Burzum

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Tutaj też rasizm powinien być karany <_< <_< <_<
zasugeruj jeszcze raz że jestem rasistą a ja pokaram Cię dożywotnim komentowaniem Twoich wszystkich wypowiedzi.
nie jestem rasistą, nie krzycze wybić wszystkich czarnuchów (wybić bym chciał wszystkich od islamu ale to inna bajka)
to że ich nie lubie to inna sprawa. i będe ich czarnuchami nazywał jako oni nas białasami. ja po prostu nie jestem politpoprawny.
 

Aleq

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
masz takie kozaki?
To że ich nie bijesz o tolerancji nie świadczy. Ktoś tolerancyjny potrafi z nimi także współżyć a skoro ty nie potrafisz żyć w nimi w zgodzie to jesteś rasistą. A nie każdy czarnoskóry nazywa białych białasami, no chyba, ze samemu się zacznie ich przezywać, to wiesz...

A to z komentowaniem to groźba? Prośba? Nie rozumiem trochę.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
To że ich nie bijesz o tolerancji nie świadczy. Ktoś tolerancyjny potrafi z nimi także współżyć a skoro ty nie potrafisz żyć w nimi w zgodzie to jesteś rasistą. A nie każdy czarnoskóry nazywa białych białasami, no chyba, ze samemu się zacznie ich przezywać, to wiesz...

A to z komentowaniem to groźba? Prośba? Nie rozumiem trochę.
to groźba. zaczynam brać do siebie to bezpośrednie wyzwisko. tolerancje mam dla tych murzynów, co siedzą tam gdzie ich miejsce - w afryce - a co do czarnuchów na reszcie świata, to nie rasizm ale walka o teren. ataki wobec nich na reszcie świata to tylko ochrona przed ich szkodliwą ekspansją. ech, niby nie jechać na Twój wiek, a żeś wielki toleranta jak i wszystkie dzieciaczki z gimnazjum. a groźba. tyle że legalna. mam prawo odpisywać na każdy Twój post. pytanie ile Ty zniesiesz ;]
 

Nocturnus

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
535
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien i Lasów spowitych legend mgłą.
To temat o Burzum czy o rasizmie??
@aleq

Jak tak tolerujesz murzynów to przejdź się po jakiejś dzielnicy w której prawo wyznaczają czarni,jestem pewien,że szybko zmienisz o nich zdanie.
@apostrofa14

Rozwieje teraz mit o tym,że Varg zabił Euronymous'a za to,że był komunistą.
Jest to nie prawda,ponieważ on skumał się z narodowcami dopiero w więzieniu:>
Powodem mogą być dwie rzeczy:
-dziewczyna
-wyśmiewanie Varga przez Euro na próbach.

Nie pamiętam dokładnie jak to szło,ale Euro śmiał się z Varga,że nawet Hellhammer zagrał by lepiej na bassie.
Jak wiadome czasami można prze:cenzura:ić bagiete,tak też się stało,Varg pojechał do Euro i go zadźgał.
Swoją drogą u Norwegów takie ataki są normalne.
Bard Faust pod presją również zadźgał czarnego homoseksualistę,który chciał się z nim :cenzura:ać za przeproszeniem.
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Burzuma wcześniej nie słyszałem, ale ostatnio postanowiłem przesłuchać jego jakieś dzieło. Zaopatrzyłem się w dwie płyty
"Burzum" i "Filosofem". I cóż mógłbym tu powiedzieć? Złe to to nie jest, ale jak dla mnie wieje od jego muzyki nudą. Już na pierwszej płycie po odsłuchaniu pierwszych utworów na albumie, zwyczajnie czułem się znużony. Jedynie utwór "War" zapadł mi w pamięć... Co do Filosofem. Brzmienie z pewnoscią nie jest, aż tak bardzo agresywne jak na pierwszej płycie, nawet "Rundgang Um Die Transzendentale Säule Der Singularität" dosyć zapadło mi w pamieć, no cóż o to nie trudno, utwór przekracza czas 20 minut :p, no ale cóż, w tej płycie również zaklęta jest nuda. No cóż moze trafiłem na nie te albumy, może ktoś polecił by mi coś świetnego. Bo póki co odpowiadają mi jednak inne klasyki BM.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
To temat o Burzum czy o rasizmie??
@aleq

Jak tak tolerujesz murzynów to przejdź się po jakiejś dzielnicy w której prawo wyznaczają czarni,jestem pewien,że szybko zmienisz o nich zdanie.
@apostrofa14

Rozwieje teraz mit o tym,że Varg zabił Euronymous'a za to,że był komunistą.
Jest to nie prawda,ponieważ on skumał się z narodowcami dopiero w więzieniu:>
Powodem mogą być dwie rzeczy:
-dziewczyna
-wyśmiewanie Varga przez Euro na próbach.

