Balsam do ciała

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Jeżeli chodzi o balsam, to lubię z Garniera Nawilżenie 7 dni. Ale też używam mleczko do ciała z Yves Rocher Les Plaisirs Nature.
 
A

Amber27

Guest
Moja koleżanka tez używa balsamów z oeparola bo inne ja uczulają a z tym nie ma problemów.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Bo są to dermokosmetyki i raczej nie powinny uczulać, ja tez bardzo je lubię.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
też lubię, szczególnie masło do ciała oeparol balance, nic lepiej nie nawilża mojej skóry :)
 
J

Jula92

Guest
Ja najbardziej lubię masło do ciała awokado albo takie skin clinic professional, ono jest dobre na zimę bo mocno nawilża, radzi sobie nawet z moją bardzo przesuszoną skórą.
 
O

Obrusik

Guest
Fajne kosmetyki do ciała są też w serii Azja Spa Bielendy. Ja mam mus i mleczko do ciała oraz peeling cukrowy. Ta seria kosmetyków dedykowana jest skórze, która ma problemy z jędrnością, bo zawiera bioolejki (pistacjowy, arganowy i kokosowy), które działają nawilżająco i ujędrniająco. Poza tym wszystkie te preparaty pachną zniewalająco i działają aromaterapeutycznie.
 
J

jessi_ca

Guest
Nie zawsze mam czas na balsamowanie skory- wtedy uzywam olejku arganowego w sprayu z Bielendy- aplikacja jest bardzo przyjemna i latwa dzieki sprayowej formule :) szybko sie wchlania i ma boski zapach :) to jest olejek 3w1, wiec uzywac go tez mozna na twarz i wlosy- ja psikam nim koncowki wlosow :)
 
K

Klaudia_misztal

Guest
Ja lubię balsamy do ciała Dove i Nutrogeny, ostatnio wypróbowałam tego polecanego przez was z bielendy - z serii skin clinic professional. Szybko się wchłania, dobrze nawilża i nie podrażnia, więc oceniam na plus
 

alani

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
dziewczyny czy probujecie nawilaz jakos skore od wewnatrz? ja teraz kupilam oeparol i zastanawiam sie czy takie tabsy cos daja :p
 
N

nianiaSweet

Guest
suplement na pewno pomoże odżywić skórę, włosy i paznokcie, warto spróbować tym bardziej, że z tego co sie orientuję kosmetyki oeparolu nie są drogie więc spokojnie możesz wypróbować.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Na pewno, najlepiej działać od środka i z zewnątrz. Ja brałam kiedyś w ciąży oeparol, żeby uelastycznić skórę, bo tak mi polecała moja położna. Chyba się sprawdził :)
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
U mnie najlepiej się sprawdził balsam z Ecoandwell. Kupiłam go głównie dlatego, że jest z naturalnych składników, a ja bardzo na to zwracam uwagę. Do tego świetnie pachnie :)
 

haska11

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
U mnie sto razy lepiej niż każdy balsam działa olejek kokosowy :wink:
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Ja od siebie mogę polecić moje nowe odkrycie którym jest balsam do ciała Eloderm :) niestety moja skóra jest bardzo sucha i ma tendencje do różnego rodzaju podrażnień także dość często mam problem z doborem kosmetyków dla siebie. Ten sprawdził się idealnie nie tylko nawilża ale także natłuszcza skórę :D
 
I

ItaliaAmore

Guest
a ja mam bardzo wysuszoną skórę i u mnie najlepiej działają emolienty, mam jedną emulsję do ciała wypróbowana i sprawdzoną na 100% z balneum z mocznikiem, skóra mięciutka i delikatna przez długi czas no i nie ma przesuszeń, jak ktos ma problem z suchoscia skóry to moim zdaniem balneum się sprawdzi, w aptekach są te kosmetyki
 
A

annabela

Guest
słyszalam, ze mocznik tak dobrze nawilża wlasnie, musze spróbowac, byc moze to balneum, bo wiekszosc emolientów niestety oparta na parafinie, a ta nie daje skórze oddychac wcale
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Obecnie używam balsam Isana o smaku oliwkowym z Rossmana. Dobrze nawilża i ładnie pachnie. :)


O zapachu! :D
 
F

flowers89

Guest
annabela napisał:
słyszalam, ze mocznik tak dobrze nawilża wlasnie, musze spróbowac, byc moze to balneum, bo wiekszosc emolientów niestety oparta na parafinie, a ta nie daje skórze oddychac wcale
mam emulsję z balneum i właśnie jest na bazie mocznika, bardzo ją lubię bo fajnie nawilża i natłuszcza skórę ale nie podrażnia jej a czasem stosując drogeryjne balsamy mam z tym problem :(
 
D

Dorka123

Guest
Oleje mają sens, jeśli stosowane są na morką skórę, bo same w sobie nie nawilżają, jedynie zatrzymują wodę w skórze, żeby nie parowała. Ja nigdy nie mam tyle cierpliwości, że na mokrą skórę smarować olej i czekać aż wyschnie. Jest mi zimno, chcę wyjść z wanny, szybko się wytrzeć i wetrzeć balsam ;) Na szczęście jedwab też daje świetne efekty, wygładza nawilża, a w składzie też ma olej, a konkretnie tłoczony na zimno olej z wiesiołka i kwas hialuronowy, który też zatrzymuje wodę w głębszych warstwach skóry.
 
Do góry