brak koncentracji, słaba pamięć

oMarcino

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
79
Punkty reakcji
0
Lecytyna moi drodzy , na pamięć i koncentrację jest zdecydowanie bardzo pomocna. Ja stosuję regularnie lecytynę forte(ta dokladnie: http://www.wirtualna...rk-74-kaps.html) z uwagi na duży wysiłek psychiczny i fizyczny i musze przyznać, że moim zdaniem poprawa następuje bardzo szybko. Oprócz tego regularne godziny snu - nawet w dni wolne - odpowiednia dieta i jaka kolwiek forma relaksu najlepiej każdego dnia chociaż 30 minut ( kąpiel, spacer, dobry film ).

Dokładnie tak. Lecytyna na koncetrację, a poza tym potas, magnez, tran generalnie kompletny zestaw witamin. Niedobór odpowiednich składników dostarczanych organizmowi najczęściej powoduje problemy z koncentracją. I oczywiście stres, ale jak wiadomo, stres powoduje wszystko co złe ..
 
K

kasia278

Guest
Czasem niestety nas dotyka taki problem, wtedy oprócz jakiś ziołowych suplementów trzeba rozruszać głowę np. http://badzzaradny.pl/dobre-przyklady/jak-cwiczyc-pamiec/
Pozdrawiam
 
B

bone1906

Guest
Ja myślę, że na poziom naszej koncentracji wpływa naprawdę wiele czynników, począwszy od stosowanej diety (ponoć duże ilości tłuszczu i konserwantów powodują mniejszą sprawność umysłową i większe rozdrażenienie), od naszej aktywności fizycznej, ilości snu, rodzaju wykonywanej pracy, naszego wykorzystywania wolnego czasu (mniej pomaga na koncentrację oglądanie tv, choć najlepszego filmu, niż np. czytanie książek). Oczywiście poziom witamin i minerałów też nie jest bez znaczenia, dlatego warto się wspomagać suplementami, np. Actibion naturalne składniki i sprawdzone działanie.
 
C

compton_style

Guest
Właśnie szukałem czegoś co można by brać podczas sesji :) jako uzupełnienie diety, ten Actibion wydaje się być sensowny, dzięki, przetestuje. Podoba mi sie, ze nie ma sztucznych składnikow.
 

Dabroska

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
tez postawiłabym na produkty naturalne, orzeczy etc. Dostarcz organzimowi zdrowych porduktów, rob sobie ćwiczenia pamięciowe, podobno pomagają
 
Do góry