Nie pamiętam dokładnie jak to szło,ale Euro śmiał się z Varga,że nawet Hellhammer zagrał by lepiej na bassie.
Jak wiadome czasami można prze:cenzura:ić bagiete,tak też się stało,Varg pojechał do Euro i go zadźgał.
Swoją drogą u Norwegów takie ataki są normalne.
Bard Faust pod presją również zadźgał czarnego homoseksualistę,który chciał się z nim :cenzura:ać za przeproszeniem.
może to i mit, ale mi by nie przeszkadzało, komunistów nie lubie :D
jest także teoria że o kasę poszło, ale Ty jako znawca, Vargowi zależało na kasie? nie wygląda na takiego komu zależy by sobie kapitał uzbierać.
 

Nocturnus

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
535
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien i Lasów spowitych legend mgłą.
@Glamowiec dla mnie twórczość Burzum jest wielka i nie można jej odbierać jak zwykłego metalu,trzeba konkretnie się wkręcić:)
I nie Burzuma,tylko Burzum,bo ciemności nie odmienia.
Wątpię czy chodziło o kasę,bowiem Varg nie był wybredny co do sprzętu,a i wtedy wydawanie płyt było bardziej przyjemnością dla wytwórni niż sposobem na zarobienie,poza tym telefon Varg nigdy nie wspominał o pieniądzach,które był mu winien Euro,chociaż telefon do jego matki po jego zadźganiu mógł sobie darować :lol:
 

skkskk

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Z tego co wiem on go zabil z powodu ze jednak euro chcial wszystkimi rzadzic i kazdym pomiatac co vargowi bardzo sie nie podobalo :] dusil dlugo to w sobie az w koncu nie wytrzymal. Chodzi tez tu o ideologie tych 2 panow. A w sumie to w jednym bandzie tylko oni sie tak gryzli bo do deda xD nikt nic nie mial i on sam tez do nikogo nic mial poprostu mial kazdego w :cenzura:e byle mu dobrze bylo ^^ A tak na marginesie to chcialbym sie spodkac z vargiem i euro oraz nawet z deadem, zadal bym im mase pytan xD w sumie to rozumiem kazdego po trochu wiec mysle ze dogadalibysmy sie :p
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
Jak tak tolerujesz murzynów to przejdź się po jakiejś dzielnicy w której prawo wyznaczają czarni,jestem pewien,że szybko zmienisz o nich zdanie.

kiepskie porównanie... przejdź się po kiepskiej dzielnicy twojego miasta z długimi włosami, jestem pewien, że szybko dojdziesz do wniosku, że nie zależy to od rasy.

żeby nie było offtopu, nie lubię Black Metalu, nie rozumiem tej muzyki ani nie czuję, więc nie będę się wypowiadał.
 

Spryciara

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
29
wow odkopałam ten temat po krótkich poszukiwaniach i tak mało fanów ? :p
Burzum to także moja czołówka ulubionych zespołów ;D
Det Som Engang War (1993)jest świetny !!
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Od czasu do czasu lubię posłuchać, szczególnie "Filosofem". Czekam na nówkę, ciekawe co pokażą!
 

g'core

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
256
Punkty reakcji
2
Miasto
Katowice
Chyba co pokaże. Przecież to projekt Vikernesa ;d Swoją drogą to mógłby się pospieszyć. W więzieniu miał sporo czasu na pisanie kawałków.
 

gladiator1964

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
W tym roku pojawił się nowy krążek Burzum-a a tu taka cisza , jak wrażenia podoba się ? dla mnie oczywiście krążek na + jak każdy Burzum-a :)
 

lenirek

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
z lasu...
Przebrnęłam przez ostatnią płytę do końca z wielkimi trudami. "Nowe dokonania" Vargasa to powtórka z "rozrywki" i ciągłe granie tej samej "piosenki". "Ale to już było"... Facet za bardzo się nie rozwinął muzycznie i wygrywa z uporem maniaka te same tematy muzyczne. Zero zaskoczenia. Aczkolwiek muszę przyznać, że dla stęsknionych fanów taki powrót w starym stylu to musi być coś.
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
A ja jestem ciekawa czy ktoś już słyszał najnowszy album Fallen. Ja miałam okazję ostatnio posłuchać i muszę przyznać, że naprawdę mam mieszane uczucia. Niby nie mam się do czego przyczepić, ale czegoś mi jednak brakuje. Mam wrażenie, że muzyka jednym uchem wleciała, a drugim wyleciała nie zostając w pamięci. Może muszę posłuchać tego albumu jeszcze parę razy...

Słuchaliście już?
 
Do góry