Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Proponuję zrobić jeszcze jeden test dla pewności. Testy pokazują prawdziwy wynik po czasie, jaki napisano na ulotce. Potem może pojawić się druga kreska, która o niczym nie świadczy.
 

angel12112

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej..mam do was bardzo ważne pytanie które od pewnego czasu zaczelo mnie niepokoić, czy mogłam zajść w ciaże?

Wczoraj 'kochałam' sie z moim chłoapkiem, jednak nie byl to typowy seks tylko 'niewinne' mizienie, dotykanie..pozniej niestety troche za bardzo sie rozpedzilismy i on 'wszedl' we mnie na krótka chwile..nie mielismy zabezpieczenia ale nie doszlo do zadnego wytrysku w srodku ani 'płynów' poniewaz stało sie to przy samym koncu kiedy nawzajem robilismy sobie dobrze..takze nie miałam stycznosci z jego spermą na swoim ciele (ani 'w', jedynie na rękach.)

Martwie się bo jednak był to jakiś stosunek na krótka chwile..Czy moje obawy mogą sie sprawdzic? czy mogłam zajsc w ciaze?
Bardzo prosze o pomoc..dodam ze jestem jeszcze młoda i to byl pierwszy taki stosunek..nie jestem gotowa na dziecko.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
nie jestem gotowa na dziecko
To nie bierz się za seks. Tym bardziej, jeśli nie wiesz, skąd te dzieci się biorą. Odsyłam do podstaw wiedzy z biologii, dziecino.

P.S. NIE JESTEŚ W CIĄŻY.
 

fryderyka17

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Uprawiałam seks z prezerwatywa. Prezerwatywa nie pękła, ani nic się nie stało . Jedak dzień po stosunku bardzo sie denerwowałam. Twierdze ze to z powodu nerwow wydęło mi brzuch i mam tak jakby kolke. To już 4 dzień po stosunku a ja nie mam żadnych objawów ciązy (tylko ten wydęty brzuch) . Boję sie czy nie jestem w ciązy bo jestem jeszcze młoda . Proszę o szybkie porady . Z góry Dziękuje .;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Uprawiałam seks z prezerwatywa
A nie z facetem? BB)
Dzień, czy 4 dni po stosunku nie ma żadnych objawów ciąży, bo jest na to zwyczajnie za wcześnie. A jeśli prezerwatywa nie pękła, to skąd te obawy? Może jesteś za młoda na seks? Lepiej daj sobie spokój.
 

natalia25

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
witajcie...widze ze kolezanki macie spor o ciaze :/ zgadzam sie ze 4 dni po stosunku ciazy stwierdzic nie mozna naj szybciej tydzien po mozna zrobic test ciazowy ale z opisow latwo wywnioskowac ze nie ma sie czym martwic..a tak poza tym to sex nie jest tylko do robienia dzieci tak jak kolezanka dala do zrozumienia...mozna sie kochac lecz jezeli nie chce sie miec jeszcze potomstwa to moze warto porozmawiac z ginekologiem o jakims dobrym i bezpiecznym zabezpieczeniu...pozdrawiam
 

fryderyka17

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
5 dni temu uprawiałam seks. Od tej pory dziwnie się denerwuje , mam tak jakby kolke po lewej stronie . zauwazyłam jeszcze dzis cos w typie jasno brązowego śluzu. czy to ciaza ?
 

ewciaplock177

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Płock
Po 5 dniach od uprawiania seksu na pewno nie jesteś w ciąży. Poza tym zależy od tego kiedy ostatnio miałaś okres i jak długie masz cykle. Ale na pewno nie będziesz mieć objawów ciąży po 5 dniach, chyba że było coś wcześniej :D
Największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest około 14 dni przed następną miesiączką(czyli przed pierwszym dniem następnej miesiączki).
Musisz sama teraz przeanalizować czy jesteś w ciąży.
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Pierwsze pytanie:

Zabezpieczaliście się?

Drugie pytanie:

Zamiast zająć się czymś pożytecznym to wszystko kojarzy Ci się z tym, że jesteś w ciąży?

