Czy Lubiecie Dj Tiesto? :))

matusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Uwielbiam techno! kocham techno! Techno jest supcio. A dj tiesto ma super kawałki. :eek:k:
 

Wiolusia20

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
:Hello:no pewno ze lubie przy jego muzie przetanczylam pol miesiaca non stop :p to jest dopiero muza normalnie :cenzura: i tyle

:Hello: zajefajnie
 

Calderon

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Żenada ... kocham tiesto i uwielbiam techno ... tiesto gra trance a nie techno to 1 sprawa .... jesli ktos słyszał tylko adagio i traffica, czyli komerche z klubu, to nie ma najmniejszego, podkreślam najmniejszego pojęcia o Tiesto nie wiecie nawet ze nazywa sie Tijs Verwest ... żeby móc sie wypowiedziec na jego temat, trzeba by znac choćby albumy Nyana, In My Memory i Just Be, bo one pokazują styl Tiesta, i czesc jego lepszych utworow, ktorych stworzyl całą masę ... Tiesto gra muzyke komercyjną, reklamuje sie zawsze i wszędzie, w przeciwnym wypadku wiedzielibyscie o nim tyle co o ReLocate, Menno De Jongu czy Gielenie, czyli nic :/ Nutki Battleship Gray czy Walking On Clouds z cudownym wokalem Kirsty Hawkshawn lub Eternity z Arminem to piekne utwory, ktorych 90% z was nie słyszała ... mówicie o nim na podstawie tego co usłyszeliscie lub przeczytaliscie, w co i tak wątpie ... Tiesto przez 3 lata z rzędu był uznany za najlepszego na świecie, regularnie gra na wielkich eventach, i ciągle tworzy muzyke. Pozatym pytanie w ankiecie jest denne ... czy lubie Tiesta ? nie wiem, nie znam goscia, nigdy z nim nie rozmawiałem. Podobno jest mily i lubi pić żubrowke z sokiem jabłkowym. Jego twórczosc bardzo lubie ... to tyle
 

piepia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
263
Punkty reakcji
1
Miasto
Jako osoby nie lubie ale sety ma boskie... Zreszta nuty tez... Np. Ayla, Adagio For Strings, Dance 4 Life... Te mniej znane tez sa niezle ;)
Zapomnialem dodac ze album Just Be jest boooski... Polecam do przesluchania :)
 

Dj dob

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
DJ Tiesto, lubie jego trance'owe piosenki a szczególnie traffic i adiago for strings. Bo reszta nie jest zbyt ciekawa
 

Dj Loy

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Tiesto nawet spoko ale jest wielu Dj'ow ktorych bardziej od niego wole... <_<
 

sNc

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
SiechNiCe
napisac ze sie nie lubi to rozumiem ale zeby napisac ze nie zna ;o heh ///nie wiem\\\
jak mozna nie znac najbardziej znanego dj na swiecie i ponoc najlepszego
ale i tak wole van buurena i jego ASOTY ;p
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Taaa, adagio to z pewnoscia walek tiesto...
Dla nie wtajemniczonych adagio_for_strings by Tiesto jest to remake/cover William'a Orbit - barbers adagio for strings - każdy kto słuchał to wie o co chodzi :)

Tiesto może parę lat temu i był dobry, ale teraz jest komercyjny na maksa.Nie podoba mi się to co robi.
W ostatnich czasach sama komercha, wydawane płyty "In search of sunrise" to po prostu skomponowane nie jego kawałki (czasami pojedyncze, lub jego mixy). Co do jego największych kawałków... czyli "traffic, love comes again", to sprawdzcie John Marks - Tracking, zaskoczycie się, co najpiękniejsze to John Marks zrobił je przed 2 ma hitami Tiesta...Co do tego kto jest najlepszy to raczej Armin Van Buuren rządzi :)

Mimo wszystko dzięki niemu zaczeła się moja przygoda z muzyka trance.... Za co mu serdecznie dziękuje :)

Dodam jeszcze, że dowiedziałem się z pewnego źródła, że Testo po raz drugi będzie u Nas. W Hali Ludowej zostanie zorganizowana przez agencje Essence Music wraz z ID&T impreza o nazwie Tiesto in Concert 2007.

Byłem w poprzednim roku i było po prostu niesamowicie. To co on robi z ludźmi i muzyką jest po prostu bajeczne :). Trzeba to zobaczyć na własne oczy :)
 
Do góry