Coma

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Coma heh lubię ;) Kiedyś to mi się, cholerka, z Irą wciąż kojarzyli. Ale już od pewnego czasu rozróżniam piosenki, głosy ;) Bo jednak są inne.
 

Mirror

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
ehhh byłam na koncercie... nie da się tego opisać :) teraz czekam na nowy albumik...
 

Crisálida

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Tam...
Coma... głos Roguckiego i te dźwięki gitarki... Świetne! ‘Pasażer’ – boska piosenka! Tak jak ‘Piosenka pisana nocą’. Wszystkie są świetne! Kocham te klimaty :zakochany:
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Świetny zespół, zreszta jeden z moich ulubionych.... :) Głoś wokalisty.... można słuchać, słuchać, słuchać.... ;)
 

redhotka

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
103
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem najlepszy polski zespół, a "Leszek Żukowski" to po prostu cudo...
Ale mimo tego, że ich uwielbiam to staram się ograniczać słuchanie Comy, bo zaraz zbiera mi się na łzy :bag:
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
Uwielbiam ten zespół, a szczególnie kawałki takie jak "Spadam", "Piosenka pisana nocą" czy "Anioły". Boskie brzmienie.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A mi się Coma szczerze nie podoba. Jakieś to takie melancholijne, smętne i monotonne. Jedna piosenka mi się podobała, o Ryśku czy tam Zbyszku który był z wojska i skoczył z wieżowca. Raz nawet byłem na koncercie, ale doszedłem do wniosku, że jakoś mi nie podchodzi to co grają i jak mam stać w deszczu i nic nie robić to wolę wrócić do domu i tak też zrobiłem.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
mi też nie podchodzi za bardzo. za bardzo smętne... nie ma tego czegoś :p
no ale parę utworów spodobało mi się- podobnie jak Happy sad dzięki tekstom.
 

g'core

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
256
Punkty reakcji
2
Miasto
Katowice
Podpisuje się pod powyższymi ;) Do tego jeszcze moge dodać, że irytuje mnie i nie wiem w ogóle skąd się wziął ten fenomen na nich. Tak w ogóle to nuuuuda.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
[quote name='g'core' post='1422579' date='26.07.2008, 02:04']Podpisuje się pod powyższymi ;) Do tego jeszcze moge dodać, że irytuje mnie i nie wiem w ogóle skąd się wziął ten fenomen na nich. Tak w ogóle to nuuuuda.[/quote]
Bo jest obecnie moda na smętne piosenki o pogrążaniu się i rozpaczy. Coma to zdecydowanie nie dla mnie. Mam pierwszą płytę-dobra, ale tylko na bezsenność.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
W sumie też zauważyłem ostatnio taki wielki bum na Comę. I to najczęściej wśród wszelkiej maści kindermetali, dla których Coma to szczyt hardcoreowego grania.
 

Schneequeen

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
A ja miałam "pierwsze wyjście z mroku" jeszcze przed oficjalną premierą i do tej pory lubie "pasażera", "spadam" albo "sierpień" Kojarzą mi się z beztroskimi wakacjami ;D a nowsze płyty Comy już mi tak bardzo nie podchodzą;/
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
no za duzo tch nowszych plyt to nie masz bo ich dorobek to jak narazie 2 krazki...:]
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
a nowsze płyty Comy już mi tak bardzo nie podchodzą;/
U mnie wręcz przeciwnie. Owszem, zaczęło się od pierwszej płyty (a dokładnie Spadam i Leszek Żukowski). Ale ZSWAŚZ zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Nie zapomnę nigdy jakie ciary przebiegły mi po plecach, kiedy pierwszy raz usłyszałam Listopad i ten fragment zaczynający się od słów "musiałem tulić...."
Słucham nałogowo i wcale nie mam zamiaru leczyć się :p

no za duzo tch nowszych plyt to nie masz bo ich dorobek to jak narazie 2 krazki...:]
Lada moment premiera 3 płyty :sexy:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
coma przypomina mi pewien zespół nu, co 1 album miał dobry i dało się słuchać, reszta to wstyd
 

naobcasach

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam.
nową płytę słyszeliście?
co o niej sądzicie? niezła zmiana? prawda?
 

Attachments

  • czerwie_.jpg
    czerwie_.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 29

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
nie zaliczam zmiany na pozytywną, strasznie irytują mnie te dziwne wstawki, może i miało być klimatycznie ale nie wyszło chciałem posłuchać Comy a tu jakieś buczenia i stęki. Niemogąc słuchać płyty bezpośrednio z krążka wywaliłem wstawki i nagrałem osobno - było lepiej.

Teraz trochę zdań o nowych piosenkach strasznie podoba mi się bas w "Archipelagach", do tego "Transfuzja", "Zero osiem wojna", i "trujące rośliny" to genialne kawałki które trzymają się jeszcze starego klimatu. Wcześniej zapowiedziana Cisza i Ogień też jest dobra smętna ale dobra ;) takie moje zdanie :D
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Come lubie, ale to co uslyszalem narazie z nowej plyty to slabe bylo;/ mam nadzieje ze to tylko te kilka kawalkow ktore slyszalem;p A koncert w krakowie juz 5 grudnia i sie niemoge doczekac bo bylem na juwenaliach w maju i bylo naprawde za:cenzura:iscie;p
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
nie zaliczam zmiany na pozytywną, strasznie irytują mnie te dziwne wstawki, może i miało być klimatycznie ale nie wyszło chciałem posłuchać Comy a tu jakieś buczenia i stęki. Niemogąc słuchać płyty bezpośrednio z krążka wywaliłem wstawki i nagrałem osobno - było lepiej.

Teraz trochę zdań o nowych piosenkach strasznie podoba mi się bas w "Archipelagach", do tego "Transfuzja", "Zero osiem wojna", i "trujące rośliny" to genialne kawałki które trzymają się jeszcze starego klimatu. Wcześniej zapowiedziana Cisza i Ogień też jest dobra smętna ale dobra ;) takie moje zdanie :D
Dokladnie podpisuje sie pod przedmowca, nie wiem po co te wstawki, rozumiem ze Rogucki z kolegami chcial byc oryginalny i zrobic plyte inna, ktora opowiada historie zycia czlowieka ale gdy slucham sobie w metrze nowej plyty to piosenki mam ulozone po kolei i co troche musze przerzucac dalej na tych badziewiarskich wstawkach i szlak mnie czasami trafia.
Co do samych piosenek to utrzymane sa w styl;u Comy i sa poprostu dobre, co mnie cieszy ze czasami slychac mocne brzmienie gitarowe. Jednak czasami mam dziwne wrazenie Ze glos Roguca troche "spadl na psy"
tyle ode mnie :]
 
Do góry