Ateizm

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
bo to był artykuł przeciw ateistom proste, ale uczciwie przyznał, że wierzący też popełniają takie błędy, nie mniej artykuł był skierowany przede wszystkim na obalenie grupy argumentów ateistów.

ta uczciwie przyznal ale tytul byl jaki byl i "był skierowany przede wszystkim na obalenie grupy argumentów ateistów" a sie okazlo ze bylo to zalosne co najmniej zalosne gdyz wszytskie te argumenty jak byly przeciw ateistom to byly rowniez przeciwko wierzacym wiec strzal w stope jak cos, dlatego skwitowalem to "nic ciekawego"

po drugie nawet racjonalista musi dopisywać teoryje dlatego, że nie zdaje sobie sprawę, że nie wszystkie teoryje są potwierdzone empirycznie ze względu na upośledzenie metod empirycznych

nic sobie nie dopisuje, stwierdza ze nie ma danych i zostawia to

na tym polega wiara nie wiem ale wierzę :)

z tym sie zgodze, jak ktos mowi ze WIERZY W BOGA, ok... jego sprawa, ale jak ktos mnie zaczyna przekonywac ze ma jakies dowody, cudowne obocowanie z Bogiem i takie tam to niestety jego argumenty nie trzymaja sie kupy

wierzący ma przewagę nad ateistą to, że wiary nie da się udowodnić

a ateista ma przewage nad wierzacym ze nie tworzy sobie iluzjii i uronien, po co licytowanie sie kto ma przewage, kto jest madrzejszy, kto ma racje, kto jest bardzej moralny, kto jest lepszy ?? PO CO TE SPORY ?

he he lepsze to już niż bycie ateistą

a to niby dlaczego ? ateista to ktos zly ? znowu to samo :/
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
ta uczciwie przyznal ale tytul byl jaki byl i "był skierowany przede wszystkim na obalenie grupy argumentów ateistów" a sie okazlo ze bylo to zalosne co najmniej zalosne gdyz wszytskie te argumenty jak byly przeciw ateistom to byly rowniez przeciwko wierzacym wiec strzal w stope jak cos, dlatego skwitowalem to "nic ciekawego"

my akurat rozpatrujemy jeden podpunkt, który można odnieść do obu grup artykuł rozpatruje globalnie wiele dziesiątek argumentów, z których większość nie można odnosić do obu grup.

nic sobie nie dopisuje, stwierdza ze nie ma danych i zostawia to

bo nie to jest meritum sprawy w tym momencie dlatego :)

a ateista ma przewage nad wierzacym ze nie tworzy sobie iluzjii i uronien, po co licytowanie sie kto ma przewage, kto jest madrzejszy, kto ma racje, kto jest bardzej moralny, kto jest lepszy ?? PO CO TE SPORY ?

z punktu widzenia wierzącego ateista jest przegrany z punktu wiedzenia ateisty wierzący traci czas ale przegrany nie jest więc, kto w ogólnej klasyfikacji wychodzi wyżej ?

a to niby dlaczego ? ateista to ktos zly ? znowu to samo :/

z punktu widzenia wierzącego zawsze lepej jest kiedy ktoś wierzy częściowo niż w ogóle ;)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
my akurat rozpatrujemy jeden podpunkt, który można odnieść do obu grup artykuł rozpatruje globalnie wiele dziesiątek argumentów, z których większość nie można odnosić do obu grup

skoro mozna odnosic do obu grup to nie wytyka sie tylko jednej czyz nie ?

z punktu widzenia wierzącego ateista jest przegrany z punktu wiedzenia ateisty wierzący traci czas ale przegrany nie jest więc, kto w ogólnej klasyfikacji wychodzi wyżej ?

nikt nie stoi wyzej, Ty zakaladasz ze slusznosc ma wierzacy :]

z punktu widzenia wierzącego zawsze lepej jest kiedy ktoś wierzy częściowo niż w ogóle ;)

ale nawet wedlug nauki wierzacego to Bog jest ostatecznym sedziom a nie wierzacy i kazdy ma wolna wolne czyz nie ? i nie wiem dlaczego wierzacy ma kogos skreslac tylko dlatego ze nie wierzy, nie wiem dlaczego ma go uwazac sie za kogos wybranego, wyzszego moralne, to chyba dosc aroganckie i nieucziciwe nieprawdaz ? czlowieka powino sie poznawac po czynach, tudziez tym co soba prezentuja a nie w co wierzy badz nie wierzy

i gdzie ta slynna milosc do blizniego ? wierzacy powinen kochac nawet ateiste czyz nie ?

