Chłopaki! Jakie dziewczyny....?

Niusia

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
No właśnie :D Jakie dziewczyny Wam się podobają ?? Chodzi mi o charakter, jak się zachowują, ubierają itd. Ogólnie co lubicie :p
Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam, pa :*
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
Niusia, Po 1-wzze to witaj na FORUMOWISKU


Niusia napisał:
No właśnie Wesoly Jakie dziewczyny Wam się podobają ?? Chodzi mi o charakter, jak się zachowują, ubierają itd. Ogólnie co lubicie Jezyk

To moja osobista sprawa ;)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
lolasz, dlaczego nie pomogłes kolerzance!
nie wypowiesz swojego zdania? :>
chyba nie wstydzisz się swojego gustu? :p
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Jeśli chodzi o charakter to podobają mi się dziewczyny, które mają własne zdanie, nie podążają ślepo za modą, szanują się, są skromne i uśmiechnięte.

Co do ubioru: lubię jak dziewczyna ubiera się raczej skromnie - dziewczyny w miniówkach i dekoltach do pempka jakoś mnie nie pociągają, po za tym lubię jak są ubrane elegancko - wytarte dżinsy jakoś mi nie pasują do dziewczyny, chociaż nie będę się kłócił o takie drobiazgi.
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Jak można z nimi fajnie pogadać, umieją człowieka rozbawić i podnieść na duchu, nie przejmują się za bardzo opinią innych ludzi, mają swój własny gust, a nie gust koleżanek. Ubiór ma znaczenie drugorzędne, najlepiej jeśli dziewczyna ma własny styl, który nie jest ani zbyt wyuzdany, ani zbyt sztywny ^^
 

Reynevan

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Sierpc
przede wszystkim dziewczyna musi miec to cos... poza tym musi miec przede wszystkim wlasne zdanie... musi umiec sie postawic i mowic otwarcie to co mysli...
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Hmmmm raczej niemam narazie żadnej reguły....no ale napewno musi coś umieć czyli dobre ocenki ze szkółek bo z ciemnotą to napewno si nie ożenie :p
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
a mi sie wogóle dziewczyny nie podobają :p
tak ogólnie to nie umiem się z nimi w żaden sposób dogadać... dlatego nie mam koleżanek ;)
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
Martina, masz racje ja tez nie preferuje dziewczyn ale blagam was panowie jak juz znajdziecie jakas dziewczyne a ona jest wredna to prosze sprobujcie ja troche uteperowac nie lubie wredoty
 

Szpaner

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Działdowo
no wlasnie musi sie szanowac (sory ale to powierm nie moze byc "szmatą")
-włąsne zdanie
-mila, ciepla, pomocna
-majaca to cos co mnie przyciagnie ...
-wrazliwa
nie ulegajaca niczyim wplywom (po za rodzicami ehhe i mną ;] ale tez nie za czesto ... nudno by bylo gdyby sie zgadzala ze mna na kazdym kroku)
teraz wyglad:
-zgrabna
-no ladna wiadomo ...
-majaco wszystko takie jak powinno byc ... ;] nie za duzo nie za male
-(ciesze sie jak sa wlosy takie dluzsze tak kapke za ramiona :D) ale nie koniecznie, wlosy az tak nie graja roli
-kolor wlosow nie gra roli tylko nie beszczelny rudy (albo nazwijmy po imeniu nie naturalny rudy) farbowany moze byc
-dosc wysoka ale nizsza ode mnie ;] (mam 185 cm)
-nie gruba, ale nie strasznie chuda bo nie lubie kosciotrupow ...
i to tyle jak cos to sie jeszcze dopytaj :D

pozdr dla wszystkich lasek ;]
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Ja podobnie jak koledzy nie lubie podporządkowujących sie modzie albo zdaniu innych dziewczyn. nie lubie plastikow (kto ogladal ''wredne dziewczyny'' wie o czym mowa :D) ... niestety na same takie laski trafiam i sie w nich zakochuje a jak je poznam to mi totalnie przechodzi...
 

arbusek

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
wlkp
Ciekawe Szpanerku czy znajdziesz swoj ideal? Ja mysle, ze najpredzej spodoba ci sie dziewczyna, ktora bedzie miala poprostu "to cos" co cie przyciagnie, a reszta nie bedzie miala, wtedy wiekszego znaczenia:) Pozdrowka
 

