miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ciekawe jak to jest zostać matką przed 30stką? No ja nike doczekam bo moja córa musiałaby urodzić w wieku 6 lat a to raczej mało realne :sexy:

Chyba mialas na mysli 'babcia' :) Wiadomo, ze ciaze w wieku nastoletnim to cos strasznego.. albo ten caly sponsoring nastolatek :/ Co innego dziecko nawet okolo tej osiemnastki, dwudziestki, gdy sie to dobrze przemyslalo, lub tak jak Ty darkshine ok 22 lat. To jest normalny wiek.
 
D

darkshine

Guest
No cóż dzieci rodzą dzieci. Prawie jak u Romów, ale tam to chociaż związane jest to z tradycją a nie (...).


Słownictwo!!! Edit: konto zbanowane za multikonto
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No tak, lepsza tradycja niz ku....
Wiadomo :)
Np film "Galerianki" to mnie przerazil, przed tym filmem, to nie wiedzialam, ze nastolatki tak postepuja, widocznie jestem 'zacofana' :mruga: I to raczej jest na duza skale, bo jak bylam sporo mlodsza i z nudow wchodzilam na jakis czat, to pisalo wielu do mnie , np czy szukam sponsora, wtedy nie wiedzialam co to jest, ale podswiadomie wiedzialam, ze cos zlego i od razu takie okno zamykalam.
Mialam tez znajoma, ktora mowila kiedys, ze jakby miala ciezko z kasa, to zostalaby moze prostytutka,... wtedy troche zmienilam o niej zdanie... a teraz to dziewczyna 18 lat i juz ma dwoje dzieci :bag::bag:
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
jakie testy? Mojej koleżance miesiąc od planowanej miesiączki 12testów wyszło pozytywnych a w ciąży nie była. Laski ginekolog wbrew pozorom Was nie pogryzie nie będzie komentował tego co tam macie i nie będzie się śmiał z waszych problemów...


Takie sytuacje zdarzają się rzadko, prędzej test sie pomyli w druga stronę... ale od tego jest właśnie ginekolog żeby sprawdzić i potwierdzić bądź nie wynik testu

A ja jakbym miała chodzić do ginekologa za każdym razem jak mi się miesiączka spóźnia to bym zwariowała :D i wolałabym najpierw zrobić test

Mały OT - Kinga, jak tam sie czujesz jako młoda mama? :)
 
K

kinga_sc

Guest
A dobrze, ciężki poród, ale mała zdrowa. Obecnie jestem w Polsce, uciekłam od faceta bo wrócił do hazardu. Siedzę sobie u siebie, odcięłam się od ojca i mieszkamy z matką i bratem razem. No poza tym jest ok :)
 

krynia16

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam wszytskich mam do Was pytanie,nie dawno,bo parę dni temu kochałam się z moim mężczyzna,i było dziwnie bo zanim przebił moją błonę trochę się namęczyliśmy,byliśmy pewni ze nic z tego nie wyszło,jednak później okazało się że mam krew na majtkach,nie spuścił mi się do środka ale chciałabym zapytać czy w takiej sytuacji mogę zajść w ciąże,a i dla sprostowania to nick krynia 16 nie ma związku z imieniem ani wiekiem:)Nie zabezpieczaliśmy się wogole!!
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
A co to ma do rzeczy czy przebił Ci błonę czy nie? Skoro się nie zabezpieczaliscie to zawsze jest szansa że jesteś w ciąży


Naprawde tępota innych (żeby nie napisać inaczej) mnie przeraża, a później płacz i zgrzytanie zębów bo jedna z druga w ciążę zaszły, paranoja
 

komercyjna.