taka ta wiara piekna i wogole dobra a jakos przewaznie wierzacy kierja sie nia troche na opak ;)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
ta uczciwie przyznal ale tytul byl jaki byl i "był skierowany przede wszystkim na obalenie grupy argumentów ateistów" a sie okazlo ze bylo to zalosne co najmniej zalosne gdyz wszytskie te argumenty jak byly przeciw ateistom to byly rowniez przeciwko wierzacym wiec strzal w stope jak cos, dlatego skwitowalem to "nic ciekawego"
skoro mozna odnosic do obu grup to nie wytyka sie tylko jednej czyz nie ?
Ale można i powinno się go wytykać osobie, która akurat go popełnia. Zgadnij kto to taki?

Założyłem już kiedyś o tym temat i z tym artykułem jako początkiem dyskusji.
http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=94938&st=0&p=1784571&#entry1784571
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ale można i powinno się go wytykać osobie, która akurat go popełnia. Zgadnij kto to taki?

mozna, ale nic takiego nie mialo miesjca, nie odnosilem sie do twojej wypowiedzi tylko kogos innego ktorego przeslanie bylo jasne i skierowane przeciwko ateistom, sam tytul artykulu tez byl jednoznaczny wiec nie obracaj teraz kota ogonem
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
golobki spijajace sobie slodycz z dziobkow poprosze o dyskusje bez agresji i tematyczna
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Ja wiem, że Bóg istnieje, doświadczyłem Go i nie muszę kogokolwiek o tym przekonywać

tak bardzo przekonywujace :eek:k: to sa bardzo wiarygodne te dane :D
To nie są dane. Nie zamierzam cię do czegokolwiek przekonywać, ani nie zamierzam czegokolwiek dowodzić, bo ślepy tylko może wyobrażać sobie jak wygląda słońce, lecz to wyobrażenie będzie tylko śmieszną parodią słońca.




Ludzie, którzy doświadczyli w swoim życiu Boga, nie muszą nic rozstrzygać. Problemy powstają, gdy ateista chce dowiedzieć się konkretnie od teisty, jak to jest, lecz tego się słowami nie da wyrazić, to trzeba doświadczyć

Ludzie roznych rzeczy doswiadczaja w swoich urojeniach.
Udowodnij to, że doświadczenie Boga jest urojeniem.

Może idź pod kościół i nawracaj wierzących na własne poglądy?
Na to już nie masz odwagi?


oni maja sprany mozg, ich problem nie moj, niech kazdy martwi sie o siebie
Dlaczego nie widać tego w twoich postach? W większości ciągle martwisz się o wiernych (że są tacy biedni i wykorzystywani), o kościół (że jest prowadzony przez tych "niedobrych" czarnych) etc. Zejdź na ziemię i zacznij zajmować się swoim życiem.

Co ty nie powiesz. Nikt mi mózgu nie wyprał. Może jakieś fakty?

Faktami sa miliony wiernych ktorzy do tych kosciolow chodza, odprawiaja owe obrzadki, daja swoje pieniazki, krotko mowiac sa pod wplywem tej ideologii i "nauk" kapalnow
Dlaczego nie potrafisz tego zaakceptować? Ja ze "spranym" mózgiem jestem bardzo szczęśliwy, dlaczego chcesz zniszczyć moje szczęście? Chcesz napompować swoje ego?

krytyczna opinia to jeszcze nie fobia, ogarnij sie
Większość twoich postów atakuje osoby wierzące i religie, do których należą. To fobia.

jaki ja popelniam blad jesli uwazam ze Biblia to zbior bajek i basni ??
Teorii tej nie podpierasz żadnym argumentem, dlatego jest to tylko twoja fantazja, a nie prawda.

czy posiadanie innych pogladow i opini niz Ty jest bledem ??
Jeżeli chcesz komuś przekazać swoje poglądy nie popierając je kompletnie niczym, jest to typowy błąd logiczny. Dlaczego chcesz aby poglądy innych ludzi były takie same jak twoje? Czyż to nie absurdalne? Dlaczego inni mieliby ci wierzyć na słowo? Teorie niepodparte argumentami są zwykłym fantazjowaniem.

