Gohaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zrobiłam test Quick vue i pojawiła się jedna kreska po środku, a żadna opcja z instrukcji takiego stanu rzeczy nie opisuje. Poza tym, czy miesiączka może się spóźniać albo i nawet zaniknąć przez stres?
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Zrobiłam test Quick vue i pojawiła się jedna kreska po środku, a żadna opcja z instrukcji takiego stanu rzeczy nie opisuje. Poza tym, czy miesiączka może się spóźniać albo i nawet zaniknąć przez stres?

Czasem zle zrobi sie test i dlatego tak wychodzi, jdnak jezeli jest jedna kreska, to wydaje mi sie, ze niewazne jaka dokladnie, nie jestes w ciazy. Kiedys tez mialam nerwowa sytuacje, a wyszlo podobnie tak dziwnie, a w ciazy nie bylam, choc mowie nie musi to byc regula, ale mowie ,ze zdarzylo mi sie kiedys robic testy ciazowe, gdy troche bylam nieodpowiedzialna i nie bylam pewna czy aby nie jestem w ciazy. Poza tym kochalas sie z prezerwatywa, ktora jak mniemam nie pekla, a w dodatku nie doszedl, wiec szanse na Twoja ciaze moim zdaniem sa zerowe :)
Miesiaczka moze opozniac sie z wielu czynnikow, 3 dni opoznienia to nie tragedia, pewnie przez stres.
Ja kiedys nie mialam okresu 3 miesiace .. i co Ty na to ?:)
 

Gohaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Monique19, dziękuję za odpowiedź, troszkę mnie uspokoiłaś. Po prostu czuję się jakby ktoś robił mi nazłość z tą miesiączką i to właśnie w momencie kiedy wyjątkowo na nią oczekuję.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Spoko, ale nie warto sie tak denerwowac :) Ja kiedys sie denerwowalam slusznie, bo bylam glupia, mloda , byl nawet seks przerywany, bylo to nieodpowiedzialne. a wtedy nawet jak 3 meichy nie mialam okresu, to tez sie martwilam. Jednak okazalo sie ze mam policystyczne jajniki, z tego powodu tez duzo przytylam, bo czesto tak jest, a niektorzy mysleli, ze jestem w ciazy, zabawne :D Ja wtedy nie mialam powodow by myslec ze jestem w ciazy , a balam sie... a poza tym zazwyczaj nasze spoleczenstwo jest takie, ze jak nie ma okresu, to od razu bierze sie pod uwage praktycznie tylko ciaze.. a przeciez jest jeszcze duzo innych powodow zatrzymania okresu lub opoznienia, np takie choroby hormonalne jak np ja mam i wtedy kobieta moze dlugo nie miec okresu albo nawet ten stres.. dlatego nie wolno od razu panikowac, ze ciaza , naprawde :)
 
D

darkshine

Guest
1- w ciąży nie jesteś
2- przy nieregularnych miesiączkach 3 dni to nie opóźnienie
3- jesteś młoda to normalne
4- kreska po środku oznacza, że test nie wyszedł prawidłowo
5- przy takim zabezpieczeniu jakie zastosowaliście ciążę można wykluczyć
6- no i no stress
 

