Chłopaki! Jakie dziewczyny....?

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Nie wszyscy mówią, że jestem piekna ;) Ale mi to nie przeszkadza ;) Musze się polubić taka jaka jestem... ale nie zaszkodzi byc ładniejszą :p
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
Urody nigdy za wiele. Podizwiam cie normalnie. Jesteśwspaniała bo akceptujesz sie taka jaka jesteś a nie obwiniasz sie za swój wygląd czy charakter.
Chyle czoła!!!
 

Tyska89

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
28
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Bielsko-Biała
ja tam nie wiem jakie sie chlopakom podobaja...wiem ze ja sie nie podobam raczej zadnemu a dlaczego??bo jestem brzydka ;( moje zdjecie jest w galerii...a co do charakteru to mi sie wlasnie wydaje ze hmmm no nie powinny byc jakies takie lalusiowate ksiezniczki tylko spoko dziewczyny skromne nie zadufane w sobie wesole itp itd duuuuuuuuzo by wymieniac
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Może nie jest rozbudowana ale zawarłam w niej wszystko co chciałam. O ile dobrze pamiętam to specjalizujesz się w takich postach. ;)
 
W

WoGuziczek

Guest
ja tam nie wiem jakie sie chlopakom podobaja...wiem ze ja sie nie podobam raczej zadnemu a dlaczego??bo jestem brzydka moje zdjecie jest w galerii...a co do charakteru to mi sie wlasnie wydaje ze hmmm no nie powinny byc jakies takie lalusiowate ksiezniczki tylko spoko dziewczyny skromne nie zadufane w sobie wesole itp itd duuuuuuuuzo by wymieniac

Ja niektórych Kobiet [dziewczyn] nie rozumiem. <_< Nie ma czegoś takiego jak: "brzydka" albo "ładna"
Każdy jest taki jaki jest. Dla mnie ważne jest to, jaka dziewczyna jest z charakteru, a nie z wyglądu.

Lubię jeśli (podczas rozmowy) dziewczyna słucha mnie i "pomaga" mieć wrażenie, że jestem potrzebny.
Jak gadałem z jedną dziewczyną, to aż mi sie odechciało. Jak z nią rozmawiałem to słyszałem tylko:

"no, no, aha, tak, nie, aha" :/ :/ Normalnie załamka. Nie lubię u dziewczyn.

Nie chcę też żeby dziewczyna zachowywała się tak jakby chciała ze mną chodzić itp.
Nie radzę też zbytnio odkrywać, części ciała i poruszać "specjalnie" [bez obrazy] "tyłeczkiem"

________________________________________________________________

Wiem, że temat miał być oczym innym, ale musiałem to napisać... :bag:

________________________________________________________________

Powiedziałem co o Tym myślę.

________________________________________________________________

:papa: Pa
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
ja tam nie wiem jakie sie chlopakom podobaja...wiem ze ja sie nie podobam raczej zadnemu a dlaczego??bo jestem brzydka ;( moje zdjecie jest w galerii...a co do charakteru to mi sie wlasnie wydaje ze hmmm no nie powinny byc jakies takie lalusiowate ksiezniczki tylko spoko dziewczyny skromne nie zadufane w sobie wesole itp itd duuuuuuuuzo by wymieniac

Słuchaj sprawdziłem w galerii i jedno Ci moge powiedzieć, wcale nie jesteś brzydka, nie wolno mięć takiej niskiej samooceny - może dlatego czasem chłopcy się tobą nie interesują bowiem jeśli dziewczyna\kobieta uważa, że jest piękna to ma urok i czar który przyciąga mężczyzn. Ni chodzi tu o pewność siebie czy jakieś przesadne eksponowanie swoich uroków, ale o taką aurę - ja potrafie wyczuć takie kobiety. Więc się nie łam i więcej wiary. Zgodzicie sie ze mną Panie??i Panowie??

