14 Zasad Bycia Prawdziwym Metalm

Status
Zamknięty.

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ale czy ja kogos kur.. obrazilem? nawet napisalem gdzies ze podziwiam tych ludzi... i zobacz kto tu kogo obraza, bo ja nie powiedzialem na Ciebie zadnego obrazliwego slowa w przeciwienstwie do Ciebie :] znam wielu ludzi sluchajacych metalu, racja nie smierdzi od nich jeden jest nawet moim super kumplem... ale dziewczyne znalazl dopiero jak skonczyl nosic te dziwne bluzy... i jak zmienil fryzure. Wiadomo ze muzyki slucha tej samej ale po prostu sie nie obnosi z tym tak bardzo. Dlatego chodzi mi glownie o tych ktorzy sie bardzo mocno z tym obnosza... i mi nie mow ze nie ma takich bo to jest smieszne... i wlasnei Ci ludzie maja problemy z dziewczynami... i zeby nie wyszlo ze ja lubie puste laski zaliczac :] mam jedna i jestem tylko z nia wiec te historie o mnie tez sie cos nie udaly :]



skoro to lubisz... nie mam nic do tego :lol:


ooo to dziwne, ostatnio pisałeś dość duże bzdury, m.in.: że śmierdzimy itd. Wiesz jednak jesteś bez jaj i tamto co pisałeś to pisałeś tylko na podstawie przesłanek stereotypowych... Bo jak najechaliśmy na ciebie to bardzo dziwnie wycofałeś się z tego co pisałeś i odwróciłeś kota ogonem, nie próbując bronić tego co powiedziałeś ( w sumie to nawet nie ma czego bronić, no ale).

Co do ubioru, fakt faktem że część kumpli (metalowców) którzy mają dziewczyny, ubiera się na co dzień normalnie, a ćwieki, skórę itd. zakładają na koncerty. Ale druga część kumpli którzy ubierają się na co dzień pewnie według ciebie ortodoksyjnie, również ma dziewczynę. Tych paru którzy nie mają dziewczyn to albo są nieco zamknięcie w sobie, albo na obecną chwilę po prostu na siłę nie szukają dziewczyny- tak to wygląda.

cholera, chomiczek mi spierdzielił, i znowu trza do sklepu


Przyjdź do mnie, podzielę się :D
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
nigdy nie powiedzialem ze smierdzisz :] dalem tylko przyklad z 14 zasad bycia metalem... chyba Ty jestes malo inteligentny bo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem a tego ucza w szkole podstawowej... ogolnie to masz swój swiat i swoje kredki wiec sie nimi baw :] i nigdy nie zmienie zdania ze "Wy" macie gorzej...


zaraz poleci kolejna fala krytyki ale wezme wszystko na klate i lekko ugne nogi :lol:
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
nigdy nie powiedzialem ze smierdzisz :] dalem tylko przyklad z 14 zasad bycia metalem... chyba Ty jestes malo inteligentny bo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem a tego ucza w szkole podstawowej... ogolnie to masz swój swiat i swoje kredki wiec sie nimi baw :] i nigdy nie zmienie zdania ze "Wy" macie gorzej...


zaraz poleci kolejna fala krytyki ale wezme wszystko na klate i lekko ugne nogi :lol:

chyba raczej:
zaraz poleci kolejna fala krytyki ale wezme wszystko na klate i tak jak przedtem zmienię zdanie

A skąd możesz wiedzieć że "My" mamy gorzej?
 

narzeczona

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
skądinąd
A skąd możesz wiedzieć że "My" mamy gorzej?
No, nie rozumiesz?! LasssQi na Was nie lecą! ;)

dom88, to Ty masz gorzej, bo to Ty masz swój świat i swoje kredki, szkoda tylko że jesteś w tym świecie zamknięty i myślisz stereotypowo. "open mind for a different view", o!
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
laski w klubach są ładniejsze niż te na rockowych koncertach i jest to oczywiste, nie ma o czym tu dyskutować

a jest tak dlatego, że ładna laska woli założyć mini i obcisłą kieckę niż spodnie i czarną długą koszulkę itp bo będzie chciała podkreślić swoją urodę i nie jest wcale z tego powodu pusta bo kazda kobieta chce się podobać
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
laski w klubach są ładniejsze niż te na rockowych koncertach i jest to oczywiste, nie ma o czym tu dyskutować

a jest tak dlatego, że ładna laska woli założyć mini i obcisłą kieckę niż spodnie i czarną długą koszulkę itp bo będzie chciała podkreślić swoją urodę i nie jest wcale z tego powodu pusta bo kazda kobieta chce się podobać
No nie, teraz to nawet ja się ciut zbulwersowałam i z góry przepraszam za mojego posta, który będzie tylko offtopem.
A ja właśnie uważam, że jest o czym dyskutować, bo jakoś nie poczuwam się do bycia brzydszą od "lasek" w klubach (wiem, że to ciut narcyzowato brzmi, ale chodzi mi ogólnie o panny z "rockowych koncertów"). W kieckach chodzę i to dość często, ale do tego zakładam glany, bo uważam, że tylko takie połączenie jest słuszne. Spodnie i czarna koszulka... Jako dziewczyna chyba średniawo mogę się wypowiadać, ale wydaje mi się, że jak panna potrafi, to będzie w tym wyglądać zdecydowanie bardziej sexy od laski wytapetowanej i ubranej w obcisłą mini.
No i jesio jedna rzecz: uwielbiam facetów z długimi włosami :)
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
po 1 to nie tobie to oceniać czy jesteś ladna
po 2 wyjątek potwierdza regułę :D
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
Drogą sprostowania: nie napisałam, że jestem ładna, tylko że nie poczuwam się do bycia brzydszą od lasek z klubów :) Jakoś tekst o tym, że dziewczyna w kiecce od razu wygląda lepiej średniawo do mnie przemawia, bo to nie zawsze podkreśla urodę i tyle. Nie lubię takiego generalizowania.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
ja też nie lubię generalizowania, ale mimo,że nie jestem takim trumetalem jak wy to na niejednym koncercie byłem,a w klubach bywam dość często i widzę jak jest
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
chyba raczej:
zaraz poleci kolejna fala krytyki ale wezme wszystko na klate i tak jak przedtem zmienię zdanie