paulina-

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, mam pytanie jak faktycznie duża jest szansa zajścia w ciążę i generalnie co się dzieje. Bardzo chciałabym usłyszeć jakąś fachową opinię na ten temat.
Zacznę od tego, że przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Yasminelle od niecałych 3-ech lat. Niestety zdarzyło się tak, że nie wzięłam 5-ej tabletki w pierwszym tygodniu. To był piątek, 7.01. Tego samego dnia kochałam się ze swoim facetem. Następnego dnia w sobotę, ok. 13 zauważyłam, że nie wzięłam tej jednej tabletki. Ponieważ minęło ponad 12 godzin (biorę codziennie o 18), to się zestresowałam. Słyszałam, że jak się weźmie kilka tabletek na raz, to działają podobnie do tabletki "po". Więc jak tylko zauważyłam, że zapomniałam tej tabletki, to wzięłam na raz 2 i wieczorem o 18 jeszcze jedną. Dalej biorę tabletki normalnie, codziennie o 18 jedną. No więc od soboty nie było już żadnego współżycia, dopiero 18.01 we wtorek w godzinach ok. 3-4 rano (więc minął ponad tydzień, gdzie powinnam przez tydzień dodatkowo się zabezpieczać, tak jak jest napisane w ulotce). W ciągu dnia we wtorek zauważyłam lekkie plamienie. Pomyślałam, że to może od współżycia, gdzieś doszło do jakiegoś małego uszkodzenia. Ale dzisiaj rano zauważyłam, że plamienie (małe bo małe) nadal występowało. W chwili obecnej, po ponownym sprawdzeniu nie zarejestrowałam żadnego plamienia jak na razie. Więc to musi być spowodowane pominięciem tabletki, lub przyjęciem kilku... Ale nie bardzo wiem co mam o tym myśleć. Będę wdzięczna za fachową opinię. (Oczywiście zdaję sobie sprawę ze swojego mało odpowiedzialnego zachowania, wiem, że mogłam - a może właśnie to zrobiłam - sobie kłopotu narobić przyjęciem kilku tabletek, więc w swoim komentarzu proszę o pominięcie tej części ;p)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
No nie umiem pominąć tej kwestii - wiesz ze głupio zrobiłaś, to po co to robiłaś?
Pierwszy raz słyszę, żeby brać kilka tabletek naraz

O jaką opinię Ci chodzi? Czy jesteś w ciąży czy nie? Skąd plamienia?

Według mnie rozregulowałaś sobie cykl

Ale i ciąża możliwa, nikt Ci tego nie wywróży tutaj

Bardzo chciałabym usłyszeć jakąś fachową opinię na ten temat.

Po fachową pomoc to niestety tylko do ginekologa
 

emi_1

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
108
ejjjjjjjjjjjjjj dziewczyny powiedzcie czy te testy ciążowe są bardzo trudne???????? z góry dziękuje za odpowiedzi:) :papa:
 

angela577

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witajcie dziewczyny,
Od niedawna staramy się o dziecko. Dzisiaj mija 29d.c wczoraj powinnam dostac @. Mam biały rzadki śluz, a temperatura w pochwie od 5 dni utrzymuje się 37.4
Od tygodnia zauważyłam u siebie zgage, i brak apetytu.Robiłam test 25 d.c- negatywny.Próbowaliśmy 10,12,14,16,18,23 d.c Czy powinnam jescze czekać na okres czy zrobić test? pomóżcie proszę>
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Angela chyba jak zrobisz test to nic się nie stanie, co?
Wbrew obawom wanilii - nie jest on wcale taki trudny :p

Jak się staracie to wiadomo że zauważasz u siebie mnóstwo objawów, otóż tydzień przed terminem miesiaczki te objawy to sobie tylko wkręcałaś

Zrób test, po terminie miesiaczki wynik już powinien wyjść wiarygodny
 

buuba

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mój stosunek miał miejsce 3 dni przed okresem.. trwał może 3 minuty.. bez zabezpieczenia i pierwszy raz.. poniosły nas emocje i otrzeźwieliśmy za późno.. Chłopak wszedł kilka razy, nie było wytrysku.. 3dni później miałam okres.. obfity, trwający przez 7 dni. pierwszy test zrobilam po 16 dniach od stosunku, a ostatni po 24.. wszystkie cztery testy wyszły negatywnie. To były dni niepłodne raczej więc czy mam się w ogóle o co martwić?
 

plynny

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam i prosze o wyrozumialośc gdyz to pytanie wydac sie moze dziwne.


Mojej dziewczynie od 4 dni spóźnia się okres. Nie współżylismy jeszcze ze sobą ale kilkanascie dni temu wkladalem jej palce do pochwy. Ona jest dziewica. A nie sądze żebym mial na palcach sperme gdyz nie mialem orgazmu. jedyna szansa jest to ze moglem przypadkiem palcem zachaczyc o majtki ktore mialem troche mokre od kropelkowania. Powiedzcie mi czy jest jakakolwiek szansa zeby to byla ciaza czy to tylko jak moja dziewczyna mowi wynik stresu ostatniego i nerwów?
 
Do góry