wiec, skoro ja uwazam Biblie za bajki, to jest ona dla mnie na tym samym poziomie co inne bajki, jak te o sw. krowie czy o Luku Skywalkerze,

Czemu nie wierzyc w odlegla galaktyke, moc i rycerzy Jedi ??
Wierzyć możesz sobie nawet w różowe słonie, nie obchodzi mnie to, ale gdy kogoś chcesz przekonać, że tak jest w rzeczywistości, powinieneś swoje wypowiedzi argumentować w sposób zwięzły i logiczny.

Udowodnij mi ze ich nie ma !!
Luk Skywalker może istnieje, a może nie, nie obchodzi mnie to ;)

to twoje zdanie na ten temat, jezeli moje poglady nie sa poparte argumentami to wykarz to
Twoje "logiczne" myślenie i podpieranie się argumentami wspaniale unaocznił Addam w krótkiej dyskusji z tobą.
Właśnie postąpiłeś tak jak napisałeś. Gdy ci się nie podobają czyjeś poglądy, natychmiast rzucasz się jak opętany. Aż dziwne, że tego nie dostrzegasz

zabawne, szkoda ze nie zauwazyles ze to wlasnie ten zabieg byl przeprowadzony co do mnie a ja sie tylko bronilem, jestes slepy czy niepowazny ?
Każdą swoją obronę zmieniasz w atak. Zawsze atakujesz tego, który ma inne niż ty poglądy. Ocknij się.

Gdzie kogos atakuje, gdzie kogos obrazam, pomijajac przyklady w ktorych sam sie bronie na ataki, no gdzie, pokaz, chetnie przeprosze jak zajdzie taka koniecznosc.
Można kogoś obrażać w sposób pośredni. Gdy piszesz źle o mojej religii (dogmatach) obrażasz moją wiarę, moje poglądy i mnie samego.


Twoj ton jest za to dyplomatyczny jak cholera, zwlasza jak nazywasz kogos krzykaczem, zwlasza jak udowaniasz swoja rzekoma wyzszosc moralna i zwlasza jak nazywasz siebie wybranym :eek:k:



Zamiast spojrzeć na siebie i sprawdzić, czy rzeczywiście jest wszystko ok, od razy odrzucasz to co piszę i mnie atakujesz. Nie dopuszczasz do siebie prawdy, wykreowałeś w sobie system obronny, który nie dopuszcza do twego wnętrza żadnych innych argumentów. Jesteś zamknięty we własnych fałszywych wyobrażeniach. Dlatego dyskusja z tobą nie ma sensu.


temat ateizmu laczy sie z kosciolem


Temat ateizmu łączy się z teizmem, więc dlaczego zamykasz dyskusję tylko na KK? Na świecie istnieją setki religii i sekt wierzących w Boga. Czepiasz się kościoła bo jesteś doń uwsteczniony.

nikt nie stoi wyzej, Ty zakaladasz ze slusznosc ma wierzacy :]

Gdy ateista i teista umrą, teista ma tą przewagę, że jeżeli słuszne jest to w co wierzył, ma szanse na zbawienie, ateista pójdzie do piekła na wieczne męki. Jeżeli słuszne będą poglądy ateisty, wierzący nic nie traci a ateista nic nie zyskuje.
Dlatego wierzący ma przewagę.


ale nawet wedlug nauki wierzacego to Bog jest ostatecznym sedziom a nie wierzacy i kazdy ma wolna wolne czyz nie ?

Zgadza się.


i nie wiem dlaczego wierzacy ma kogos skreslac tylko dlatego ze nie wierzy,

Ja ciebie nie skreślam, ja walczę o twoją duszę :)


nie wiem dlaczego ma go uwazac sie za kogos wybranego, wyzszego moralne, to chyba dosc aroganckie i nieucziciwe nieprawdaz ?

Nie.
Mateusza 24:24  Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych.
Mateusza 24:31  Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym, i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego.
Marka 13:20  I gdyby Pan nie skrócił owych dni, nikt by nie ocalał. Ale skróci te dni z powodu wybranych, których sobie obrał.

