Burzum

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Jestem Fanem BuRzUm-a i chyba kazdy kto przynajmiej o nim slyszal wie ze siedzi on niestety w wiezieniu

Czasam mam z tego powodu doła i chcialbym sie innych fanów spytac za co on dokladnie poszedl do wiezienia i czy ktos ma jego zdjecia po tym jak trafil do wiezienia
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Znam, ale jakoś nie specjalnie lubie. :p

'Varg Vikernes odbywa karę 21 lat więzienia za zabójstwo Øysteina Aarsetha (pseud. Euronymous), gitarzysty zespołu Mayhem, zamordowanego 10 sierpnia 1993 roku.' :p
źródło: www.wikipedia.org
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Dość ciekawa muzyka, w zależności od albumu. Czasem dziwna, czasem psychodela czasem typowy Black. Słucham dość rzadko ale jednak.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Siedzi za mordersatwo , ale z tego co wiem to Euronymous też świętoszkiem nie był . Zresztą Varg, miał tak samo narąbane w głowie jak połowa Norweskich kapel w połowie lat 90 .
 

Baalberith

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
16 to może nie, ale faktycznie wieść gminna niesie że podpalał, wszakże był w "Black Circle".
A co do zdjęć - znajdź w google jego stronę oficjalną, całkiem obszerna galeria. Zdjęcia od dzieciństwa bo dzień niemal dzisiejszy.
 

Doomcloud

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków/Łódź
Jestem Fanem BuRzUm-a i chyba kazdy kto przynajmiej o nim slyszal wie ze siedzi on niestety w wiezieniu

Czasam mam z tego powodu doła i chcialbym sie innych fanów spytac za co on dokladnie poszedl do wiezienia i czy ktos ma jego zdjecia po tym jak trafil do wiezienia

Masz doła z tego powodu że ten koleś siedzi? Ja już bym prędzej miał doła z powodu śmierci Quorthona... Tworzył o niebo lepszą muzykę niż Grishnack... (oczywiście moim zdaniem)
A co do Burzum to dziwna muzyka... osobiście nie przepadam. A jej twórca to niezły czubek :)
 

Slavomier

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Góry góry, heeej :)
Varg czubek? Lekko powiedziane:) Mam dwie płytki Burzum (Filosofem i Hvis lyset tarr os czy jakoś tak) i powiem tak: muzycznie surowo, minimalizm w dźwiękach i wszystko ok, można słuchać. Ale jeśli idzie o ideologię, to jest to brednia. Bathory rulez:p
 

psychol88

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Lubię bardzo Burzuma, od pierwszej do ostatnich, dark ambientowych już raczej płyt.
 

Baalberith

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Ano, piosenka to niewłaściwe słowo. Utwór, tylko i wyłącznie utwór.

Psychol88, naprawdę lubisz ten dark ambient? Jakoś mnie to nie przekonuje. Zresztą, co za głupota, przestać grać na gitarze jako powód podając to, że wymyślił ją Murzyn. ;)
Ale blackowe płyty Burzum - genialne. Szczególnie ostatnia, Filosofem. Niebywale wkrada się do umysłu, a spróbujcie zasnąć `kołysani` jej dźwiękami...
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Jestem Fanem BuRzUm-a i chyba kazdy kto przynajmiej o nim slyszal wie ze siedzi on niestety w wiezieniu

Czasam mam z tego powodu doła i chcialbym sie innych fanów spytac za co on dokladnie poszedl do wiezienia i czy ktos ma jego zdjecia po tym jak trafil do wiezienia

No, Burzum - ciekawy zespół. Jeden z moich ulubionych z nurtu NSBM, pozatym lubię tesz Graveland i Thunderbolt. A Varg Vikerness (bo tak się nazywa lider i jedyny członek zespołu) siedzi w pierdlu za zabicie Euronymusa z Mayhem.
Dostał 25 lat, oprócz zabójstwa doszło do tego jeszcze podpalenie paru kościołów (gdy należał do stowarzyszenia "Black Metal Mafia" ).
Z albumów Burzum fajny jest np. Aske (1992) albo Det Som Engang War (1993).
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
kurde jestem tylko ciekawy czy dalej bedziesz spiewal po wyjsciu z wiezienia czy odchcialo mu sie juz :)
 
Do góry