Chłopaki! Jakie dziewczyny....?

PAWEŁ _ 19

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Niestety nie ma idealów...ale dla mnie nie wazne jak dziewczyna wyglada ( no musi dbac o siebie) ale bardziej patrze na jej wnetrze....
Moja jest cudowna.....!!!! :)

-wrażliwa
-umie mi poprawic humor
-zabawna
i wiele cech ktorych nie potrafie jednoznacznie okreslic... ONA jest moim "idealem"....:* :)
 

Tyska89

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
28
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Bielsko-Biała
tak wlasnie takie dziewczyny sa najlepsze....nie musza byc jakies kurde nie wiadomo jakie piekne bo hmm moze byc super laska piekna ale glupia jak but i wstyd jak sie odezwie a moze byc nieco brzydsza chociaz dziewczyny nie sa brzydkie :p:p ale za to o bardzo ciekawym wnetrzu mozna z nia pogadac pokazac sie wsrod znajomych ;) ;) a co do tej brzydoty jeszcze to.... "każda kobieta jest piękna bo sam fakt, że nią jest czyni ja piękną"
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
dziewczyny nie sa brzydkie :p:p ale za to o bardzo ciekawym wnetrzu mozna z nia pogadac pokazac sie wsrod znajomych ;) ;) a co do tej brzydoty jeszcze to.... "każda kobieta jest piękna bo sam fakt, że nią jest czyni ja piękną"

Tak dokładnie :D Bo w sumie to my jesteśmy płeć piękna :D Ale chłopcy tez są niczego sobie :p
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
QUOTE(Tyska89 @ 14.11.2005, 09:15) *

dziewczyny nie sa brzydkie jezyk.gif:p ale za to o bardzo ciekawym wnetrzu mozna z nia pogadac pokazac sie wsrod znajomych mruga.gif mruga.gif a co do tej brzydoty jeszcze to.... "każda kobieta jest piękna bo sam fakt, że nią jest czyni ja piękną"


Tak dokładnie biggrin.gif Bo w sumie to my jesteśmy płeć piękna biggrin.gif Ale chłopcy tez są niczego sobie jezyk.gif

tak własnie. Ktoś kiedyś powiedział "Kazda potwora znajdzie swojego amatora"
Oczywiście cytuje to tutaj bo jestem zdania ze kazdy ma swoje ideały i dla jedengo jedna jest brzydka a dla drugiego ta sama dziewczyna jes calym światem i nic po za nią nie widzi!!
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
wszystkie kobiety są piekne tylko alkoholu za mało szerzej rzec ujmując;) (taki żart bo wiesz im wiecej promili tym gusta inne he he)
 

Tyska89

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
28
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Bielsko-Biała
heheheh....a ja wam powiem ze zbyt mocna wiara w siebie i zbyt duza pewnosc siebie co do wygladu tez jest lipna...mam w klasie taka dziewczyne co hmm co tu duzoi mowic chodzi i gada ze kazdy sie w niej buja dzisiaj wysluchalam ze ona sie 50 chlopakom podoba.......PARANOJA!!!!! a ona jest brzydka tzn sie stop mniej zadbana :p no i przez to ja w kl teraz kazdy gnoi bo na serio iole mozna sluchac historyjek o tym jaka ona nie jest piekna i ilu sie w niej nie bujalo.......
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Wybujała fantazja, wcale nie jest równoznaczne z wiarą w siebie.
Moim zdaniem ona tak mówi, bo własnie ma za mało wiary w siebie i próbuje sobie tym jej dodać.

