Burzum

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Burzum, Varg Vikernes to jak dla mnie jeden z najbardziej utalentowanych muzyków w gatunku Black metalu. Ideologia, działania i muzyka powodują że osobiście bardzo go szanuję. Jak to powiedział Abbath Doom Occulta w wywiadzie do filmu "until the lights takes us" Varg, spi****lił to", chodziło mu o talent i wszystko czego mógł Vikernes osiągnąć. Porachunki kumpli z Mayhem niestety źle wyszły Aarseth'owi. W przeciwnym wypadku, teraz żył by Euronymous a Grischnak, nie. Do tego ta feralna okładka "Aske, zeznania które dołoży Vikernesowi latek do wyroku. Miał pecha od momentu pierwszego podpalenie tego kościoła pod Bergen.
Mój ulubiony album to "Det Som Engang Var" i piosenka "Jesus' Tod" z albumu "Filosofem"
 

Gregfield

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
105
Punkty reakcji
4
Miasto
podkarpacie
Cieszy mnie to, że ostatnio Varg jest bardzo płodnym artystą. Mało kto wydaje płyty w tak krótkim przedziale czasowym. A jeszcze rzadziej się zdarza żeby płyty wydane w ten sposób były każda na dobrym poziomie. Tylko czekać na kolejne wydawnictwa Burzum.
 

Zwyczajny93

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2012
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
Tczew
Witam, chciałbym pozyskać od was infomację, które albumy Burzuma zawierają sam ambient/dark ambient (ewentualnie z lekkimi domieszkami). Posłuchałem jakiegoś Burzumowskiego blacka z lat 90. i nie przypadł mi do gustu, ale np. głównie ambientowy utwór "Dunkenheit" to według mnie majstersztyk. Albumów jest dużo, a bez wglądu w ich treść ciężko poszlakowo na youtube określić, które chciałbym zakupić (ewentualnie pobrać jeśli już nie ma ich u nas w sprzedaży).
 
Do góry