Balsam do ciała

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
obecnie uzywam zwyklego nivea i tyle :D nie chce mi sie testowac kolejnych balsamow, ktore i tak nie nawilzaja
 

magda288

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Na zimę używam balsamów odżywczych nivea i neutrogena, bo jednak skóra jest bardziej sucha, ale na lato lubię balsamy brązujące Dr Irena Eris, albo Academie . Podoba mi się to, że akurat balsam Academie ładnie pachnie na skórze latem i olejkami, a nie spalonym kurczakiem, co mają do siebie samoopalacze :tongue:
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
Ja mam dość wrażliwą skórę i muszę uważać, czego używam. Najlepiej sprawdzają się dermokosmetyki. Aktualnie mam balsam do ciała z Elodermu i jest świetny, a w dodatku niedrogi.
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Ja z tej serii używam dla dziecka szamponu, syn ma strasznie suchą skórę głowy nawet miał jakiś czas podrażnienia ale już to mineło teraz stosujemy go tak profilaktycznie:)
 
K

Konstancja321

Guest
Ja bardzo lubię balsam Neutrogena, on fajnie sprawdza się na zimę. Teraz w lato używam balsamu z algami morskimi. On jest fajny, lekki, szybko się wchłania a do tego dobrze nawilża. W zasadzie to takie mleczko bardziej
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ze dwa tygodnie temu kupilam sobie zestaw twoja pielegnacja -peeling cukrowy+olejek pod prysznic :) Efekt niemal od razu, skora gladka, nawilzona i pięknie pachnie :) a wszystko to naprawde za grosze,bo kosmetyki bielendy sa mega tanie :)
 

WikiW

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Mam strasznie sucha skore i balsamy z drogerii niestety mi nie pomagaja. Jedynie co daje rade to balsam do ciala Eucerin, no ale jest strasznie drogi i dostepny tylko w aptece.
 
K

Konstancja321

Guest
Też używałam olejku kokosowego, bardzo dobrze nawilża przesuszoną skórę, szczególnie po opalaniu w lato. Oprócz tego robię peelingi kilka razy w tygodniu, teraz używam peelingu cukrowego z bielendy Twoja pielęgnacja, dobrze złuszcza i ujędrnia naskórek
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
Ewelatom napisał:
Ze dwa tygodnie temu kupilam sobie zestaw twoja pielegnacja -peeling cukrowy+olejek pod prysznic :) Efekt niemal od razu, skora gladka, nawilzona i pięknie pachnie :) a wszystko to naprawde za grosze,bo kosmetyki bielendy sa mega tanie :)
możesz jeszcze dodać do tego zestawu dwufazowy olejek do ciała z tej marki, na długo nawilża i równiez ładnie pachnie
 
E

EU Geniusz

Guest
Te wszystkie balsamy i olejki kojarzą mi się głównie z mumiami. Ja jednak wolę takich rzeczy nie używać za życia...
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
martaa21 napisał:
Ze dwa tygodnie temu kupilam sobie zestaw twoja pielegnacja -peeling cukrowy+olejek pod prysznic :) Efekt niemal od razu, skora gladka, nawilzona i pięknie pachnie :) a wszystko to naprawde za grosze,bo kosmetyki bielendy sa mega tanie :)
możesz jeszcze dodać do tego zestawu dwufazowy olejek do ciała z tej marki, na długo nawilża i równiez ładnie pachnie
ale ktory dokladnie? Kurcze, bielenda ciagla wydaje nowosci i az oczoplasu dostaje :) Moja kumpela kupila teraz serum z olejkiem lnianym i platkami owsianymi (tez wlasnie ich nowosc) i bardzo sobie chwali, bo ma strasznie przesuszona skore, a ten balsamik swietnie nawilza i pielegnuje.
 
K

Konstancja321

Guest
Dziewczyny, a stosowałyście ich olejek w kremie do ciała kokosowy, ujędrniający? Wydaje mi się że to może być fajne połączenie olejku i balsamu, a na moją przesuszoną skórę trudno jest mi znaleźć coś co długotrwale nawilży skórę...
 
C

Calibri

Guest
Ja balsamy (Neutrogena, Garnier) czy masła do ciała używam raczej zimą, bo są gęste i treściwe, dłużej utrzymują się na skórze, wolniej się wchłaniają. Dla mnie na lato bardziej odpowiednie są olejki i mgiełki. Rok temu używałam olejku w sprayu od eveline, w tym roku skusiłam się na trójfazowy olejek do ciała zmysłowa pielęgnacja od Bielendy. Nigdy nie miałam trójfazowego olejku, no i kupiłam. Ma lekką konsystencję, dosyć szybko się wchłania, ale skóra jest odżywiona i nawilżona. Ma jeszcze jeden atut: przepięknie pachnie:)
 
K

Konstancja321

Guest
U mnie na zimę wkraczają gęstsze masełka albo mocniej nawilżające balsamy, bo w zimie mam niestety bardzo wysuszoną skórę. Teraz mam kremowe serum do ciała regenerujące z bielendy, z algami morskimi. Pomimo dość gęstej konsystencji szybko się wchłania i skóra jest nawilżona cały dzien,a nie tylko chwilę...
 

annaclaire

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2016
Posty
3
Punkty reakcji
1
A ja jestem takim małym świrem który od zawsze używa kosmetyków dla dzieci i tak po urodzeniu natknęłam się na balsam do ciała Eloderm. Odrazu wiedziałam że będzie delikatny bo przeznaczony dla dzieci od pierwszego dnia życia. No a po użyciu kochamy się do dziś :D Ciężko nie pokochać uczucia takiego fajnego nawilżenia jakby chlust wody na Twoje ciało. Szybko się wchłania więc bez obaw mimo wielu olejków w skłądzie nie trzeba się martwić o tłuste lamy na ubraniach. Polecam każdej która chce się czuc jak najmłodsza w gronie licalistó czyli conajmniej 10 lat młodszych :D
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Zgadzam sie, bielenda strasznie dba o nasze przesudzone sloneczkiem cialka ;) Ja skusilam sie na nowosc w postaci olejku w kremie :) Narazie tak naprawde tylko testuje, ale widze roznice, ze skora nie jest taka szorstka, a krem sie szybko wchlania nie pozostawiajac lepkiej warstwy :)
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
tienshan napisał:
Zgadzam sie, bielenda strasznie dba o nasze przesudzone sloneczkiem cialka ;) Ja skusilam sie na nowosc w postaci olejku w kremie :) Narazie tak naprawde tylko testuje, ale widze roznice, ze skora nie jest taka szorstka, a krem sie szybko wchlania nie pozostawiajac lepkiej warstwy :)
Czy mowisz o tym abisynskim olejku w kremie? Jesli tak, to mam go i zapewniam, ze nie bedziesz zalowala decyzji o zakupie :) naprawde swietnie nawilza, szybko wnika w glebsze czesci skory,co pomaga w uzupelnieniu utraconych lipidow i zapewnia intensywne nawilzenie. Ponadto wydaje mi sie, że dodaje super blasku skórze i zgadzam sie z toba, że szybko sie wchlania, zdecydowanie szybciej niz reszta olejkow, ktore mialam przyjemnosc stosowac :)
 

annamaria1982

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, polecam spróbować aptecznego emolientu Eloderm. Ja mam balsam do ciała Elodemu i bardzo sobie chwale. Łagodzi podrażnienia skóry oraz zapobiega powstawaniu stanów zapalnych, zwlaszcza po goleniu, a u mnie byl z tym problem.
 
Do góry