Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Posty usunięte ponieważ krnia16 i pamela a offtopują.
Jeśli Wam coś nie pasuję takie sprawy załatwiać na pw proszę.
 

ciekawa111

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam mam pytanie ,jestem bardzo zmartwiona faktem że może doszlo do zapłodnienia. Dnia 30.01. kochałam sie z narzeczonym i z tego co on mówi to chyba doszło we mnie do wtrysku ,gdy GO wyciągnąl był juz spuszczony.. bardzo sie wystraszylismy ale 4 dni po tej sytuacji zrobilam test wyszedł negatywnie , natomiast dnia 9 .02 dostalam lekkie krwawienie koloru różowego z białym śluzem potem to byl juz okres i trwal do 14.02 a 15.02 tj dzis zauwazylam slucha plame na bieliznie koloru czerwonego.nie wiem co mam myslec .co o tym myslicie??

witam mam pytanie ,jestem bardzo zmartwiona faktem że może doszlo do zapłodnienia. Dnia 30.01. kochałam sie z narzeczonym i z tego co on mówi to chyba doszło we mnie do wtrysku ,gdy GO wyciągnąl był juz spuszczony.. bardzo sie wystraszylismy ale 4 dni po tej sytuacji zrobilam test wyszedł negatywnie , natomiast dnia 9 .02 dostalam lekkie krwawienie koloru różowego z białym śluzem potem to byl juz okres i trwal do 14.02 a 15.02 zauwazylam slucha plame na bieliznie koloru czerwonego.nie wiem co mam myslec .co o tym myslicie??
 

inna1234

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2011
Posty
55
Punkty reakcji
0
Miasto
mazowieckie
jakie wynosi prawdopodobienstwo zajscia w ciążę podczas okresu? (bo napewno nie w 100%) i jakie są objawy po 2 tygodniach?
 

BeatEm

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Więc mam do was kilka pytań, ale może najpierw przedstawię sytuację.
Kochaliśmy się z dziewczyną 14 lutego (bez zabezpieczenia), i po pierwszym włożeniu i w wyjęciu powiedziała że coś cieknie. Ja nic nie czułem aby był wytrysk ale rzeczywiście był dziwny płyn leczy było go bardzo mało i nie przypominał spermy a wytrysk następił po kilku mjinutach (nie w środku). Czytałem coś o takim płynie przed wytryskiem. No i spóźnia jej się okres. Ma jeszcze nieregularne, kiedyś miała 20, lecz przez 2 ostatnie miesiace miała 25.Dziś jest 1 a ona nadal nie dostała. I tu pojawia się pierwsze pytanie:( Czy spóźnianie miesiączki powinniśmy liczyć od 25 już czy nadal od 20? Bo jeśli 25 to jeszcze nic, dopiero 4 dzień. Jednakże, po 14 lutym któregoś dnia pieściłem ją paluszkami, i poczułem że jej macica jest ciasna (jak nigdy, tak mi sie wydaje) a ostatnio (26 lutego) gdy znowu ją pieściłem to po wyjęciu miałem na palcach taki dziwny śluz, lepki, jak gluty. Zdziwiło mnie to. Czy to może być też z ciążą związane? od 25 jest nieznośna momentami.. A nadal nie dostaje.. Strasznie się denerwujemy. Nie wiemy od kiedy liczyć spóźnianie. Proszę o pomoc. Czy ona może być w ciąży?
 
Dołączył
7 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
mam pytanko. Okres spóżniał mi sie ponad dwa tygodnie zrobiłam test i wyszedł pozytywny , umówłam sie do lekarza lecz dzis dostalam okresu i nie wiem co to oznacza ????czy to oznacza ze nie jestem w ciazy????
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
U niektórych kobiet mogą się w czasie ciąży pojawić jeszcze 3 okresy, więc jedynie lekarze jest w stanie potwierdzić ciążę
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
U niektórych kobiet mogą się w czasie ciąży pojawić jeszcze 3 okresy, więc jedynie lekarze jest w stanie potwierdzić ciążę

Skąd wzięłaś tę informację, że akurat trzy okresy się mogą pojawić?
Może się pojawić plamienie przypominające jedynie okres, ale znacznie częściej krwawienie w czasie ciąży oznacza coś groźnego, niestety

Tak czy tak idź do lekarza jeśli do tej pory tego nie zrobiłaś, bo ja bym z krwawieniem w ciąży szła od razu do szpitala, zresztą tak mi kazał ginekolog
 
Dołączył
7 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
od paru dni strasznie boli mnie brzuch czy to oznacza ze jak dostałam dziś okresu to ze może coś zagrażać dziecku?...
 

