Klaudia22

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. 24 Maja zaczelam stosowac plastry antykoncepcyjne, nie wzielam ich w pierwszy dzien miesiączki więc lekarz kazał mi do siedmiu dni stosowac dodatkową antykoncepcjee. Duzo pracuje, i szczerze mówiąc zapomnialam o tym i juz 25 Maja kochalam się z moim chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia i doszlo do wytrysku. Sązy?? Proszę o szybką odpowiedz.dzicie, ze jestem w ciązzy? Proszę o szybką odpowiedz.
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Nie:) To zależy od twojej gospodarki hormonalnej, czasami w grę wchodzi też stres. Chyba że współżyjesz bez zabezpieczenia, chociaż i wtedy nie każdy brak miesiączki będzie oznaczał ciążę.
 

białaperła

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam. Mam 18 lat i z moim chłopakiem uprawiamy regularnie co miesiąc seks. Od 5 miesięcy nie zebiezpieczamy się. Każdy wytrysk kończy się na zewnątrz, lecz czytałam że przed wytryskiem w wydzielinie także znajdują się pleminki. Okres mam normalnie, regularnie. Od kilku dni mam większy apetyt i czuję się strasznie zmęczona i senna. Czy mogą to byc pierwsze objawy ciąży?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
witam. Mam 18 lat i z moim chłopakiem uprawiamy regularnie co miesiąc seks. Od 5 miesięcy nie zebiezpieczamy się. Każdy wytrysk kończy się na zewnątrz, lecz czytałam że przed wytryskiem w wydzielinie także znajdują się pleminki. Okres mam normalnie, regularnie. Od kilku dni mam większy apetyt i czuję się strasznie zmęczona i senna. Czy mogą to byc pierwsze objawy ciąży?
Białaperła, jeśli się nie zabezpieczacie, to chyba bierzesz pod uwagę ewentualne macierzyństwo? Najlepiej zrób test beta hcg z krwi w laboratorium, albo idź do lekarza.
 

jaśminna

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Witam. Pół roku temu miałam robioną laparoskopię(miałam guza na jajniku).Ginekolog powiedziała mi, że przez pół roku bez problemu mogłabym zajść w ciążę, ponieważ zostały mi udrożnione jajowody-chyba dobrze zrozumiałam. Za każdym razem jak się kochaliśmy to kończył tam w środku :rumieniec: a że miłam nieregularne cykle to w sumie nigdy nie wiadomo było kiedy mam dni płodne a kiedy nie.
Ostatni okres miałam 29 kwietnia, a później jednodniowy 20 maja, to było słabe plamienie. Myślałam że to może być związane ze stresem, ponieważ rozstałam się z facetem.
Objawy jakie miłam i mam to takie, ze nie lubiłam nigdy śledzi ani smalcu z cebulą na kanapki, a teraz mogę zajadać się bez przerwy. Popijałam sobie kiedyś od czasu do czasu zielonego redsa ;) a teraz nie mogę na niego patrzeć, piersi mam powiększone i gorące i czuję taki jakby ucisk w podbrzuszu, które stało się nieco wypukłe. Płaczę z byle powodu, czuję senność i zmęczenie. Mam napady dobrego nastroju jak i smutek, złośliwość.
Boję się zrobić test, dlatego tu napisałam.
 

Anka324

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej :) Ostatnio uprawiałam petting z moim chłopakiem. Miał on wytrysk na mój brzuch. Po dobrych 2-3 minutach minimalna (naprawdę śladowa) ilość spermy spłynęła na moje wargi sromowe. Miałam wtedy dni płodne. Czy w ten sposób istnieje ryzyko zapłodnienia? Jesli tak to jak duże?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
To mogą być i objawy ciąży, i objawy rozstroju hormonalnego. Wiem, o czym mówię, bo mam i PCOS, i cholernie nieregularne cykle, a teraz przechodzę dokładnie to samo, o czym piszesz. Byłam u lekarza dla świętego spokoju - w ciąży nie jestem, za to dostałam hormony, bo mam nowego przyjaciela na jajniku.
 

jaśminna

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Po laparoskopii wykonanej we wrześniu ub.roku miałam torbiel na drugim jajniku, ale po braniu hormonów wchłonęła się. Ginekolog mi powiedziała,że "lekarstwem" byłoby dziecko, którego bardzo pragnę, dlatego od 4 miesięcy nie biorę hormonów(miałam w miarę regularne cykle w tym czasie tzn.co 26-29 dni) Mam nadzieję że nie będę musiała ich znowu brać.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
No nie wiem, czy dziecko jest na to lekarstwem. Ja miałam torbiele i przed urodzeniem, i po, ale moze to zależy od organizmu. Czemu się boisz zrobić test?
 

jaśminna

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Źle się wyraziłam pisząc że dziecko mogłoby być lekarstwem, ale tak mi powiedziała ginekolog. Boję się, ponieważ może się okazać, że nie jestem:( boję się ale raczej go zrobię
Naprawdę zazdroszczę Ci szczerze że już masz dziecko, ja wszystko bym oddała za nie, mam 30 lat i wiem że czasu mam coraz mniej
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
30 lat to czas, kiedy zegar biologiczny co prawda tyka, ale jeszcze się nie zatrzymuje :) Spokojnie. Trzymam kciuki.
 

Niedoświadczona17

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć
17 czerwca uprawialam seks z chloapkiem to byl mój pierwszy raz.Kochalismy sie bez zabezpeiczenia ale penis byl suchy i nie b ylo an nim spermy czy mozliwe jest ze moge byc w ciąży?
ostatni okres mialam 22 maja i powinnam juz dostac a nie mam,czy to prawda ze 8 dni przed i po okresie jest niepłodnych?
 

kaczuszka1

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
czesc dziewczyny mam nadzieje ze pomozecie mi w ocenie sytuacji.
staramy sie z mezem o dziecko, cykle mam 28dniowe, stosunek odbył sie 11,12,13,14 dc wiec teotertycznie powinnismy trafic. pare dni po owulacji zaczał mnie bolec brzuch, bol przypomina zblizajacy sie okres, tyle ze do okresu zostało 13dni i nigdy wczesniej nie zdarzyło mi sie odczuwac bóli tak wczesniej.
czy moge byc w ciazy?
testu nie ma sensu narazie robic.
czym sa spowodowane owe bole? zagniezdzaniem sie zarodka? czy mozna je jakos złagodzic?
mam wielka nadzieje ze nosze pod soba malutka fasolke ale martwi mnie ten bol w podbrzuszu...
dodam ze lewa piers (brodawka) jest tak wrazliwa ze kazdy dotyk sprawia mi bol, a prawa - kompletnie nic.w ustach mam dziwny smak.. nie potrafie tgo okreslic. gdzies wyczytałam: metaliczny. byc moze i taki jest.. tak czy siak gardło mi tez nie pasuje.

czy ktoras z was miała podobne objawy?

bardzo bym chciała zeby @ nie pojawiła sie... ;)
 

Cynamonkaax33

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wczoraj pieściłam się z chłopakiem i dotykałam jego członka przez majtki i czulam zee jest tam mokry .. no i potem przez przypadek przejechałam ta reką po swoich majtkach . Zastanawiam się dlatego bo przecież plemniki się przemieszczają .. .
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Ale nie są terminatorami i nie przenikają przez materiał. To 'mokre' to preejakulat. Śpij spokojnie, jednak radzę uważać.
 
Do góry