Całkowity zakaz palenia w miejscach publicznych?

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
Zakazy, nakazy, obostrzenia powinny być stosowane tylko w miejscach do których MUSZĘ się udać urząd czy inna szkoła.
Co natomiast mnie niepalącego zmusza do udania się do lokalu dla palących? Masochizm?
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
Co natomiast mnie niepalącego zmusza do udania się do lokalu dla palących?
1) Skąd wiesz, czy to lokal dla palących? Widziałeś jakieś specjalne oznaczenia atramentem sympatycznym?
2) Co palącego zmusza do palenia w towarzystwie niepalących? Dlaczego to niepalący ma omijać palącego a nie na odwrót? Przecież to palący truje!
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
1) Skąd wiesz, czy to lokal dla palących? Widziałeś jakieś specjalne oznaczenia atramentem sympatycznym?
2) Co palącego zmusza do palenia w towarzystwie niepalących? Dlaczego to niepalący ma omijać palącego a nie na odwrót? Przecież to palący truje!

1. Czuję
Jeżeli będzie zapotrzebowanie powstaną z pewnością OZNACZONE lokale.
2.Nałóg zmusza.
Z tego samego powodu z jakiego omijasz :cenzura:.G...o
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
A co się strasznego stanie palaczowi jak palacz będzie palił w wydzielonym do tego celu pomieszczeniu, nie trując niepalących?
Zupełnie nic, poza nagromadzeniem odorka w powietrzu, w związku z czym palacz przesiąknie do kszty i przemieszczając się z powrotem do towarzystwa niepalących skutecznie obrzydzi dalszy pobyt niepalącym w lokalu.
Jeżeli mowa o lokalach gastronomicznych (szeroko pojętych) to zmuszamy właścicieli do przebudowy (o ile możliwe) lub akceptacji tyranii.
 
Do góry