoba B :D

A:jakiej muzyki sluchasz

B techno oczywiscie kocham ta muzyke (bo moj brat siostra kolega sasiad pies sluchaja techno to ja tez muzsze bo to jest cool :/ zal.pl )

A a jaki jest twoj ulubiony dj

B no nie mam takich ulubionych ale np dj tiesto...

A a jacys inni ulubieni

B no wiesz ja az tak bardzo nie slucham takiej muzyki to sie nie znam

ZAL ZAL ZAL.PL

moze ktos zaczai o co mi chodzi jak tak to kto sie ze mna zgadza??
A ty na pewno też wiesz czym jest muzyka techno? I znasz ją?
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
touche,Yoggi,touche...

Może i faktyycznie ten dialog mógłby znaleść swoje miejsce w realiach,ale skoro sam autor faktycznie napisał go z takim brakiem przekonania,no to faktycznie nie ma o czym gadać :)
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
co wy ludzie macie z tym zal.pl :mruga: :mruga: nie wime...rajcuje to was, czy co...? to wydaje sie wam modne?? to niestety zdepcze wasze przekonania...NIE JEST TO ANI MODNE, ANI FAJNE !! a zeby bylo na temat to juz pisalem tutaj co sadze o Tiesto...jest najlepszym jak dla mnie gosciem co tworzy trance :D
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
Hej nie obrażajcie Tiesta bo tak naprawdę obrażają go Ci którzy znają jego małą ilość utworów np. Adagio for strings , Traffic , , In the dark... a przecież nie na tym kończy się jego kariera! osobiście podoba mi sie jego płyta elements of life ale i również nowe sety : IN SEARCH OF SUNRISE 6 IBIZA (MIXED BY TIESTO) cd.1 i cd.2 bardzo gorąco polecam!
o matko temat wymyslony przez...kogos.... kto nie zna sie na muzyce i mysli ze tiesto gra techno... :/ale do tematu tiesto hmm jako osoby dj bardzo go nie lubie wrecz nienawidze bo jest bardzo KOMERCJA tak bardzo ale co do muzyki to niektore sety ma nawet dobre ale nie wszystkie...ale mosze to napisac bo bardzo czesto mozna sie z czym takim spotkac jak dwie osoby rozmawiaja dialog miedzy osoba A i osoba B :DA:jakiej muzyki sluchasz B techno oczywiscie kocham ta muzyke (bo moj brat siostra kolega sasiad pies sluchaja techno to ja tez muzsze bo to jest cool :/ zal.pl )A a jaki jest twoj ulubiony dj B no nie mam takich ulubionych ale np dj tiesto...A a jacys inni ulubieniB no wiesz ja az tak bardzo nie slucham takiej muzyki to sie nie znam ZAL ZAL ZAL.PLmoze ktos zaczai o co mi chodzi jak tak to kto sie ze mna zgadza??
i tutaj przykład
 
Do góry