Radi21

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie.

Przeczytałem kilkanaście stron tego tematu, ale przypadku na tyle podobnego do mojego, bym nie pisał nowego postu, nie znalazłem. Proszę o wyrozumiałość, wiem że taki temat był już wałkowany miliony razy.

Mam 21 lat, moja kobieta 19.
Około 5 tygodni temu wszedłem w nią na chwilkę bez prezerwatywy (był to nasz pierwszy raz i chcieliśmy zobaczyć, jakie to uczucie bez prezerwatywy).
Przed włożeniem członka do pochwy, sprawdziłem czy nie wydzielił się pre-ejakulat, dokładnie wytarłem żołądź, ale i tak była sucha. Wykonałem tylko 3-4 ruchy, by nie ryzykować. Potem założyłem prezerwatywę i odbyliśmy normalny stosunek.

Przez prawie cały miesiąc wszystko było ok. Nie myślałem o ciąży, bo dla mnie to było raczej niemożliwe w tej sytuacji, ale moja kobieta gdzieś w telewizji zobaczyła program o ciążach i wszystko się zaczęło. Okres spóźnia się jej już tydzień, choć ma bardzo nieregularne. Zdarzały się takie 28 dniowe i nawet 40 dniowe.
Ostatnio była chora 2 razy. Panowała epidemia grypy, którą miała i raz była też przeziębiona. W 2 przypadku brała antybiotyk, bo było to silne przeziębienie. Miała gorączkę podczas choroby, ale bardzo wysoką - prawie 39 (trwała 3-4 dni).

Postanowiłem namówić ją na test ciążowy. Zrobiliśmy go ok. godziny 13, ale mój Skarb w tym dniu właściwie nic nie pił, także mocz nie był rozcieńczony. Test wyszedł negatywnie i wszystko było ok, ale tak jak pisałem, już minął tydzień od spodziewanego okresu 40 dniowego (takiego, jaki miała najdłuższy w życiu) i ona znów zaczęła się stresować. Ma katar i kaszel, także jeszcze nie wyleczyła się dokładnie z choroby, a 2 dni temu przestała brać antybiotyk. Dzisiaj była bardzo senna.

3 dni temu zaczęły boleć ją piersi, więc myślała, że lada dzień dostanie okres, ale mija już 4 dzień i nic.
Kilka razy bolał ją brzuch na dole, po prawej stronie. Jakby jajnik, albo promieniowanie od wyrostka robaczkowego.

Namawiam ją na jeszcze jeden test, ale ona się za bardzo boi i stresuje, a ja nie chce jej do tego zmuszać.

Tydzień temu miała iść do ginekologa, ale była chora i nie poszła. Proszę ją, żeby w ten piątek odwiedziła gabinet, ale ona się boi, że usłyszy, że jest w ciąży.

Aha. Ten stosunek odbył się pierwszy dzień po ustąpieniu krwawienia, także są to dni niepłodności względnej z tego co wiem.

Bardzo prosiłbym o poważne potraktowanie i pomoc. Dziękuję :)
Nie wiem już jak ją pocieszyć. Staram się robić jej masaż, pomagam jej jak mogę. Ostatnio ona się dużo stresuje, ale czy + antybiotyk to może opóźnić okres o ponad tydzień?
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Radi21 - wydaje mi się, że to wina stresu, leków...
Namów swoją dziewczynę na powtórzenie testu, tak dla całkowitej pewności, będziecie spokojniejsi albo będziecie wiedzieli na czym stoicie
Ale wydaje mi się, że szanse na ciążę są nikłe
 

