Czy Lubiecie Dj Tiesto? :))

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Przeczytaj sobie jeszcze raz:

Nie obraziłem raczej nikogo. Obrazą jest na przykład gdy kogoś nazwę pedałem, gdy ten jest hetero. Nie wiem z jakiej racji zaliczasz do Techno trance, ale ok, twardy jesteś, nie ma sensu rzeźbić. A to moja wina, że słuchający tranca pośród nas to właśnie prostacy? Ok, może nie większość, ale na pewno spora część, tutaj możliwe, że przesadziłem sam przecież znam dużo osób które są w porządku, ale dużo też którzy są za tępi... Jedno co mnie bardzo wkurza, to Ci wielcy fajni trancu nie mają zbyt dobrego pojęcia o muzyce i nie mówię tutaj tylko o muzyce elektronicznej.

Ok, może nazywane kogoś tam kretynem etc. jest nie za dobrze, więc niech będzie, że chodziło mi o -ciemny lud-.

JA CIE MAĆ NIE MOGE
A ja Cię mogę misiu ^.^
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
no to tak:
1. mysle ze ise odgadalismy. jest w tym troche mojej winy ale ty tez swiety nie jestes :] ja za bardzo troche agresywnie zareagowalem ale troszku sie wkurzylem jak przeczytalem tego twojego pierwszego posta.
2. mam nadzieje ze nie myslisz ze WSZYSCY co sluchaja techno lub trance sa tepymi prostakami. raczej charakter ludzi nie zalezy od muzyki (przynajmniej w muzyce techno).
3.mysle ze juz nie ma klutni, wszystko sie rozwiazalo. Niektorzy KOCHAJA TIESTO i ogolnie TECHNO (ja) a niektorzy nie lubią a moze nawet nienawidzą.
a niektorzy tak jak ty - uwazaja ze muza jest dobra ale nie wpada im w ucho. ja to bardzo dobrze rozumie. mi tez w ucho nie wpada np. metal :D
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Ad. 1. Święty to może nie jestem, świetny też chyba nie ^_^

Ad. 2. E, na pewno nie myślę tak. Muzyka z charakterem ma mało wspólnego, ale charakter z muzyką tak. Chodzi mi o to, że raczej ktoś mało światły, ciemny, nie będzie słuchał dość specyficznych gatunków muzyki. Co to dużo mówić, nie wszyscy słuchają bo lubią, dużo słucha, bo znajomi też słuchają - taka widoczna komercja niestety... Mnie nie boli muzyka, mnie ludzie bolą - i właśnie niektórzy tacy ludzie robią złą opinię muzyce, której "słuchają".

Ad. 3. Aha, nie stawiaj Tiesto obok Techno, bo te dwie "nazwy" nie mają za dużo wspólnego, Tiesto to Trance i jego euro odmiany, a Techno to inny gatunek całkiem. Szczerze mówiąc to każda muzyka jest dobra, każdy gatunek ma coś w sobie, inaczej po prostu by nie powstał. A tworzenie muzyki, jakiejkolwiek to nie takie hopsiup, chyba, że "rapowanie".

A kłótni nie ma i mam nadzieję, że nie będzie.
 

Wolny_elektron

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
podkarpacie
JASNE :)
DJ Tiesto rządzi w Europie i na świecie :)
Najbardziej wymiara Adagio for strings... ale inne też są super :)
:sexy: :sexy: :sexy: :sexy: :sexy: :sexy: :sexy: :sexy: :sexy:
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
@gipcu - no widzisz, właśnie tacy ludzie jak powyżej mnie irytują bardzo.
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
no wiesz, gosciu wyraza swoje uczucia :D
Mialem napisac tak:
Ze kocham TIESTO i wszytskie gatuniki muzyki tanecznej - to chyba zabrzmialo by lepiej :D
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
JASNE :)
DJ Tiesto rządzi w Europie i na świecie :)
Najbardziej wymiara Adagio for strings... ale inne też są super :)
:sexy: :sexy: :sexy: :sexy: :sexy: :sexy: :sexy: :sexy: :sexy:

*wymiata Adagio zgadzam sie :p

na marginesie to moja the best pios. :sexy: :]

--------------
Kto pozna miłość raz ...
A potem straci ją ...
Inaczej patrzy na życie ...
Wie dobrze co to ból ...
Wie dobrze co to żal ..
I smutne noce łez ...

