Chłopaki! Jakie dziewczyny....?

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
spróbuj opisać to 'coś' :p:p

Tak wiec, jezeli chodzi o to "cos" musi byc to taki wewnetrzny impuls, poniewaz gdy kogos widzimy,od razu tworzy sie w naszej glowie ocena tej osoby przedewszystkim pod wzgledem fizycznosci ((czy dany czlowiek jest atrakcyjny w naszych oczach czy tesh nie, nastepnia dopiero dochodza oczywiscie cechy charakteru)). Jesli jush jestesmy przy cielesnosci czlowieka, to nikt z nas nie chcialby posiadać partnera zyciowego, ktory nie pociaga go w zaden sposób od strony fizyczniej. Moja partnerka mówiac najprostszym jezykiem musi mi,jako facetowi poprostu sie podobac.
Nie napisze wszak konkretnie, ze ma byc taka i taka,posiadac takie a takie cechy swojego wygladu,poniewaz nie szukalbym idealu jesli chodzi o urode i czynniki z nia zwiazane,bo jak wiemy obaj doskonale sa gusty i gusciki,o ktorych co jest rzecza powszechnie przyjetą sie nie dyskutuje. Dla jednego czlowieka idealem moze byc brunet/ka,a dla drugiego jego/jej antonim, czyli blondyn/ka, kobieta przy kosci czy tesh szczupla babka itp, itd. Wiec sama widzisz. Jezeli o mnie chodzi to nie sprecyzuje Ci dokladnie wszystkich cech zewnetrznych jakie mialaby posiadac moja kobieta,dlatego ze ja jako mezczyzna nie mam totalnie zwężonych horyzontów do jednego,konkretnego kobiecego stylu i podobaja mi sie zarówno: czarnulki,rude, jak i dziewczyny z roznymi odcienami blondu. Wazne jest to ze jak zerkne na taka niewiastę to wiem:"acha ona Ci sie czlowieku podoba". a co za tym idzie,w mojej glowie blyskawicznie rodzi,kluje sie od razu inna mysl: "ale czy Ty moj drogi podobasz sie jej???". Lecz to jush wątęk na inny temat.
Mam nadzieje kolezanko RWTF, ze chocby w jakims drobnym stopniu udalo mi sie nakreslic Tobie to "coś" wlasnie czym mnie magnetyzuje,przyciaga jakas Kobitka gdy skieruje na nią swój wzrok...... pozdrawiam


"Metallica - Nothing Else Matters"
 

love Is Pain

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gdansk
dla mnie dziewczyna powinna byc ladna w miare to wiadomo
ale chcialbym zeby byla to zwylka przecietna dziewczyna a nie zadna "gwiazda" zeby znala poczucie swojej wartosci i nie wywyzszala sie nad innymi :p no i oczywiscie zeby byla szczera co najwazniejsze
 

jezzy

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
164
Punkty reakcji
1
inteligentne, nie wyzywające, skromne, takie zwykłe nie jakieś zapatrzone w siebie lalunie;p
 

jackson2002

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja np nie lubie zarozumiałych, wbitych w siebie. Bo ona jest piekna czy cos takiego!!!!feeeee. a tak naprawde nie ma czegos takiego jak piekno tylko sa charaktery. nie kazdemu musi sie podobać Jessica Alba:). Kobieta powinna być delikatna i czuła a nie jak jakiś tyran, który tylko widzi siebie.
 

Kordian1988

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Oświęcim
Wygląd:
-Brunetka/Szatynka
-Wzrost 160-170
-Ciemna karnacja
-Piwne oczy

Osobowość:
-Inteligentna
-Posiadająca nietypowe zainteresowania
-Dusza towarzystwa
-Potrafiąca zaszaleć
-Czasami spokojna jak trzeba
-Z poczuciem humoru
-Która nie będzie mnie ograniczać
-Pozwalająca mi żyć swoim własnym życiem
-Nieprzewidywalna (inaczej szybko się znudzi)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Wygląd:
-Brunetka/Szatynka
-Wzrost 160-170
-Ciemna karnacja
-Piwne oczy

Osobowość:
-Inteligentna
-Posiadająca nietypowe zainteresowania
-Dusza towarzystwa
-Potrafiąca zaszaleć
-Czasami spokojna jak trzeba
-Z poczuciem humoru
-Która nie będzie mnie ograniczać
-Pozwalająca mi żyć swoim własnym życiem
-Nieprzewidywalna (inaczej szybko się znudzi)


powodzenia...
 