To jest fakt.



czlowieka powino sie poznawac po czynach, tudziez tym co soba prezentuja a nie w co wierzy badz nie wierzy


1. po owocach, czyny mogą być zwodnicze
2. to co człowiek sobą reprezentuje to tylko zewnętrzna skorupa, która nie zawsze świadczy o wnętrzu. Liczy się wnętrze, a nie zewnętrzna otoczka.
3. Więc dlaczego tak gromisz ludzi wierzących, bluźniąc przeciw świętościom, w które wierzy??


i gdzie ta slynna milosc do blizniego ? wierzacy powinen kochac nawet ateiste czyz nie ?


Wierzący ma obowiązek grzeszących upominać.


taka ta wiara piekna i wogole dobra a jakos przewaznie wierzacy kierja sie nia troche na opak ;)


Ważne jest, że się starają, że próbują. Łatwo jest krytykować coś, w co się nie wierzy, coś czego się nie zna.



Nie wiem czemu ona mnie nie lubi ,przecież ja chcę dobra dla kościoła a walczę tylko z czrnymi pedofilami, obłudnikami i oszustami .
Nie każdy ksiądz to pedofil, obłudnik i oszust. Za dużo w tobie nienawiści do nich, dlatego nie potrafisz tego dostrzec.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
To nie są dane. Nie zamierzam cię do czegokolwiek przekonywać, ani nie zamierzam czegokolwiek dowodzić, bo ślepy tylko może wyobrażać sobie jak wygląda słońce, lecz to wyobrażenie będzie tylko śmieszną parodią słońca

No i dobrze, wiecej twoich chorych uroniej nie chce czytac.

Udowodnij to, że doświadczenie Boga jest urojeniem


Przewaznie jak ktos zyje we wlasnym swiecie, wyobraz sobie cuda niewidi to uznaje sie ze ma urojenia.
Udowodnij ze nie urojenia.

Dlaczego nie widać tego w twoich postach? W większości ciągle martwisz się o wiernych (że są tacy biedni i wykorzystywani), o kościół (że jest prowadzony przez tych "niedobrych" czarnych) etc. Zejdź na ziemię i zacznij zajmować się swoim życiem.

Twoja interpretacja moich slow to twoja sprawa, jak lubisz sobie dorabiac ideologie nawet do tego jak ktos co pisze...
Nie martwie sie o wiernych, co najwyzej wspolczuje niektorym fanatyka ze maja tak zprany mozg, zajmuje sie swoim zyciem na codzien, dzieki za troske.

Dlaczego nie potrafisz tego zaakceptować? Ja ze "spranym" mózgiem jestem bardzo szczęśliwy, dlaczego chcesz zniszczyć moje szczęście? Chcesz napompować swoje ego?

Wyrazam swoje zdanie tylko, Tobie i calej reszcze krzyz na droge :eek:k: Zyjcie w swoim urojonym "szczesciu"
wierzacy wszystkich sekt sa swiecie przekonani o swoim szczesciu, nawet ci co popelniali dobrowoelnie samobojstwo, tak dziala manipulacja i indoktrynacja w odpowiednim wydaniu, KrK jest pod tym wzgledmen na szczescie troche bardzej wyrafinowany i bardzej zalezy mu na pienaidzach, wplywach i kontroli swoich wiernych.

Większość twoich postów atakuje osoby wierzące i religie, do których należą. To fobia.

Jezeli kazda krytyke bierzesz za atak to moge tylko Tobie wspolczuc.

Teorii tej nie podpierasz żadnym argumentem, dlatego jest to tylko twoja fantazja, a nie prawda.

Fantazja to jest wiara w te bajki bez zadnych dowodow. W Rycerzy Jedi tez wierzysz ? Udowodnij ze nie istnieja. :D

Jeżeli chcesz komuś przekazać swoje poglądy nie popierając je kompletnie niczym, jest to typowy błąd logiczny

Zawsze je czyms popieram, w przeciwienstwie do Ciebie. No chyba ze gadanie "doswiadczylem Boga" to dla Ciebie rzetelny i wiarygodny argument :eek:k:

Dlaczego chcesz aby poglądy innych ludzi były takie same jak twoje? Czyż to nie absurdalne? Dlaczego inni mieliby ci wierzyć na słowo? Teorie niepodparte argumentami są zwykłym fantazjowaniem.