Tęsknię i sięgam po lustro wspomnień tych dni ...
W których było tak dobrze nam ...
Słucham serca i słyszę Cię w nim ...
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Dj Tiesto - najlepszy w swoim gatunku. Album Just Be to po prostu mistrzostwo świata.
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
ja musze się przyznać że jestem człowiekiem ktory słucha metalu i rocka ... Ale jak słysze jego utwory to chyle czoło. Mistrzostwo świata :papa:
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
ja musze się przyznać że jestem człowiekiem ktory słucha metalu i rocka ... Ale jak słysze jego utwory to chyle czoło. Mistrzostwo świata
Nie jesteś jedyny, pół mojej klasy to fani metalu, ale DJ Tiesto zna każdy z nich :D U mnie jest na odwrót, jestem człowiekiem który słucha techno, ale czasami lubie zmienić klimat np. na Green Day :D

wymiata Adagio zgadzam sie

A ja nie, najbardziej wymiata Traffic i He's A Pirate :p :D
 

~miodzio~

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
tiesto jest przereklamowany zrobil kilka dobrych piosenek ktore sa puszczane do znudzenia :/ , juz lepszy jest Armin van Buuren zna sie na rzeczy a ASOT-y ktore tworzy sa super :eek:k:
 

zara

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
z nieba
ja tak siedze i czytam te wszystkie posty na temat TIESTO i musze stwierdzić, że ile ludzi tyle opini, ile gatunkow muzyki tyle fanow, każdy lubi czegoś mniej lub więcej ja z kolei moge powiedzic na temat Tiesto wiele. Słucham go od 1999 roku-tak kochani-jeszcze wtedy malo kto wiedzial o jego istnieniu.
Ja juz mialam w posiadaniu kilka jego setow miedzy innymi : Nyana, In Search of Sunrise 2 ,oraz znany wszystkim Sillance - Dellerium tylko wtedy mozna bylo to uslyszec. W tym czasie on robil kariere Traffic, Adagio, Just Be,Love Comes Again.

W 2002 roku pojechalismy z moimi znajomymi do Berlina na 1,5 godzinnego seta ktory odbywal sie w Collumbi Halli. Wtedy po raz pierwszy ujrzałam i usłyszałam go na żywo. We wrocławiu oczywiście też mnie nie zabrakło, dla mnie jest światowym didżejem rzecz jasna,dla niektórych z was będą inni.
Muszę dodać ,że niema płyty ktorej bym nie posiadała, niema utworu ktorego bym nie znała, jest wiele ktore moglabym zaliczyc do najlepszych , ale jednym z nich bedzie Forever Today- poezja trance , jest w nim wszystko co powinno być w prawdziwej muzyce.

fotka z koncertu

więc niema co sie sprzeczać tylko zaakceptować to co kto lubi- pozdrawiam fanów TIESTO i nie tylko :papa:


tiesto jest przereklamowany zrobil kilka dobrych piosenek ktore sa puszczane do znudzenia :/ , juz lepszy jest Armin van Buuren zna sie na rzeczy a ASOT-y ktore tworzy sa super :eek:k:

jesli uważasz ,że Tiesto robi piosenki to nic nie wiesz na jego temat,pewnie gdyby nie te kilka kawałków w radiu nie wiedzialbyś jak gra,wiec ciesz sie że co kolwiek słyszałeś :D

Podsumowując: zepsuł się :zmeczony: <_<

więc Ci wyjaśniam ,że TIESTO sie nie zepsul, zmienił klimat owszem i to mi sie w nim podoba. Od 8-miu lat jak sledze jego plytki to każda sie różni ,ale o tym wiedzą tylko ci co go znają i słuchają na bierząco. BB)
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
więc Ci wyjaśniam ,że TIESTO sie nie zepsul, zmienił klimat owszem i to mi sie w nim podoba. Od 8-miu lat jak sledze jego plytki to każda sie różni ,ale o tym wiedzą tylko ci co go znają i słuchają na bierząco. BB)
i dobrze sie dzieje...przeciez nie zmienia klimatu tak radyklanie ze nie da sie sluchac, ale gdyby nie zmienial to bylaby taka monotonia :D
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
lubicie Tiesto ?? to posłuchajcie sobie jego nowej płyty "Elements Of life" to jest dopiero dobra muzyka!!!
 
Do góry