Balsam do ciała

E

Elen

Guest
A ja zauwazylam ze po niektorych balsamach swedzi mnie skora, ciekawe czemu tak sie dzieje? Na pewno nie kazdego moge uzywac.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
alicja99 napisał:
balsam z masłem shea bielendowski aktualnie króluje w mojej łazience. Swietnie pachnia i co najważniejsze doskonale nawilża skóre, bo miałam swego czasu nawet takie balsamy, które zamiast nawilżać to przesuszały mi skóre
ten z serii skin clinic professional SOS? chyba tez go wypróbuję, bo kusi mnie jego superskład
 
M

michasia90

Guest
Klaudia_misztal napisał:
Skóra może swędzieć bo jesteś uczulona na niektóre składniki, może warto zrobić sobie badania u alergologa. A co do balsamu o którym piszą dziewczyny wyżej - ja też kupiłam sobie ten balsam skin clinic professional bielendy i jestem z niego zadowolona. Nazywa się jakoś technologia dermalnego opatrunku? Dobrze nawilża i skóra nie wysycha po nim szybko jak po niektórych balsamach
Tak, wystepuje jako odzywczy i jako nawilzajacy :) Jest naprawde dobry- fajnie zmiekcza skórę. Mimo ze lato sie skonczylo i zakladamy grube swetry- o skore nadal trzeba dbac :)
 

emilkarajkowska

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
masło shea z bielendy to jest to! zostaję aktualnie przy tym balsami bo dla mnie nawazniejszą chyba jednak rzeczą jest to, że wchłania się szybko i nie trzeba czekać zeby sie ubrać jak w przypadku olejku którego wcześniej uzywałam
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Ja mam teraz klasyczną nivea ale przed każda jego aplikacją masuję sobie skórę szczotką do ciała Brista, która ma naturalne włosie i dobrze złuszcza naskórek, poprawia krążenie i dzięki niej te wszystkie mikroelementy i witaminy z balsamów lepiej się wchłaniają
 

malaandzia

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
lubie miec nawilzona skore, dlatego stawiam na nawilzanie naturalnymi kosmetykami, takimi ktore nie uczulaja i przenikaja w glab skory.. przewaznie kupuje od polskich certyfikowanych producetow.
 
J

Jula92

Guest
Z balsamów fajne ma bielenda, z takiej serii Spa Ameryka, to jest mleczko do ciała o zapachu jagody acai i awokado. Super pachnie, do tego dobrze nawilża, na zimę dla mojej suchej skóry w sam raz :)
 
O

Obrusik

Guest
kornelka87 napisał:
balsam z masłem shea bielendowski aktualnie króluje w mojej łazience. Swietnie pachnia i co najważniejsze doskonale nawilża skóre, bo miałam swego czasu nawet takie balsamy, które zamiast nawilżać to przesuszały mi skóre
ten z serii skin clinic professional SOS? chyba tez go wypróbuję, bo kusi mnie jego superskład
W Rossmannie są dwa rodzaje balsamu od Bielendy: nawilżająca i odżywcza. Obydwie w wielkich 400 ml butlach, ale trzeba poczekać na promocję, bo kosztują około 18 zł.
 

patipati2

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
ja mam akurat ten z bielendy bo rzeczywiście dobrze nawilża mi skóre, ale zawsze przed nakładaniem balsamu peelinguje ciało i wtedy jeszcze lepeij sie wchłania
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Ja na noc uzywam oleju kokosowego (spokojnie, nie plami ubrań i pościeli). Rano smaruję skórę masłem shea.
 
J

Jula92

Guest
MowieGadam napisał:
Ja na noc uzywam oleju kokosowego (spokojnie, nie plami ubrań i pościeli). Rano smaruję skórę masłem shea.
A gdzie kupiłaś ten olejek kokosowy? Czytałam sporo pozytywnych opinii o tym balsamie do ciała skin clinic professional z bielendy, więc jak mi sie skończy aktualny to kupię ten i napiszę jak wrażenia :)
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
Ja mam bardzo suchą skórę i niestety balsamy z drogerii średnio sobie z taką radzą, coś polecicie dobrego?
 
D

Dorka123

Guest
popytaj w aptekach, na bardzo suchą skórę dobre będą emolienty, np. atoperal z olejem lnianym.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
właśnie miałam napisać o tym, spróbuj właśnie atoperalu, jest do suchej nawet atopowej skóry więc powinien pomóc.
 
N

nianiaSweet

Guest
a co ma w składzie ten balsam, są jakieś składniki które intensywnie nawilżają skórę?
 
J

Jula92

Guest
Z balsamów jeszcze dobre są Neutrogeny, ktoś wyżej pisał że po niektórych balsamach swędzi go skóra, co może oznaczać że jest uczulony na któryś ze składników. Ja też mam bardzo wrażliwą skórę, skłonna do podrażnień, a po neutrogenie nic mi nigdy nie jest
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
nianiaSweet napisał:
a co ma w składzie ten balsam, są jakieś składniki które intensywnie nawilżają skórę?
Przede wszystkim olej lniany, jeśli masz bardzo wysuszoną a nawet łuszczącą się skórę to bez zastanowienia możesz spróbować :)
 
Do góry