Szpaner

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Działdowo
tak i ja o tym wiem ... ;] ale chcialem napisac tak jak tu wszyscy swoj ideal ... hehe no ja znalazlem ideal tylko zbey teraz sprawy nieschrzanic ... wydaje mi sie ze znalazlem tego Anioła ktorego szuka sw piotr (bo z nieba im podobno jakis uciekl :D)
pozdr
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
to ja zamieszcze zdiecie bo jezyk polski nei zna takich słów a o to chdzi przecytałem posta jescze raz :) no wiec Inteligentna czuła Troskliwa mądra potrafiąca sie odnaleść w karzedj sytułacji spostrzegawcza Dobra (dobre serduszko) Wierna Dwcipna Miła Tajmnicza Sexowna Przyjazna wymienaim cechy moje żonki :) to nei jets wypowiedź ze Strefy 11 czy jak to ja wole mówić poszli do zilonego lasu ona naprwade taka jest (nie lubie tka na raz wymieniać)
 

ziomal

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z nienacka
Umieją człowieka rozbawić i podnieść na duchu, nie przejmują się za bardzo opinią innych ludzi, mają swój własny gust, a nie gust koleżanek,toważyskie i przebojowe i powinny byc madre :D bo z głupia na oewno sie nie wytrzyma
 

rutr

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
Szpaner napisał:
no wlasnie musi sie szanowac (sory ale to powierm nie moze byc "szmatą")
-włąsne zdanie
-mila, ciepla, pomocna
-majaca to cos co mnie przyciagnie ...
-wrazliwa
nie ulegajaca niczyim wplywom (po za rodzicami ehhe i mną ;] ale tez nie za czesto ... nudno by bylo gdyby sie zgadzala ze mna na kazdym kroku)
teraz wyglad:
-zgrabna
-no ladna wiadomo ...
-majaco wszystko takie jak powinno byc ... ;] nie za duzo nie za male
-(ciesze sie jak sa wlosy takie dluzsze tak kapke za ramiona :D) ale nie koniecznie, wlosy az tak nie graja roli
-kolor wlosow nie gra roli tylko nie beszczelny rudy (albo nazwijmy po imeniu nie naturalny rudy) farbowany moze byc
-dosc wysoka ale nizsza ode mnie ;] (mam 185 cm)
-nie gruba, ale nie strasznie chuda bo nie lubie kosciotrupow ...
i to tyle jak cos to sie jeszcze dopytaj :D
pozdr dla wszystkich lasek ;]
[snapback]61591[/snapback]​


Heh, male masz wymagania,nie ma co ty chyba chcesz ksiezniczki z bajki a nie prawdziwej dziewczyny. Ale powodzenia , moze gdzies jest na swiecie IDEAL, jakiego szukasz.
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
hmyyyy ciezkie pytanie. Jesli chodzi o charrrrakter to .. nie bede sie rozpisywal. Powinna byc prawdziwa kobieta w calkowitym tego slowa znaczeniu.Ale jestem dosc wyrozumialy wiec duzo wybacze:) kazdy ma wady.
 

fog

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bełchatów
Zgodzę się z wieloma...nie może być osobą, która ślepo podąża za modą i nie ma własnego zdania. :D No i skromność...to jest dla mnie najważniejsze - dziewczyna musi być skromna. Dziewczyny często zbytnio szpanują swoją urodą, gdyż wiedzą, ze podobają się panom. Mi się takie coś absolutnie nie podoba. :eek:k:
 

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
... przedewszystkim :
- mądra (a nie jakiś pustak),
- rozmowna :p (a nie taka cichutka) żebym mógł z nią gadać dłuuugo o wszystkim :]
- czuła, pomocna, szanująca się,
- szczera !!
- ładna (nie musi być jak jakaś z playboya),
- sexowna :p ,
- majaca własne zdanie .. żeby nie zwracała uwagi na to co ludzie mówią,
- radosna, uśmiechnięta :] ,
- stanowcza w tym co robi :] ,
- skromna (ale nie zabardzo) ,

a jeśli chodzi o ubiór :

to nie ma takiego znaczenia, ale :
- nie lubię jak się laski ubierają zabardzo kolorowo :p
- wolę dżins (ale nie totalnie obcisły) niż mini :p
- żeby miała swój styl, a nie ubierała sie tak jak koleżanki są ubrane :]

troszke by sie tu jeszcze znalazło takich "wymogów", ale nie musi byc do końca taka :]

BO NIE MA IDEAŁÓW !!! :] .. zresztą, odkrywa się wady i zalety kobiety po czasie :p


the end
 

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
KOZA-88 napisał:
... przedewszystkim :
- mądra (a nie jakiś pustak),
- rozmowna :p (a nie taka cichutka) żebym mógł z nią gadać dłuuugo o wszystkim :]
- czuła, pomocna, szanująca się,
- szczera !!
- ładna (nie musi być jak jakaś z playboya),
- sexowna :p ,
- majaca własne zdanie .. żeby nie zwracała uwagi na to co ludzie mówią,
- radosna, uśmiechnięta :] ,
- stanowcza w tym co robi :] ,
- skromna (ale nie zabardzo) ,

a jeśli chodzi o ubiór :

to nie ma takiego znaczenia, ale :
- nie lubię jak się laski ubierają zabardzo kolorowo :p
- wolę dżins (ale nie totalnie obcisły) niż mini :p
- żeby miała swój styl, a nie ubierała sie tak jak koleżanki są ubrane :]

troszke by sie tu jeszcze znalazło takich "wymogów", ale nie musi byc do końca taka :]

BO NIE MA IDEAŁÓW !!! :] .. zresztą, odkrywa się wady i zalety kobiety po czasie :p
the end
[snapback]75346[/snapback]​

Popieram, zgadzam się i nic nie dodaje!! :D :D :D
 
Do góry