Czy byłbyś w stanie związać się z kobietą lekkich obyczajów?

n i h i l i s t a

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
282
Punkty reakcji
15
Miasto
Katowice
Mogę. Lecz tego nie zrobię.

Zdecydowanie zbyt mało; od dłuższego już czasu przestałem twierdzić, że jest inaczej. Za to czasem mam wrażenie, że porozumiewam się z mędrcami.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
"wiem ale nie powiem" - juz to znamy :]

jednak jak masz cos do mnie i mnie publicznie pomawiasz to racz to uzasadnic albo zamilcz, trzymajmy sie wlasnie KULTURALNEJ dyskusji, lekcja nr1 - innych sie bezzasadnie nie pomawia

nie wiem czy z medracami ale jak widac od przecietnego dyskutatna mozesz sie wciaz jeszcze wiele nauczyc
 

n i h i l i s t a

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
282
Punkty reakcji
15
Miasto
Katowice
Jeżeli sądzisz, że któreś ze zdań to oszczerstwa skierowane w twoją stronę - gotów jestem je wycofać, tylko je wskaż.

Wypowiedź godna prawdziwego VIP'a. Naucz się wpierw pisać po polsku mistrzu. Wiem że jestem chamski, ale ty wobec mnie nie lepszy.
Właśnie to uważasz za bezzasadne pomawianie? Jedyny człowiek, którego wprost nazwałem chamskim, tak tutaj, jak i na początku tego tematu - byłem ja sam. Nie pamiętam też, bym nazwał kogoś negatywnym określeniem w jakimkolwiek temacie - za wyjątkiem właśnie tego, gdy nazwałem siebie prowokacyjnie k"rwiarzem, na co ty z chęcią poprzestałeś.
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Czasem do tego typu pracy zmusza człowieka proza życia..., ale czy warto kogoś od razu skreślać?
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Czasem do tego typu pracy zmusza człowieka proza życia..., ale czy warto kogoś od razu skreślać?

nie ma takiej prozy życia z której nie da sie wygrzebać, a sprzedawanie siebie nie pomoże , może tylko zniszczyć to co jeszcze dało się w nim uratować.
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
Nieśmiertelna plusik dla Ciebie :)

Proza życia?
Jeśli ktoś chce żyć na wysokim poziomie, bez większego wysiłku tylko sprzedając się drogo to hm.... dobre wytłumaczenie. Życie mnie zmusiło :bag:

Jak ma się siano w głowie i zbyt poważnie wzięło sobie do głowy słowa Paulo Coelo z '7 minut' to hm... każdy sam sobie wybiera drogę życia i przeznaczenie. W końcu lepiej, że są k**wy niż aby gwałcili niewinne dziewczyny :]
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Otóż to Promyk i nieśmiertelna. Może to i głupi przykład, ale skoro argumentujemy już prozą życia, to wszystko można by tak usprawiedliwić np wypowiedz powiedzmy taka : " Sprzedaję się, uprawiam seks z byle kim, bo mam swoje potrzeby jak każda nastolatka i chcę miec fajne ciuchy i nowy blyszczyk" , " Sprzedaje sie, bo stracilam prace", "Sprzedaje sie, bo chce podbudowac swoje ego" takie wyolbrzymione i można by mnoziyc.. takie glupie wymowki.
promyk ale nawet jakby tych panien nie bylo, to gwalty i tak nie powinny sie zdarzac.. jak pan ma chcice to niech sobie sam zrobi dobrze.. przeciez chyba panowie jakies zasady maja tez hmm? :p
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
każda znajdzie jakiś powód żeby sie wybielić..

promyk ale nawet jakby tych panien nie bylo, to gwalty i tak nie powinny sie zdarzac.. jak pan ma chcice to niech sobie sam zrobi dobrze.. przeciez chyba panowie jakies zasady maja tez hmm? :p

nie każdy je ma Moni, podobnie jak kobiety. Life is brutal ;)
A gwałtów to pewnie by nie dokońca wyeliminowały bo są też takie patologie których pociąga przemoc i agresja, takich to powinni odrazu kastrować na żywca.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Ja tam w d.u.p.i.e mam prozę życia. Dla mnie podstawowe kryterium jest takie: dopóki wstaję rano i mogę bez wstydu, obrzydzenia patrzeć na siebie no to wtedy wszystko jest ok.

Kiedy nabiera obrzydzenia do samego siebie ? to już jest kwestia indywidualna ;) i w sumie w sporej mierze zależy to od tego jak zostaliśmy wychowani...
 

n i h i l i s t a

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
282
Punkty reakcji
15
Miasto
Katowice
A to jeśli tak to wszystko wspaniale Greeg. Znaczy to, że moje sumienie jest spokojne póki jestem ogolony.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Ja patrze na siebie codziennie z obrzydzeniem ale nic zlego nie zrobilem :niepewny: :D
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Greegowi chyba o metafizyczną strefę chodziło, a nie o to jak ktoś wygląda :]

jeśli ktos sprzedaje swoje ciało, uprawia seks z byle kim, i potrafi spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie ale jestem za***ista/y i wartościowa/y to fajnie, nie każdy wyrasta na ludzi :]

@up to może zmień lustro :p
 

n i h i l i s t a

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
282
Punkty reakcji
15
Miasto
Katowice
jeśli ktos sprzedaje swoje ciało, uprawia seks z byle kim, i potrafi spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie ale jestem za***ista/y i wartościowa/y to fajnie
"Uuuuu u hu hu huu hu-ułułułułuu, don't worry, łu-ułułułułuu, be happy, łu uhu uhuu, don't worry, be happy -
UUUUU, U HU HU..." ^_^


Czasem najlepszym lustrem bywa druga osoba. I cóż komu do tego, że lubimy lustra w lunaparku?
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
"Uuuuu u hu hu huu hu-ułułułułuu, don't worry, łu-ułułułułuu, be happy, łu uhu uhuu, don't worry, be happy -
UUUUU, U HU HU..." ^_^


Czasem najlepszym lustrem bywa druga osoba. I cóż komu do tego, że lubimy lustra w lunaparku?

nie wiem co bierzesz, ale bierz połowę ;)
 
Do góry