brak koncentracji, słaba pamięć

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
a ten plusz activ cos pomaga czy to jest tylko takie jednorazowe? Mozliwe ze brakuje mi witamin tylko jak to sprawdzc? Co to za badania trzeba wykonac?
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ogólnie magnez, potas wspomagają nasze procesy myślowe :) wspomaga mózg, że tak powiem :) Czy jednorazowo - ze swojego przykładu wiem, że ciężko utrzymać wszystkie witaminy na odpowiednim poziomie - a taki plusssz to zapewnia. Proponowałabym tego na koncentracje brać w czasie sesji itp. a magnez, potas tak dla zdrowia :)
Co do tego jak sprawdzić - pewnie jakieś badania można zrobić u lekarza. Wiem, że w internecie są jakieś testy, a na stronie plusssza kiedyś znalazłam kalkulator witamin to się możesz pobawić ;))
 

moniaPD

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Na mnie pluszzz nie działał nigdy. Wolałam IQ Active z apteki. Tańszy i ma lepszy skład jakościowy i ilościowy. Tylko nie wiem czy jeszcze jest dostępny, bo dawno nie kupowałam.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
No nie znalazła czegoś takiego w tej aptece także ciężko mi powiedzieć cokolwiek o składzie, ale nie słyszałam nigdy o takim preparacie. Plusssz też przecież w aptekach można kupić:)
 

moniaPD

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
No nie znalazła czegoś takiego w tej aptece także ciężko mi powiedzieć cokolwiek o składzie, ale nie słyszałam nigdy o takim preparacie. Plusssz też przecież w aptekach można kupić:)
Ja nie wiem czy to w ogóle jest jeszcze w aptekach bo ze dwa lata tego nie używałam. Ale było dobre. I skład był dużo bogatszy niż Pluszzz Active, bo porównywałam specjalnie :) Może zadzwoń tam? A może to już wycofali, albo fuirma splajtowała ;) Nazwa na sto % była IQ Active Tego jestem pewna.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Nie no dzwonić nie będę, chyba że lukrecjaa :)Ale pewnie jakby mieli to by wystawili. mi aż tak nie zależy na wspomaganiu pamięci,koncentracji itp. Choć czasem w pracy przydaje się taki preparacik..
 

moniaPD

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
O już jest! IQ Active Trzeba by było najlepiej porównać skład z pluszem active, choć z tego co pamiętam plusz miał trochę fajniejszy smak. Ale mniej wszystkich witamin.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
O widzisz:)a szukałam i nie znalazłam wcześniej. Za namową porównałam składy :) to co ma IQ Active ma też Plusssz dokładnie w takiej samej ilości tylko w Plussszu dodatkowo jest magnez i L-krnityna.
 

moniaPD

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
A widzisz przez te parę lat jednak się trochę zmieniło :) Pluszzz poczuł, że IQ Active depcze mu po piętach i zwiększył ilości :) Jednym słowem wyszło na korzyść pacjenta/klienta :D
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
I właśnie o to chodzi :) Magnez pozytywnie wpływa na myślenie ale co robi ta l-karnityna to nie bardzo wiem :) A fakt Plusssza ostatnio zmieniali - po opakowaniu poznałam :D Ale czy inne preparaty zmienili (jeśli chodzi o skład) to nie wiem, nie sprawdzałam :) wiem, że nowe są bez sztucznych barwników.
 

moniaPD

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Magnez jak najbardziej jest plusem pluszza, ale faktycznie można go dostarczać w najprzyjemniejszej formie jaką jest czekolada :D
Co do L-karnityny to niby ma przyspieszać spalanie tłuszczu i takie tam, ale to bujda jest i naciąganie ludzi, bo działa jak placebo.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Fakt nie ma nic lepszego niż czekolada ale jednak ma swój duży minus - kalorie heh
 

stefanb

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
1
mniej gołych dziewczyn w necie, więcej książek na co dzień :sexy:
 

Lena3

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
myslę, że stresujesz się matura i przez to nie śpisz dobrze i takie są potem efekty :)
 

bambo3a

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam wszystkich, posiadam bardzo fajny program do poprawy pamięci... jest skuteczny, prosty w obsłudze i do tego jedyny w interneci:) osoby zainteresowane prosze o kontakt na gg: 39019830
Pozdrawiam serdecznie
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Widzę, że temat już raczej nieaktualny, ale ostatnio też zauwazylam, ze czasem mam takie zawiechy i jakies luki w pamieci, a wczensiej tak nie miałam. Kupiła mi mama własnie Sesje i zobaczymy jakie beda efekty :D
 
P

piotrwarsz82

Guest
Lecytyna moi drodzy , na pamięć i koncentrację jest zdecydowanie bardzo pomocna. Ja stosuję regularnie lecytynę forte(ta z uwagi na duży wysiłek psychiczny i fizyczny i musze przyznać, że moim zdaniem poprawa następuje bardzo szybko. Oprócz tego regularne godziny snu - nawet w dni wolne - odpowiednia dieta i jaka kolwiek forma relaksu najlepiej każdego dnia chociaż 30 minut ( kąpiel, spacer, dobry film ).
 
Do góry