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
..
czesc dziewczyny :)
mam pytanie, poniewaz mam strasznie duzo watpliwosci od ostatniego czasu i pomyslalam ze zapytam najpierw Was ..
w poniedzialek 7.02 kochalam sie z moim partnerem niby gumka nam nie pekla, rowniez gdy konczyl to nie we mnie
ale caly tydzien chodze i sie stresuje ze jestem w ciazy,nie wiem az tak nigdy nie mialam ;) okres powinien byc mniej wiecej od 22-25.02 [pierwszy dzien miesiaczki] a od wczoraj strasznie bolal mnie brzuch, tak jakbym miala dostac okresu bo co miesiac tak sie czuje, ze pare dni wczesniej czuje juz ze sie zbliza, i rowniez bol taki sam
a dzisiaj dostalam takiego slabego okresu. tydzien przed planowanym i tydzien po stosunku ktorym sie dziwnie stresowalam. czytalam ze moglo to byc bardzo wczesne poronienie. no nie wiem dziewczynki, co o tym sadzicie ?
wybieram sie pod koniec tyg do lekarza ale do tej pory oszaleje chyba
pozdrawiam serdecznie
 

krynia16

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jeżeli to była odp.na moje pytanie,to nie jest tępota napisałam prawdę,a my nie zabezpieczaliśmy się,bo nie boimy się miec dziecko,i jeżeli bym zaszła to będziemy szczęśliwi,tylko zastanawiam się czy jest taka możliwość wogole;)
 

komercyjna.

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
..
co do mojego postu dowiedzialam sie ze prawdobodobnie byla to ciaza biochemiczna [ bardzo wcześnie dochodzi do poronienia, zarodek sie nie zagniezdza ]
zgadzaloby sie, poniewaz zarodek zagniezdza sie od 6 do 12 dnia po stosunku
a ja to krwawienie/plamienie mam 8 dnia od stosunku ...

myslicie ze moje spostrzezenia sa poprawne ?
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Jeżeli to była odp.na moje pytanie,to nie jest tępota napisałam prawdę,a my nie zabezpieczaliśmy się,bo nie boimy się miec dziecko,i jeżeli bym zaszła to będziemy szczęśliwi,tylko zastanawiam się czy jest taka możliwość wogole;)

Dziewczyno chłopak przerwał Ci błonę wiec był to Twój pierwszy raz, a Ty bedziesz szczęśliwa z powodu dziecka?

Wiec chyba jesteś głupsza niż myślałam....

Jeśli nie wiesz to poczytaj - jeśli się nie zabezpieczacie to jest możliwość że jesteś w ciąży, nie musi "spuścić się do środka" jak to okreśłiłaś


Komercyjna - używaliscie gumki która nie pękła, nie zsunęła się, dodatkowo Twój partner nie kończył w Tobie - jakim cudem Ty miałabys byc w ciąży? po co wkręcasz sobie jakieś poronienie, jakąś ciążę biochemiczną? :)
Cykl Ci się rozregulował albo coś innego - wizyta u lekarza w każdym razie nie zaszkodzi :)

Milej trochę proszę
 

krynia16

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
kobieto,zapytałam tylko a ty po mnie jeździsz od razu,zastanów się nad sobą.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Nie, nie jeżdze po Tobie, to o tępocie było ogólnie o wszystkich co biorą się za seks a potem pytają na forum czy jest możliwa ciąża

Odpowiedz mi w takim razie na moje pytanie z poprzedniego postu - to Twój pierwszy raz, a Ty chcesz mieć dziecko?
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Kochana, jezeli masz 16 lat jak w nicku, to zastanow sie, owszem np wpadki zdarzaja sie, lecz lepiej zabezpieczyc sie, zebys mogla zapewnic dziecku jak najwiecej :) Poza tym czy naprawde jestes gotowa, nawet mentalnie ? Ja tez popelnilam taki blad parokrotnie kiedys nie zabezpieczajac sie, teraz wiem, ze to blad i nie robie tak :)
 

krynia16

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
nie mam 16 lat,uprzedzałam,był wolny nick to sobie wzięłam,tak mam już trochę lat uważam że ciąża podczas pierwszego razu to nic strasznego,i to normalna rzecz że coś takiego się zdarza.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Skoro tak, to nie widze przeciwskazan, skoro czujesz sie gotowa, to czemu nie :)
 
Do góry