Power

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Heh jak to sie mówi "Krzyżyk na droge" :) , Kolego Kordian , takiej Dziewczyny/Kobiety to w życiu nie znajdziesz :)
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Wygląd:
-Brunetka/Szatynka
-Wzrost 160-170
-Ciemna karnacja
-Piwne oczy

Osobowość:
-Inteligentna
-Posiadająca nietypowe zainteresowania
-Dusza towarzystwa
-Potrafiąca zaszaleć
-Czasami spokojna jak trzeba
-Z poczuciem humoru
-Która nie będzie mnie ograniczać
-Pozwalająca mi żyć swoim własnym życiem
-Nieprzewidywalna (inaczej szybko się znudzi)


A ja mu życzę powodzenia, nie ma co rezygnować - szukaj a znajdziesz.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wygląd:
-Brunetka/Szatynka
-Wzrost 160-170
-Ciemna karnacja
-Piwne oczy

Osobowość:
-Inteligentna
-Posiadająca nietypowe zainteresowania
-Dusza towarzystwa
-Potrafiąca zaszaleć
-Czasami spokojna jak trzeba
-Z poczuciem humoru
-Która nie będzie mnie ograniczać
-Pozwalająca mi żyć swoim własnym życiem
-Nieprzewidywalna (inaczej szybko się znudzi)

hahahhah a to do mnie prawie pasuje :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Igor88

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
J-bie
inteligentna, opanowana, szczera, ma własne zdanie, uczuciowa... ---> czyli moja Ewunia :p ;)
 

halus

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
wymienię cechy i wygląd otóż
wygląd:
włosy-czarne , blond lub brąz
wzrost - powyżej 165 cm
nie gruba nie anorektyczka
cechy:
szczera
pomocna
zabawna
inteligentna
przedsiębiorcza
no i wierna
 

KaDaJ.

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Tak wiec, jezeli chodzi o to "cos" musi byc to taki wewnetrzny impuls, poniewaz gdy kogos widzimy,od razu tworzy sie w naszej glowie ocena tej osoby przedewszystkim pod wzgledem fizycznosci ((czy dany czlowiek jest atrakcyjny w naszych oczach czy tesh nie, nastepnia dopiero dochodza oczywiscie cechy charakteru)). Jesli jush jestesmy przy cielesnosci czlowieka, to nikt z nas nie chcialby posiadać partnera zyciowego, ktory nie pociaga go w zaden sposób od strony fizyczniej. Moja partnerka mówiac najprostszym jezykiem musi mi,jako facetowi poprostu sie podobac.
Nie napisze wszak konkretnie, ze ma byc taka i taka,posiadac takie a takie cechy swojego wygladu,poniewaz nie szukalbym idealu jesli chodzi o urode i czynniki z nia zwiazane,bo jak wiemy obaj doskonale sa gusty i gusciki,o ktorych co jest rzecza powszechnie przyjetą sie nie dyskutuje. Dla jednego czlowieka idealem moze byc brunet/ka,a dla drugiego jego/jej antonim, czyli blondyn/ka, kobieta przy kosci czy tesh szczupla babka itp, itd. Wiec sama widzisz. Jezeli o mnie chodzi to nie sprecyzuje Ci dokladnie wszystkich cech zewnetrznych jakie mialaby posiadac moja kobieta,dlatego ze ja jako mezczyzna nie mam totalnie zwężonych horyzontów do jednego,konkretnego kobiecego stylu i podobaja mi sie zarówno: czarnulki,rude, jak i dziewczyny z roznymi odcienami blondu. Wazne jest to ze jak zerkne na taka niewiastę to wiem:"acha ona Ci sie czlowieku podoba". a co za tym idzie,w mojej glowie blyskawicznie rodzi,kluje sie od razu inna mysl: "ale czy Ty moj drogi podobasz sie jej???". Lecz to jush wątęk na inny temat.
Mam nadzieje kolezanko RWTF, ze chocby w jakims drobnym stopniu udalo mi sie nakreslic Tobie to "coś" wlasnie czym mnie magnetyzuje,przyciaga jakas Kobitka gdy skieruje na nią swój wzrok...... pozdrawiam

Mam tak samo jak ty :p nic dodać nic ująć a i jeszce jedno nie mógłbym być z dziewczyna która mnie nie pociąga fizycznie choć ma super charakter bo co by się stało gdybym znalazł kobiete ,która jest zarówno piekna jak i ma fajny charakter :)
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
Mam tak samo jak ty :p nic dodać nic ująć a i jeszce jedno nie mógłbym być z dziewczyna która mnie nie pociąga fizycznie choć ma super charakter bo co by się stało gdybym znalazł kobiete ,która jest zarówno piekna jak i ma fajny charakter :)
Ten temat miał chyba :/ na celu przedstawienie wyglądu danej kobiety, a nie cech jej charakteru...Tesh ja w tym swoim poscie przedstawiłem potencjalną "powierzchownośc" mojej towarzyszki życia....Jeżeli chodzi o jej cechy charakteru to jestem bardzo, ale to bardzo wymagajacy: :p :D

- dyskretna,
- wrażliwa
- troskliwa
- wygadana
- zdecydowana
- delikatna
- inteligentna
- spontaniczna
- odpowiedzialna
- otwarta
- przyjazna
- rodzinna
- niezależna
- spontaniczna
- uprzejma
- wyluzowana
- itp..
- itd...
- .....

Jednym słowem "niewiasta" na poziomie.....Btw. jesli któras z pan się kwalifikuje to zapraszam na PW :lol:
 

Bornel

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poznań
JaaaAa szukam dziewczyny od dawna . . .
ale jakos nie moze sie znalesc . . . :niepewny:

JaaaAa szukam dziewczyny od dawna . . .
I coś znaleść nie mogę , , , :mruga:
 
Do góry