Co myślicie o chłopaku który zarywa do kazdej

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Jest różnica między facetem, który chodzi od jednej do drugiej i nic nie dostaje, a kolesiem który regularnie zalicza kolejne. Tych ostatnich jest bardzo mało.

J.B
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Są dziewczyny, które taki typ chłopaka wręcz fascynuje. Mnie odrzuca, chłopak który kolejno zalicza panienki, jedna po drugiej. Nie rozumiem... myśli wtedy, że jest taki świetny ? A może to naiwność wielu dziewcząt. Nie zapominajmy też o tym, że niektóre dziewczyny postępują w ten sam sposób i bawią się uczuciami wielu chłopaków. No, ale co poradzić, są i tacy, nic tego nie zmieni. Nie widzę jednak w tym nic ciekawego, jak dla mnie to jest żałosne, idiotyczne. A takich dziewczyn/chłopaków, którzy byli z takim kimś po prostu mi szkoda.
 

Columb

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Ja powiem tak , przynajmniej w moim przypadku tak było i chyba nadal jest, podoba mi się dziewczyna zaczynam ja podrywać zdobywać, to jest super i myślę o związku ale gdy wszystko jest na dobrej drodze do tego by być razem przychodzi uczucie, że to jednak nie jest ta dziewczyna ze, podoba ci się inna i koło się zatacza... Wiem ,że jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za uczucie które czujemy do drugiej osoby ale również za te, które wzbudzamy w drugiej osobie. Ja nawet gdy bym chciał to nie potrafię robić czegoś na silę a już na pewno kochać. Doszedłem do wniosku, że puki nie znajdę tej jedynej to będę jej szukał, a jak szukać to trzeba podrywać i czasami rożnie wychodzi:)
 

rosik

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Są dziewczyny, które taki typ chłopaka wręcz fascynuje...

Oj wierz mi jest wiele takich lasek. Zło po prostu kusi. Nie należy nas oceniać w zły sposób bo jednak do zaliczania są potrzebne dwie osoby i zgoda obu na to co będą robić.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
We mnie to jednak budzi niechęć. Bo skąd mam wiedzieć czy mnie też nie zostawi i nie poleci do kolejnej.
Hmm. pewnego rodzaju niepewność i niechęć.
 

rosik

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
37
We mnie to jednak budzi niechęć. Bo skąd mam wiedzieć czy mnie też nie zostawi i nie poleci do kolejnej.
Hmm. pewnego rodzaju niepewność i niechęć.

Ale czy to po części nie kusi? Próba zatrzymania go? Bycia tą najlepszą tu i teraz. Z drugiej strony wiadomo od razu czego można oczekiwać a chęć stania się tą jedną kusi
 
Do góry