aerobiczna szóstka weidera

black_rose06

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Cześć. Ja mam pytanie. O co chodzi z tymi seriami?! Obrazek poniżej. Piszcie ;d
 

Attachments

  • 6_weidera.jpg
    6_weidera.jpg
    194,8 KB · Wyświetleń: 1 414

Sausage

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z miasta :)
Od 5 dni ćwiczę własnie "areobiczną 6 weidera" :) W tych seriach chodzi oto, że jedno powtórzenie to jeden ciąg ćwiczeń pokazanych na obrazkach (robiony bez przerw). Tak więc jeśli pisze "6 powtórzeń" powinnaś zrobić 6 razy ciąg ćwiczeń z obrazków. 1 seria to właśnie te 6 powtórzeń, czyli jeśli musisz zrobić 2 serie to 12 powtórzeń itd. Mam nadzieję że chociaż troszkę zrozumiałaś :p (nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć) :p
 

black_rose06

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
O kurde... to tego jest bardzo dużo ;p ja dopiero 1 dzień ćwiczyłam :) Widzisz już jakieś efekty? Bo słyszałam że efekt jest już po 7 dniach. Mimo to musze robić te ćwiczenia ;p
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
a chcesz schudnąć czy przytyć?
bo jak schudnąć to nei polecam...
ja doszłam do 25 i waga nei drgnęła :)
 

Sausage

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z miasta :)
O kurde... to tego jest bardzo dużo ;p ja dopiero 1 dzień ćwiczyłam :) Widzisz już jakieś efekty? Bo słyszałam że efekt jest już po 7 dniach. Mimo to musze robić te ćwiczenia ;p

Prawde mówiąc narazie raczej nie widzę efektów... Ale jestem dobrej myśli i zamierzam ćwiczyć dalej :D Marzy mi się ładny, płaski brzuch... A żeby osiągnąc cel trzeba się trochę pomęczyć :p
 

Kasi@

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Printre vise
ja robie 6 wiedera od 33 dni plus jeszcze 50 brzuszkow,30 przysiadow i 15 pompek i efekty nawet jako takie widze... nie wiem czy to jest wplyw tylko samej ,,6''
 

Sausage

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z miasta :)
Ja czytałam na stronie http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html że efekt jest gwarantowany... I jeden z trenerów areobicu zajmujący się stroną napisał że u niektórych widać małe efekty ju po 3 dniach (!), ale w to akurat nie wierzę bo ćwiczę tydzień a mój brzuch wygląda tak samo jak wcześniej...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
sausage ale może dlatego efekty widać u niektórych po 3 dniach bo jeśli ćwiczą i np. mnie jedzą to brzuch się zapada czy coś i może to są d;la nich te efekty xD
ja myślałam czy się na to nie zdecydować ale nie wiem czy wytrywam tak codziennie po tyle ćwiczeń xD
 

Sausage

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z miasta :)
Hmm bo ja wiem? :p Jak chodzi głównie o wyrobienie mięśni to chyba jedzenie zbytnio nie ma wpływu... Chyba że ktoś ćwiczy i jednocześnie opycha się tonami słodyczy, to wiadomo że efektu nie będzie :D Ale te ćwiczenia tak naprawdę nie są takie ciężkie- ja dotrwałam do 7 dnia i całość zajmuje mi ok 10-15 minut i jak narazie nie jest takie trudne xP Tylko zastanawiam się czy nie przerzucić się na zwykłe brzuszki...
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
raczej polecam...
ja po 25 dniu tylko zrobiłam sobei więcej mięśni
a tłuszczyku nie spaliłam... :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
aniulka ale to co tłuszczyk ci został a mięśnie się wyrobiły? xD
jeśli ćwiczysz to spalasz tkanke tłuszczową więc on musiał zniknąć...
 

uKaNio

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
się znamy?:)
EHH:p
Zależy jak się przykładasz do tych serii, sam robilem i wiem jedno, trzeba naprawde CHCIEĆ! Szósteczką ładnie można wyrobić mieśnie, wyrzeźbić ale nie schudnąć :lol:

Zaczynam po mału od nowa Weidera bo nie udało mi się ukończyć...

Pozdrawiam.. :papa:
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
A ja jestem nudna i powtarzam: NIECH ŻYJĄ BRZUSZKI!

A tego raczej nie będe próbować..:/
chociaż.. ?
Troszku to męczące jest..
Co nie? ;)
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Ja robiłam.. zrobiłam całą serie.. I po tygodniu widziałam już efekty. A ten kto mówi, że brzuszki są lepsze nie znajdzie we mnie sojusznika..=] przy 6 weidera pracują głównie mięśnie brzucha, ale również kręgosłupa..
 
Do góry