A jeśli chodzi o kobiety które mi sie podobaja to tak: musi być skromna, sympatyczna, inteligentna, wierna, nie może przeklinać ani robic z siebie idiotki. Wiadomo wygląd zawsze wchodzi w grę, ale nie musi to być wygląd supermodelki, każdemu facetowi podobają się przeważnie inne kobiety - tu chodzi o to coś. Owszem oglądamy sie za superlaskami ale nie koniecznie chcieli byśmy z nimi być w związku. Pozdro
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Słuchaj sprawdziłem w galerii i jedno Ci moge powiedzieć, wcale nie jesteś brzydka,

Gdzie jest ta galeria?

nie wolno mięć takiej niskiej samooceny - może dlatego czasem chłopcy się tobą nie interesują bowiem jeśli dziewczyna\kobieta uważa, że jest piękna to ma urok i czar który przyciąga mężczyzn. Ni chodzi tu o pewność siebie czy jakieś przesadne eksponowanie swoich uroków, ale o taką aurę - ja potrafie wyczuć takie kobiety. Więc się nie łam i więcej wiary. Zgodzicie sie ze mną Panie??i Panowie??

Ja sie zgodzę. Uważam, że każda dziewczyna jest ładna ale nie każda potrafi to pokazać ;)
 

Tyska89

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
28
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Bielsko-Biała
mozliwe....i wiecie co wam powiem??ze jak ja sie tak tym wszystkim przejmowalam to byla kicha...a teraz jak powiedzmy ze mi to wisi jak sie komus podobam to dobrze jak nie to tez w sumie nie jest koniec swiata to jakos hmm nie wiem jak to ujac no ale nio hmm....jest wieksze zainteresowanie moja osoba...ale to zabrzmialo narcyzowato :/ w kazdym badz razie...natrazie jest OK a co do tych dziewczyn jeszcze to wlasnie powinna miec ona w sobie tez troszke takiej tajemniczosci a nie odrazu kawe na lawe...
 

nadia17:)

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mława
A ja jestem brzydka... i przez to nieśmiała... powiedzcie chłopacy czy taka dziewczyna ma u Was jakieś sznse? :(
 

Attachments

  • Obraz_014.jpg
    Obraz_014.jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 1

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
A ja jestem brzydka... i przez to nieśmiała... powiedzcie chłopacy czy taka dziewczyna ma u Was jakieś sznse? :(


dlaczego uwazasz ze jestes brzydka ?? jak dlamnie to uwazam ze nie ma brzydkich dziewczyn
jednemu podoba sie ta a innemu inna :) kazdy ma inny gust mi moze sie podobac ta dziewczyna a kumpekl powie ze ale brzydka i na odwrot wiec szanse maja wszystkie dziewczyny najwazniejszy jest charakter
no i zadbanie o siebie a jak wyglada to moze i ma znaczenie ale jak juz pisałem kazdy ma swoj gust :)
wiec uwierz w siebie :)
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
..no no Jack...słowa prawdziwego faceta <cfaniak>...poza tym słynny Janusz Dzięcioł zwykł mawiać.."każda potffora znajdzie swojego amatora"...

..a co do tej brzydoty i wszelakich komplexów..to to się nie ma co tym przejmować, bo nie ma brzydkich kobiet..są tylko niezadbane..i jeszcze jedno..jednym podoba się kolor czerwony..drugim szarołososiowy..i oba trzeba uznać za ładne...<metafora taka> :p...
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
..a co do tej brzydoty i wszelakich komplexów..to to się nie ma co tym przejmować, bo nie ma brzydkich kobiet..są tylko niezadbane..i jeszcze jedno..jednym podoba się kolor czerwony..drugim szarołososiowy..i oba trzeba uznać za ładne...<metafora taka> :p...

No super metafora!! Zgadzam się w zupełności ;) To po prostu różnorodność gustów ;)
 

MembeR

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
hmmm.. dziweczyna powinna byc
-wrazliwa
-uczuciowa
-pomagac gdy sie ma dolka
-powinna dobrze rozumiec chlopaka
-oczywiscie powinna rez byc padna
-bez nalogow
-nie powinna przklinac:p
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
hmmm.. dziweczyna powinna byc
-wrazliwa
-uczuciowa
-pomagac gdy sie ma dolka
-powinna dobrze rozumiec chlopaka
-oczywiscie powinna rez byc padna
-bez nalogow
-nie powinna przklinac:p

Tak zgadzam sie ale ideałów nie ma!!
 
Do góry