myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
on?ona- spokojnie, szansa na ciąże praktycznie zerowa. Zresztą przemęczenie, stres etc, robią swoje, mogą powodować spóźnienie okresu. Głowa do góry ;)
 
O

On?Ona

Guest
No dzięki za odpowiedzi.
Czekam na okres.. Z niecierpliwością.
teraz zaczynam normalnie jeść i próbuje się troszkę rozluźnić więc może będzie mu lepiej.
 
O

On?Ona

Guest
Dziewczyny , a może być coś takiego , że zawsze miałam okres na początku miesiąca tak do 15 etc każdego miesiaca
Teraz jak był krótki luty przestawił mi się na 20 marca, mam objawy okresu jakie zawsze miałam to znaczy ból brzucha i skurcze po herbacie , czy jest możliwe, że okres reguluje mi się znów na początek miesiąca?
 

on85

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
kochałem się z dziewczyną w sobotę, podczas zmiany pozycji postanowiłem zmienić prezerwatywę bo poprzednia była dość intensywnie używana i można by rzec że stała się sucha, nie miałem wytrysku, w prezerwatywie znajdował się prejalkulat i teraz mój dylemat: podczas zmiany dotknąłem penisa i i prezerwatywy od środka jednk tylko górne partie, później wytarłem tą ręke tylko nie wiem czy dokładnie, następnie założyłem nową prezerwatywę i moje pytanie brzmi czy jest jakaś możliwość, żeby doszło do zapłodnienia? obawiam się, że mogłem przenieść plemniki na prezerwatywę podczas zakładania nowej;/ dodam że to był 26 lub 27 dzien cyklu więc chyba dni niepłodne,
 

madzior19

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hej. proszę o pomoc, mianowicie 23kwietnia uprawiałam seks z moim facetem i finał był do środka, był to dzień płodny, okres miałam 5 kwietnia, taki ciemny. teraz miałam dostać okres 5maja,cykle były regularne,ale już 6dzień się spóźnia. Od paru dni częściej oddaję mocz, bolą mnie piersi i podbrzusze. czy to schiza,czy faktycznie ciąża? Test mam zamiar zrobić pojutrze. proszę o pomoc:)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
No ale w czym my Ci mamy pomóc? W zrobieniu testu? 6 dni po terminie raczej na pewno wyjdzie wiarygodny, nie wiem wiec na co czekasz
 

madzior19

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Nie o to mi chodziło,ja zrobie test za 2dni,na dzień dzisiejszy chciałam wiedziec,czy takie objawy tak wczesnie i brak okresu to może być prawdopodobnie ciąża,czekam na jakąś odpowiedz kogoś kto wie ocb w tym temacie:) jestem niecierpliwa,pozdrawiam:)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Szanse są pół na pół, takie objawy mogą świadczyc o ciąży, a możesz sobie tylko wkrecać że o niej świadczą, bo chcesz w niej być, czemu nie zrobisz wcześniej testu?
 

madzior19

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
tak jakoś,myślałam że jak okres do pt tzn jutra nie bd to zrobię test. właśnie boje sie że sobie to wmawiam a bd chcemy mieć maluszka i tak to jest:) dzięki :)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
No właśnie tak to jest z tym chceniem, że wtedy bardzo łatwo o wszelkie objawy... Wiele razy mi się okres spóźniał, piersi bolały, a w ciąży nie byłam, a jak już byłam to oprócz spóźniającej się miesiączki i bólu brzucha jak na okres właśnie nie miałam na początku żadnych objawów
W każdym razie trzymam kciuki i daj znać jaki wynik testu :)
 

madzior19

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dam znać na pewno:) kurcze jutro - piątek 13go :)))może BĘDZIE SZCZĘŚLIWY:) POZDROWIONKA ;*
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się że być może jesteś w ciązy. Ale te objawy mogą świadczyc tez o zbliżającym sie okresie.
 

lato177

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witam

Mam pytanie czy po robieniu palcówki można zajśc w ciazy?
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
A możesz dokładniej napisać co masz na myśli?
Jeśli na palcach przeniesie się nasienie a kobieta ma akurat dni płodne to z zajściem w ciążę należy się niestety liczyć.
 

sheepychoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Witam. Mam pewien problem, otóż wczoraj kochaliśmy się z chłopakiem, jako zabezpieczenia używaliśmy prezerwatywy. Ta jednak zsunęła się i została w środku. Chłopak zauważył to prawie natychmiast, nie doszło do wytrysku i był to dzień niepłodny - dziś/jutro powinnam dostać okresu. Czy jest prawdopodobieństwo, że doszło do zapłodnienia? Proszę o szybką odpowiedź ;)
 
Do góry