Ktoś kto ma dużo wiary w siebie i swój wygląd, wcale nie musi o tym opowiadać, bo wie że tak jest i nic tego nie zmieni ;)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Pozwólcie, że się dołącze do tej jakże miłej konwersacji :) Chyba, że nie jestem mile widziana ? :bag:

Cóż Tysiu u nas zazwyczaj w szkole bywa tak, że paskudne, ale łatwe dziewczyny są u nas najbardziej pożądane.. A ja, jak to na mnie niektórzy mówią, mała mi (nie nawidzę tego określenia) 156 cm wzrostu w kapeluszu zaszyję się gdzieś w kąciku z książką i mam to wszystko w duszy.. Mam wielu kolegów, z którymi lubię się bić :sexy: , ale tak naprawdę w tym wieku nie mam co liczyć, że jakiś facet zapragnie odkryć piękną stronę mej duszy i zakocha się we mnie nie zmiernie ... dlatego też muszę czasami ubrać biodrówki i pokręcić tyłkiem :lol: <- to był żart..
 

slider19

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Znienacka ;)
Ideałem jest połączenie gorącej kobiety i zimnego piwa, na odwrót zaczyma być po 60stce ;)

A tak na poważnie to nikt nie jest idealny, a kobietę za Ciebie i tak wybierze Twoje serce!!
 

w_kaka

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z...krainy narcyzów :]
A ja jestem boska :D nieno... nie jestem ani ładna, ani brzydka... jestem mądra... choć wmówiłam sobie, że to bzdura.. ogólnie to chyba ociekam samouwielbieniem... lubie siebie.. i jakbym była ładna czy też piękna to bym se zrobiła operacje plastyczną oszpecającą twarz :D :p
:* :* papa :papa:
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Szczerze mówiąc, to nigdy do końca nie określisz, czy ktoś jest szczery, czy nie, nawet jak wydaje Ci się, że znasz daną osobę bardzo dobrze :)

Dlatego to nie jest cecha, od której mogłyby zależeć jakieś wybory na początku znajomości ;)
 

Griczkow

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
358
Punkty reakcji
1
Miasto
Ankh-Morpork
Kiedyś się już wypowiadałem na ten temat:

Aby mi się dziewczyna spodobała musi mieć w sobie coś, co będzie ją wyróżniało z tłumu... Nie podobaja mi się "wytapetowane" klony Britney, jakich wiele... :p
Moja dziewczyna NIE MOŻE być ideałem! Bo co może być pociągającego w osobie bez skazy? Poznawanie wad partnerki fascynuje mnie prawie tak samo, co i zalet... :D
Nie mam konkretnego typu dziewczyn jakie mi się podobają... może z wyjątkiem tego, że zawsze mnie jakoś do rudych ciągnęło... :)


Ale tego nie dostrzeżesz przy pierwszym spotkaniu. Mi mówią, że jestem szczera aż do bólu. Staram sie być szczera. Nienawidzę kłamstwa.
Oczywiście że nie... to było tylko takie małe uzupełnienie napisane pod wpływem emocji...

Szczerze mówiąc, to nigdy do końca nie określisz, czy ktoś jest szczery, czy nie, nawet jak wydaje Ci się, że znasz daną osobę bardzo dobrze :)
Tu masz rację... niestety ostatnio się o tym przekonałem :(
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Szczerze mówiąc, to nigdy do końca nie określisz, czy ktoś jest szczery, czy nie, nawet jak wydaje Ci się, że znasz daną osobę bardzo dobrze :)
Zgadzam się, ja się przekonałam o tym na najlepszej przyjaciółce... tzn. tak mi się wydawało, ze to była moja przyjaciółka :(
 

gumiok77

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
ja nie lubie pudrowanych lal. a jesli chodzi o dziwczyne tot jasne i dlugie wlosy ,inteligentana ,sredniego wzrostu, usmiechnieta z poczuciem chumory(moze byc nawet czarne :p ) i musi chodzic w spodniach bo spudnic to nie bardzo (nochyba ze takie kroooooooootkie ze hey :D ) i w takich bluzkach zeby pepek bylo widac ale bez przesady no i szcupla zgrabna ........ eh znowu sie rozmazylem
 
Do góry