Po 5 dniach to choćby Ci stado dzikich koni w macicy biegało to nie będzie ciąża. To że jest się w ciąży nawet po 3 miesiącach można nie zauważyć. A z okresem u kobiet to jest jak z nimi samymi. Przychodzi kiedy mu się podoba.
 

fryderyka17

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
tak zabezpieczyliśmy się , ale tylko prezerwatywa nie biore pigulek. chyba masz racje strasznie sie denerwuje i od tego dostalam ta kolke bo czytalam ze to moze byc z nerwow.
 

ewciaplock177

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Płock
Tak, kolka może być tzw kolką nerwową. Skoro 13ego sierpnia miałaś okres a kochałaś się 5 dni temu, czyli koło 18.-19. sierpnia to jest niemożliwe żebyś była w ciąży nawet gdybyście się nie zabezpieczali. Bo wtedy Twój cykl musiałby wynosić 19-20 dni a takich cykli naturalnych praktycznie nie ma!
A skoro się zabezpieczaliście i nie pękła Wam gumka to tym bardziej na pewno nie jesteś w ciąży :) także bez obaw.
 

lilgranka1984

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
witam dziewczyny!
Jakoś miesiąc temu wzięłam Escapelle (pękła prezerwatywa). Ginekolog stwierdził po badaniu ultras. dopoch,że wg niego tabletka nie jest konieczna bo pęcherzyk już dawno pękł i wszystko wskazuje że niedługo dostane okres ale że jeśli się denerwuje to mi przepisze. Poza zmęczeniem nie miałam żadnych skutków ubocznych. Okres dostałam 2 dni przed terminem. Nie było to żadne plamienie ale konkretny okres trwający ok 8 dni.
Mój cykl trwa 34/35 dni. Ostatnio kochałam się z chłopakiem i nie zdążył... Było to 21 sierpnia a 26 mam dostać okres-czyli dni bezpłodne. Nie poszłam po tabl bo stwierdziliśmy że nie ma sensu znowu zadręczać mojego organizmu końską dawką leków skoro były to dni bezpłodne. Teraz czekam na okres. Czy przyjęta miesiąc temu Escapelle mogła tak rozregulować mi organizm,że kolejnej miesiączki w terminie tj.26 nie dostane i były to np. moje dni płodne ????? Ps. Jajniki mnie trochę pobolewają mam standardowe objawy napięcia przedmiesiączkowego.
Pytanie dla Was: Czy drugą miesiączkę dostałyście w terminie czy tak jak niektórzy piszą po 3 miesiącach???
 

xczarnamambax

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiem, że to pytanie pojawia się z częstotliwością 1 na sekundę, ale to jednak problem dla osób które się znalazły w takiej sytuacji. Kochałam się dziś z moim narzeczonym. Głupota chciała, że bez żadnego zabezpieczenia. Wyszedł ze mnie i dopiero po dwóch sekundach nastąpił wytrysk zupełnie poza mną. Ale zastanawiam się czy przed tym wytryskiem nic tam się nie wydobyło i nie zostało we mnie. Czy w takim przypadku jest szansa żebym zaszła w ciążę? Pisałam na innych forach i portalach ale spotkałam się z całkowitym ośmieszeniem mojej osoby i brakiem kompetencji ze strony odpowiadających. Wiem, że to idiotyczne pytanie, ale każda odpowiedź jest dla mnie bardzo ważna. Z góry bardzo dziękuję.
 
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
131
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
xczarnamambax - jest oczywiście taka możliwość, ale to naprawdę mało prawdopodobne. Dla pewności możesz zrobić test. Robi się go nie wcześniej niż 10 dni po stosunku, ale to pewnie wiesz :)
 

aniaa100

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.Mam pytanie bo nie wiem co mam juz myslec.zaczne od tego ze staramy sie z nazeczonym odzidzie dosc dlugo_Ostatnio kochamy sie dosc czesto. od jakiegos tygodnia mam mdlosci i wymiotuje, trzy dni temu zaczely mi sie problemy z pecherzem oraz straszne bola mnie sutki.Robilam test ciazowy ale wykazal ze nie jestem. Cz to przez pechez mogł być taki wynik negatywny??? teraz czekam czy dostane miesiaczke. JUz powinna byc a nie ma.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Zrób drugi test, one czasem się mylą, albo jeśli chcesz być pewna - idź do laboratorium na test hcg z krwi. Objawy wskazują na fasolkę ;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Trzeba się na to przygotować. Aniu, objawy mogły też się pojawić dlatego,że bardzo chcesz tego dziecka. Coś w rodzaju ciąży urojonej, organizm sam siebie oszukuje. Musisz to sprawdzić. Napisz potem co i jak. Trzymam kciuki :eek:k:
 
Do góry