A skąd możesz wiedzieć że "My" mamy gorzej?

nie zmienie zdania... i prosze nie mow mi ze laski leca na dlugie wlosy i na metali :mruga: bo to sa wyjatki... niech taka osoba wejdzie do klubu i sprobuje poderwac jakas laske... (fajna) A poza tym czesto jestescie szykanowani ( nie popieram ale tak jest) no i jestescie laczeni ze sterotypami ktorych jest pelno i nie zawsze sa prawda ale... podobno we wszystkim jest roszke prawdy :]

a poza tym wyobrazasz sobie robic powzne interesy z takimi ludzmi?! chcac czy nie chcac wchodzac w swiat biznesu i tak musial bys zmienic swoj image :]

misioor masz racje laski z klubow sa duzo fajniejsze od dziewczyn metali... oczywiscie sa wyjatki ale rzadko bardzo rzadko... ja chyba takich nie znam...

sorki misioor nie wiem jak to sie stalo :bag:
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Misioor, zależy co rozumiesz przez pojęcie ładna. Ja np. lubię dziewczyny naturalne, które nie podkreślają na każdym kroku swojej seksualności. Prawda jest taka że tu i tu można wypatrzeć ładne osobniczki. Bo chyba najpierw się człowiek rodzi, nabywa taką nie inną urodę, a później kształtuje mu się gust muzyczny. Z tego co mówisz wynika więc, że kluby mają jakieś nadnaturalne moce i przemieniają nawet największego maszkarona w chodzącą piękność. Kluby albo alkohol xD.
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
prawda jest tak ze jezeli nie mozesz miec jakiejs dziewczyny to mowisz ze jest pusta albo nie naturalna... dlatego obnizasz sobie poprzeczke i bierzesz te naturalne (brzydsze) :]
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
obnizasz sobie poprzeczke i bierzesz te naturalne (brzydsze) :]
O_RLY.jpg

Padłem xD. Dobra, przyznaję się. Jestem samotny i zakompleksiony.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
laski w klubach są ładniejsze niż te na rockowych koncertach i jest to oczywiste, nie ma o czym tu dyskutować

a jest tak dlatego, że ładna laska woli założyć mini i obcisłą kieckę niż spodnie i czarną długą koszulkę itp bo będzie chciała podkreślić swoją urodę i nie jest wcale z tego powodu pusta bo kazda kobieta chce się podobać
Byłeś na jakimś rockowym koncercie? Nie wiem jak jest na metalowych bo nie chodzę. Poza tym generalizujesz. Wszędzie są ładne laski i bazyle. W klubie też tak jest. Tylko że teraz do modnych r'n'b klubów chodzi więcej ludzi więc i większe prawdopodobieństwo, że znajdzie się tam ładna laska.

prawda jest tak ze jezeli nie mozesz miec jakiejs dziewczyny to mowisz ze jest pusta albo nie naturalna... dlatego obnizasz sobie poprzeczke i bierzesz te naturalne (brzydsze) :]
A co jest brzydkiego w naturalności? Kilogram tapety jest pociągający? Naturalność ma to do siebie, że nie bierzesz kota w worku. A jak taka blachara ci ściągnie tapetę z ryja to rano możesz się zdziwić :)
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
nic nie rozumiesz... po prostu jest tak ze patrzysz na laske jest za:cenzura:i... ale wiesz ze nie masz u niej szans to sobie mowisz ze jest pusta... "jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma " :]
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
dla mnie kobieta naturalna to kobieta zadbana ktora chce się podobać bo to jest jej natura


Byłeś na jakimś rockowym koncercie? Nie wiem jak jest na metalowych bo nie chodzę. Poza tym generalizujesz. Wszędzie są ładne laski i bazyle. W klubie też tak jest. Tylko że teraz do modnych r'n'b klubów chodzi więcej ludzi więc i większe prawdopodobieństwo, że znajdzie się tam ładna laska.
chodzi o proporcje ;) zaliczyłem sporo różnych koncertów, moze nie metalowych ale rockowych
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
nic nie rozumiesz... po prostu jest tak ze patrzysz na laske jest za:cenzura:i... ale wiesz ze nie masz u niej szans to sobie mowisz ze jest pusta... "jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma " :]
A ty skąd wiesz jak on wygląda? Może jest jakimś polskim banderasem :) Wyciągasz daleko idące wnioski ze słabych podstaw. :D
chodzi o proporcje mruga.gif zaliczyłem sporo różnych koncertów, moze nie metalowych ale rockowych
Chodze tu i tu ( koncerty ze względu na to co sam lubię, kluby kiedy wychodzę gdzieś ze znajomymi na miasto) nie zauważyłem aż takich dysproporcji :)
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
A ty skąd wiesz jak on wygląda? Może jest jakimś polskim banderasem :) Wyciągasz daleko idące wnioski ze słabych podstaw. :D

mowilem ogolnie nie tylko do niego :]

Chodze tu i tu ( koncerty ze względu na to co sam lubię, kluby kiedy wychodzę gdzieś ze znajomymi na miasto) nie zauważyłem aż takich dysproporcji smile.gif
to nie wiem do jakich klubow chodzisz...
 
Status
Zamknięty.
Do góry