Radi21

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Moja dziewczyna zrobiła drugi test, niestety znów nie miała możliwości zrobić go rano, ale wypiła w tym dniu tylko jedną puszkę Coca-Coli, a mocz był dość mocno zabarwiony na żółto, także nie był rozcieńczony i stężenie hormonów powinno być dość wysokie. Wynik oczywiście negatywny. Jednak okresu wciąż brak. Dzisiaj moją kobietę bolało trochę podbrzusze, mówiła że zawsze ją boli tak jak zbliża się okres, albo raczej jak już jest w trakcie krwawienia. Sam nie wiem co o tym myśleć, mam nadzieję że pójdzie do ginekologa w piątek :)

Dziękuję Ci bardzo za poważną odpowiedź ;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Prosze bardzo :)
Jeżeli robiła test po terminie spodziewanej miesiączki to nawet jeśli nie robiła go rano to wynik powinien wyjść wiarygodny
Czasem tak jest, że sam stres spowodowany tym czy nie jest się w ciąży sprawia, że miesiączka się spóźnia, a i nagle zauważa się u siebie objawy rzekomej ciąży ;) a takie "nakręcanie się" też może opóźnić miesiaczkę jeszcze bardziej
Wizyta u ginekologa jest jak najbardziej wskazana, choćby ze względu na te nieregularne cykle, a i jeśli do piątku nie dostanie okresu to ta wizyta ją pewnie uspokoi
 

Radi21

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dostała okres dzisiaj nad ranem :)
Co prawda, bolał ją brzuch cały wieczór i noc. W nocy też wymiotowała, to mnie przyznam szczerze przeraziło, ale okazało się, że ma grypę jelitową i dlatego bolał ją żołądek i miała torsje.

Dziękuję bardzo za pomoc :)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Oj, ta Twoja dziewczyna coś ma pecha do chorób ostatnio z tego co piszesz, ale chociaz jeden stres macie z głowy :)
Pozdrawiam, a na przyszłość lepiej nie ryzykujcie nawet przez chwile bo to niepotrzebny stres tylko dla Was
 

leenka_88

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Witam. Mam pytanie odnośnie do możliwości zajśca w ciążę dwa dni przed okresem. Sprawa ma się następująco: stosunek był założmy w sobotę nad ranem, w poniedziałek rano - punktualnie - dostałam miesiączki. Rozmawiałam z lekarzem na temat tabletek wczesno..., ale powiedział, że skoro dostałam okresu to tabletki są niepotrzebne. Aha, stosunek przerywany. Kurcze, niby powinno wszystko być ok, no bo okres w sumie świadczy sam za siebie (był jak zawsze bolesny, obfity - taki jak miał być), ale gdzieś ciągle, z tyłu głowy, tli się, że może jest coś nie tak...
 

on85

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
kochaliśmy się z dziewczyną 19 dnia cyklu czyli jej dnie płodne;/ z prezerwatywą, skończyłem ''na zewnątrz'', następnie chcieliśmy spróbować sexu analnego, wprowadziłem członka, po chwili wyjąłem, na prezerwatywnie zobaczyłem rzadki śluz, przestarszyłem się, że to może nasienie być i zę gumka pękła ale wystrysku nie miałem bo bym czuł, a poza tym okazało się ze gumka całą jest, więc musiałem do pochwy dotknąć chyba

następnie 24 dnia cyklu 2 razy i 26 dnia 3 razy za każdym razem z prezerwatywą przed każdym kolejnym stosunkiem brałem prysznic, myłem ręce (myślę, że dokładnie;/) konczyłem ''na zewnątrz'' sprawdzałęm gumki (test wodny) i nic ie ciekło więc chyba ok, właśnie chyba bo dziewczyna powinna dostać okresu 5 dni temu a jeszcze go nie ma, zazwyczaj miała okres 30 dnia cyklu tzn ostanie 2 miesiączki tak były, a wcześniej to różnie raz 26 dni a raz 34-35 więc nie ma cykli regularnych, i pojawił się stressss;/


jakie może być ryzyko ciąży? może coś na palcach przeniosłem? ehhh
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Popadasz w paranoje. Nie jest w ciazy, mowie Ci,

i nie stresuj dziewczyny bardziej, opoznienia okresu sie zdarzaja a 5 dni opoznienia to nic i nie musi oznaczac ciazy.
 
Do góry