Balsam do ciała

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Za każdym razem kupuję inny balsam, ostatnio w mojej kosmetyczce pojawiło się masło oeparol essence, coraz bardziej się przekonuję do dermokosmetyków, zawsze mi się wydawało że są drogie a tutaj taka niespodzianka, konsystencję ma w sam raz, wydaje się być wydajny no i ccałkiem przyjemnie pachnie :)
 
C

Calibri

Guest
Lubię klasyczne balsamy do ciała (Garnier, Nivea, Dove), których używam w porze jesienno-zimowej i olejki, które świetnie sprawdzają się latem. Ostatnio zainteresowała mnie nowość - nawilżający olejek w kremie od Bielendy. Na razie waham się z zakupem, poczekam na jakieś recenzje na blogach kosmetycznych. Ciekawe jaką taki olejek ma konsystencję - gęstą i bogatą (odpowiednią na zimę) czy lżejszą (raczej na lato)?
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
Ewelatom napisał:
Ze dwa tygodnie temu kupilam sobie zestaw twoja pielegnacja -peeling cukrowy+olejek pod prysznic :) Efekt niemal od razu, skora gladka, nawilzona i pięknie pachnie :) a wszystko to naprawde za grosze,bo kosmetyki bielendy sa mega tanie :)
możesz jeszcze dodać do tego zestawu dwufazowy olejek do ciała z tej marki, na długo nawilża i równiez ładnie pachnie
ale ktory dokladnie? Kurcze, bielenda ciagla wydaje nowosci i az oczoplasu dostaje :) Moja kumpela kupila teraz serum z olejkiem lnianym i platkami owsianymi (tez wlasnie ich nowosc) i bardzo sobie chwali, bo ma strasznie przesuszona skore, a ten balsamik swietnie nawilza i pielegnuje.



chyba seria zmysłowe olejki, widziałam te kremowe serum ostatnio na promocji;)
 
C

Calibri

Guest
Latem zamiast balsamu do ciała można też używać witaminowego olejku pod prysznic Twoja Pielęgnacja od Bielendy. Ma lekka konsystencję i nawilża skórę już w trakcie brania prysznica, ma przyjemny lekko orientalny zapach i wystarcza na długo, bo jest w dużym 400 ml opakowaniu.
 

Julia Mroczek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jeśli ktoś walczy z cellulitem to polecam serum na cellulit Vialise.
Skusiły mnie do zakupu pozytywne opinie w sieci. . Cellulit mam na pośladkach i udach, tam też głównie wcierałam serum, a także\ na brzuch. P miesięcznej kuracji (smarowanie zawsze wieczorem ale czasami i z rana) juz widzialam fajne efekty. Muszę uczciwie zaznaczyć, że nie uprawiam sportu ani nie ćwiczyłam w okresie stosowania kosmetyku, ( ale sie poprawiłam ponieważ zapisałam się od nowego roku na siłownię) . Tak wiec pewnie działanie było mniejsze niż obiecane. Jednakże w porównaniu do drogeryjnych i tak jest o wiele, wiele lepiej. [ewnie trzeba stosować go dłużej, kjpiłam sobie już drugie opakowanie.Tym razem zobaczę jak się ma działanie jak połaczy się to z cwiczeniami
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Oprocz balsamu jezeli chcemy nawilzyc cialo warto wybrac dobrze nawilzajacy zel pod prysznic :) Nie polecam napewno nawilzajacego sanexu bo wrecz jeszcze bardziej mi wysuszyl, fajne bylo maslo kakaowe z ziaji, jednak zapach szybko zaczal mi przeszkadzac. Obecni uzywam olejku pod prysznic twoja pielegnacja bielendy, jest bogaty w witamine E, wiec nawilza naprawde bardzo dobrze, a kwiatowy zapach jest przyjemny i odprezajacy.
 

