Coma

pagaj89

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hey macie tabulatury do gitary comy?? to moj mail: marcin13-89@tlen.pl
Pozdrawiam
 

Wolvi

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
38
http://www.onlyway.prv.pl/ na tej stronce masz chyba ze 4 tabulkaturki tego zespołu...


A co do zespołu to jest moje odkrycie z przed 2 lat... sami zorganizowalismy im koncert w gdynii jeszcze przed wydaniem ich debiutanckiej płytki.. zespół bardos sceniczny teksty gernialne bardzo zywiołowa i energiczna muzyka... no po prostu miodzio... Jak dla mnie jeden z najlepszych polskich zespołów rockowych bardoz polecam tez ich stronke oficjalną która jest wg mnie swietni e zrobiona www.coma.art.pl
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
poznałam ich całkiem przypadkowo. poszłam na juwenalia, akurat grali koncert. bardzo mi się spodobali. nawet można powiedzieć, zakochałam się w ich tekstach i muzyce... :)
świetne teksty, które jeszcze głębiej docierają do odbiorców przez ten wokal...
Jak dla mnie jeden z najlepszych polskich zespołów rockowych
zgadzam się.
 

Reagle

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2005
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Dostałam ,,Pierwsze wyjście z mroku'' od kolegi rok temu. Wcześniej podesłał mi koncertowe wykonanie piosenki ,,Anioł''. Teksty w połączeniu z wokalem są bardzo orginalne i przez dłuższy czas słuchałam ich nałogowo. Muszę jednak przyznać,że nie słuchałam ich juz tak często, ich muzyka nie nastraja mnie zbyt optymistycznie.
 

TyNa333

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
Małe miasteczko w województwie śląskim
Coma no tak bardzo dobry zespół,teksty ich są bardzo mądre i ciekawe,mnie zaczeli się podobac od czasu kiedy w TV zobaczylam teledysk do piosenki"Spadam",ale niestety na koncercie jeszcze nie bylam :( ,ale napewno są swietne! :) Oczywiscie jak tylko będe miec okazje pujśc i zobaczyc ich koncert,napewno pujde z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ! :)
 

qbson

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
150
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z nienacka ;)
Za zespolem ogolnie nie przepadam ale piosenka "Leszek Żukowski" baaardzo mi sie podoba... zawsze jej slucham kiedy mam dola (a to dosc czesto :D ) jest tez dobra na imprezki zeby sie ..."przytulic" :sexy:
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
... taaaa ... ja też lubie COME ale z jednym małym zastrzerzeniem ... Płytka studyjna jest do **py ... spaprali cały klimat jaki miały nagrania wcześniejsze ... "Pasażer" na płycie woła o pomste do nieba ... skaszaniony!! Gdzie solo ?? aaaa ...
Ogółem moge ich słuchać ale na koncertaxch ... mam płytke i tylko raz gościła w moim kompakcie ...
 

Danielsan

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Chełmno
Coma to po prostu rewelacja jedyny zespol poliski ktory ma wszystkie fajnie piosenki na plycie :pierwsze wyjscie z mroku" poczawszy od pierwszej konczac na ostatnieiej :) oprucz tego jeszcze jest jeden utwor Zaprzepaszczone armie ..... tez jest cudo:)
 

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ja już byłam na dwóch ich koncertach a 25 marca kolejny :D w Lublinie jakby co... :]
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
A i taby mogą oczywiście być na www.chords.pl :p nie chyba a napewno :p
Sama grałam sobie come :p Wystarczy się zalogować ;)
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Genialny zespół ! Świetna muza! Prawdziwie szczere i fantastyczne texty.... Ajjj uwielbiam !!!!! :)
 

LMeLeK

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Bydgoszcz
Niewtajemniczonych pragnę uświadomić, że mniej więcej w marcu ma sie ukazać nowy album -> "ZSWAŚZ" :D ( podobno dwupłytowy :p )

P.S
Na koncercie była totalna, niedoopisania magia :p ...polecam
 
Do góry