Nie chce, i nigdzie tego nie oczekiwalem, namawialem kogos do zmiany pogladow bo nie zauwazylem, a w swiecie fantazji zyjesz Ty juz to pisalem.

Wierzyć możesz sobie nawet w różowe słonie, nie obchodzi mnie to, ale gdy kogoś chcesz przekonać, że tak jest w rzeczywistości, powinieneś swoje wypowiedzi argumentować w sposób zwięzły i logiczny.

Argumentuje w taki sam sposob jak Ty... jest sobie bajka, ja twierdze ze to prawda, a jak ktos sie ze mna nie zgadza to odpowiadam mu, "udowdnij ze tak nie jest" - to jest dokladnie twoj sposob argumentacji, co sie Tobie nie podoba ? :)

Luk Skywalker może istnieje, a może nie, nie obchodzi mnie to ;)

Powino to Ciebie obchodzic bo moze powinens zatem zaczac wierzyc w moc a nie chodzacego po wodzie syna ciesli.

Twoje "logiczne" myślenie i podpieranie się argumentami wspaniale unaocznił Addam w krótkiej dyskusji z tobą.

Tak unaczonij nie majac nic do powiedzenia :eek:k:

Każdą swoją obronę zmieniasz w atak. Zawsze atakujesz tego, który ma inne niż ty poglądy. Ocknij się.

dyskutuje, spieram - po to jest to forum. To Ty odbierasz krytyke i inne poglady za atak. Ocknij sie.

Można kogoś obrażać w sposób pośredni. Gdy piszesz źle o mojej religii (dogmatach) obrażasz moją wiarę, moje poglądy i mnie samego.

nie pisze zle, tylko ze w to nie wierze, to ma byc obrazanie ? Chyba jestescie Wy wierzacy zabardzo zadufani w siebie, pycha to grzech czyz nie ?

Zamiast spojrzeć na siebie i sprawdzić, czy rzeczywiście jest wszystko ok, od razy odrzucasz to co piszę i mnie atakujesz. Nie dopuszczasz do siebie prawdy, wykreowałeś w sobie system obronny, który nie dopuszcza do twego wnętrza żadnych innych argumentów. Jesteś zamknięty we własnych fałszywych wyobrażeniach. Dlatego dyskusja z tobą nie ma sensu

Chyba Ty powinenes spojrzec na to co napisales i zauwazyc ze idealnie to odnosi sie wlasnie do Ciebie :eek:k:

Ewidetnie udowodnilem Tobie ze mnie atakowales a Ty dalej ze i tak masz racje.. nie no elegancko.

Temat ateizmu łączy się z teizmem, więc dlaczego zamykasz dyskusję tylko na KK? Na świecie istnieją setki religii i sekt wierzących w Boga.

Dyskutuje bo taki jest aktualny watek.

Czepiasz się kościoła bo jesteś doń uwsteczniony.

I to ja atakuje Ciebie :eek:k:

Gdy ateista i teista umrą, teista ma tą przewagę, że jeżeli słuszne jest to w co wierzył, ma szanse na zbawienie, ateista pójdzie do piekła na wieczne męki. Jeżeli słuszne będą poglądy ateisty, wierzący nic nie traci a ateista nic nie zyskuje.
Dlatego wierzący ma przewagę.


Z punktu widzenia teisty to zgrabnia teoria, mozesz sobie w to wierzyc, ale to nie oznacza ze musi to byc prawda.

Ja ciebie nie skreślam, ja walczę o twoją duszę :)

To fajne masz tedody, nazywajac mnie krzyczkaczem, uwstecznionym, co to nawracanie mieczem czy jak ?

To jest fakt

To sa wersy z bajki.

3. Więc dlaczego tak gromisz ludzi wierzących, bluźniąc przeciw świętościom, w które wierzy??

gdzie ja Tobie kogos gromie ?

1. po owocach, czyny mogą być zwodnicze
2. to co człowiek sobą reprezentuje to tylko zewnętrzna skorupa, która nie zawsze świadczy o wnętrzu. Liczy się wnętrze, a nie zewnętrzna otoczka.


Zgadzia sie, tylko Ty kogos nie wierzacego z gory przekreslasz moralnie.