eliza43

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2017
Posty
21
Punkty reakcji
0
tienshan napisał:
Oprocz balsamu jezeli chcemy nawilzyc cialo warto wybrac dobrze nawilzajacy zel pod prysznic :) Nie polecam napewno nawilzajacego sanexu bo wrecz jeszcze bardziej mi wysuszyl, fajne bylo maslo kakaowe z ziaji, jednak zapach szybko zaczal mi przeszkadzac. Obecni uzywam olejku pod prysznic twoja pielegnacja bielendy, jest bogaty w witamine E, wiec nawilza naprawde bardzo dobrze, a kwiatowy zapach jest przyjemny i odprezajacy.
w moim sprzypadku masło z ziaji niby ok ale potem robiły sie jakies plamy od niego, więc moze nie kazdemu słuzy. Teraz mam tez bielendowskie, ale te z naturalnym składem aby nie uczulac skóry, vegan friendly
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
eliza43 napisał:
w moim sprzypadku masło z ziaji niby ok ale potem robiły sie jakies plamy od niego, więc moze nie kazdemu słuzy. Teraz mam tez bielendowskie, ale te z naturalnym składem aby nie uczulac skóry, vegan friendly
generalnie ja sie na skladach kosmetykow nie do konca znam, ale nigdy mnie bielenda nie uczulala, a naprawde sporo ich produktow mialam, kremy do rak, kremy do depilacji, wymieniony wyzej olejek pod prysznic, a teraz kupilam jeszcze kremowe serum do ciala z miodem i tez nic, a wrecz bardzo z tych kosmetykow zadowolona jestem ;) te serum super nawilza, szybko sie wchlania i jest wydajne :)
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
tienshan napisał:
w moim sprzypadku masło z ziaji niby ok ale potem robiły sie jakies plamy od niego, więc moze nie kazdemu słuzy. Teraz mam tez bielendowskie, ale te z naturalnym składem aby nie uczulac skóry, vegan friendly
generalnie ja sie na skladach kosmetykow nie do konca znam, ale nigdy mnie bielenda nie uczulala, a naprawde sporo ich produktow mialam, kremy do rak, kremy do depilacji, wymieniony wyzej olejek pod prysznic, a teraz kupilam jeszcze kremowe serum do ciala z miodem i tez nic, a wrecz bardzo z tych kosmetykow zadowolona jestem ;) te serum super nawilza, szybko sie wchlania i jest wydajne :)
od nich dobry jest tez balsam slim corrector chłodzący
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Atriss napisał:
ja polecam kozie mleko z ziaji- cena i jakość jest super
Ja z ziaji mam maslo pod prysznic i uwielbiam, ale do nawilzania ciala to ziaja nie bardzo sie sprawdza. W tamte lato spodobal mi sie wyglad ciala po olejkach, ale potem zapach mi zaczal przeszkadzac, tym razem postawilam na tropikalny olejek bielendy-kokosowy i jest super. Fajnie nawilza i wygladza skore, a do tego cialo przyjemnie pachnie kokosem. Na ciele nie pozostaje lepka warstwa.
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Dziewuszki, a tak w temacie blsamow i nadchodzacego lata... Czy ktoras z Was miala juz przyjemnosc z kremem brazujacym, ktory rowniez pielegnuje skore, dzieki witaminie E i maselku kakaowemu? Mowie o magic bronze bielendy, ale nie o piance. Pianke mialam i byla rewelka, fajnie kooryzowala skore i nie brudzila ubran, teraz szukam opini o tych kremach.
 

Brabella

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zamiast balsamów, żele pod prysznic z olejkami, np. arganowym, jak w Le Petit Marseillais.
 

Gabula

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lobię balsam Elodermu w połączeniu z żelem z tej samej serii świetnie nawilża i regeneruje.
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Na początku podczas kąpieli używam domowego peelingu z kawy i cukru. Nastepnie myję się i nakładam jakikolwiek balsam. Wtedy skóra jest niesamowicie delikatna i miękka. Jest też taki fajny balsam z Dove (biały z niebieską nakrętka w tubce) ok 20 zł
 

eliza43

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2017
Posty
21
Punkty reakcji
0
Calibri napisał:
Lubię klasyczne balsamy do ciała (Garnier, Nivea, Dove), których używam w porze jesienno-zimowej i olejki, które świetnie sprawdzają się latem. Ostatnio zainteresowała mnie nowość - nawilżający olejek w kremie od Bielendy. Na razie waham się z zakupem, poczekam na jakieś recenzje na blogach kosmetycznych. Ciekawe jaką taki olejek ma konsystencję - gęstą i bogatą (odpowiednią na zimę) czy lżejszą (raczej na lato)?
raczej zarówno na lato jak i na zime bedzie okej bo szybko sie wchłania i nie zostawia tłustej powłoki, kupiłam go ostatnio na promocji w rossmanie
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam masła do ciała. Lepiej się u mnie sprawdzają, niż balsamy.
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
tienshan napisał:
Dziewuszki, a tak w temacie blsamow i nadchodzacego lata... Czy ktoras z Was miala juz przyjemnosc z kremem brazujacym, ktory rowniez pielegnuje skore, dzieki witaminie E i maselku kakaowemu? Mowie o magic bronze bielendy, ale nie o piance. Pianke mialam i byla rewelka, fajnie kooryzowala skore i nie brudzila ubran, teraz szukam opini o tych kremu
uzywałam go bo niestety nie miałam w tym roku wakacji, sprawdza się tak dobrze jak pianka bez smug i plam ;)
 
Do góry