Wierzący ma obowiązek grzeszących upominać

Ty nie upominasz tylko obrazasz.

Ważne jest, że się starają, że próbują. Łatwo jest krytykować coś, w co się nie wierzy, coś czego się nie zna.

Znam dosyc dobrze, i generalnie wiekszosc zalozenia popieram, genralnie sam staram sie zyc wedlug tych zasad, co nie znaczy ze nie mozna krytykowac jak cos jest do krytyki, moze troche wiecej dystansu do siebie ?

Nie każdy ksiądz to pedofil, obłudnik i oszust. Za dużo w tobie nienawiści do nich, dlatego nie potrafisz tego dostrzec.

Ale tacy sie zdarzaja co natomiast Wy staracie sie nie zauwazac i zamiatacie pod dywan.
Racja sa tez pozadni ksieza, sam takich poznalem.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Większość twoich postów atakuje osoby wierzące i religie, do których należą. To fobia.
nie
to niechec, stanales w 1 szeregu z homosiem, ktory wszedzie widzi homofobow

Twoje "logiczne" myślenie i podpieranie się argumentami wspaniale unaocznił Addam w krótkiej dyskusji z tobą.
fakt celnie wypunktowany..

ale trzymajmy sie ateizmu
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
temat o rycerzach jedi jest ze tak powiem w obrobce na wyzszych szczeblach
zostal zamkniety, a nei wyrzucony do kosza
 

szpak123

Bywalec
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
3 102
Punkty reakcji
43
Wiek
54
Miasto
kędzierzyn
CUdo, po prostu: CUDO!!!
"Młodzież na wsi jest wyzyskiwana przez te ogromne dyskoteki, po 1 tys. młodzieży tam przybywa i wysysają z nich ostatnie pieniądze, czy ci młodzi przyjdą nazajutrz na poranną mszę? Na sumę nie zdążą, bo śpią. I to są pewne wyzwania, które niosą niebezpieczeństwo, to osłabia pierwiastek religijny na wsi. Zanika na wsi wielopokoleniowa rodzina, szkoła wartości religijnych, modlitwy podczas posiłków, obecność w tych domach Radia Maryja, którego głos towarzyszy w codziennych zajęciach. Co zostało z tego chłopskiego etosu, z podnoszenia oczu z brudu ziemi do nieba? Jak dziś wygląda wieś? Niech rolnicy pokażą swój uśmiech"- powiedział arcybiskup Sławoj Leszek Głódź na dożynkach archidiecezjalnych w Gietrzwałdzie k. Olsztyna.
W homilii arcybiskup Głódź dziękował rolnikom za ich trud i zwrócił uwagę, że wartości chrześcijańskie są obecnie zagrożone, sytuacja materialna rolników od lat jest zła, kolejni ministrowie rolnictwa są wobec niej bezradni a "Chińczycy sprzedają w Warszawie truskawki, a polskie truskawki gniją"
Gdzie miłosierdzie do ludzi koloru żółtego
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Na wsi maja najwieksza klijentele wiec nie dziwne ze sie pienia jak traci ich biznes

p.s .. jak z ta prokatolicka cenzura Brave ? bedzie oficjalnie wprowadzona ?

moze zamkniesz ten temat bo obraza on wierzacych ?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
p.s .. jak z ta prokatolicka cenzura Brave ? bedzie oficjalnie wprowadzona ?
bedzie dosadnie
a chcesz warna za pierdaczenie durnot i rzucanie obelg nie pokrytych niczym?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
gdzie jest obelga w tym co pisze i na kogo ?

co do durnot to odnosze sie do twocih ostanich "dzialan" w tym dziele i tyle
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
p.s .. jak z ta prokatolicka cenzura Brave ? bedzie oficjalnie wprowadzona ?

moze zamkniesz ten temat bo obraza on wierzacych ?
wniosek plynacy z tegoz moze byc 1 jestem prokatolicko stronniczy
co dla mnie stanowi obelge, ponial?
a jakiez to durnoty sprokurowaly taki osad?
poprosze o odpowiedz na pm
 

szpak123

Bywalec
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
3 102
Punkty reakcji
43
Wiek
54
Miasto
kędzierzyn
Normalnie koniec świata
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/ksiadz-napadl-na-ajencje-bankowa,1371776
 
Do góry