14 Zasad Bycia Prawdziwym Metalm

Status
Zamknięty.

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Co za dyskusja, lol.

nie zmienie zdania... i prosze nie mow mi ze laski leca na dlugie wlosy i na metali :mruga: bo to sa wyjatki... niech taka osoba wejdzie do klubu i sprobuje poderwac jakas laske... (fajna) A poza tym czesto jestescie szykanowani ( nie popieram ale tak jest) no i jestescie laczeni ze sterotypami ktorych jest pelno i nie zawsze sa prawda ale... podobno we wszystkim jest roszke prawdy :]

a poza tym wyobrazasz sobie robic powzne interesy z takimi ludzmi?! chcac czy nie chcac wchodzac w swiat biznesu i tak musial bys zmienic swoj image :]

misioor masz racje laski z klubow sa duzo fajniejsze od dziewczyn metali... oczywiscie sa wyjatki ale rzadko bardzo rzadko... ja chyba takich nie znam...

sorki misioor nie wiem jak to sie stalo :bag:

Kiedy ktos zapuszcza dlugie wlosy, wiaze sie to przewaznie z pewnymi upodobaniami, nie tylko muzycznymi ale tez estetycznymi. Sam mam dluzsze wlosy i przez to wyrazam miedzy innymi to, ze nie interesuja mnie te laski na ktore sie chodzi do klubow (ekhm, te "fajne"). A co do tych inetersow to nie bardzo rozumiem... Ze niby ludzi z dlugimi wlsosami nie wzbudzaja zaufania czy cos? Masz jakies dowody na takie teorie? ;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
laski w klubach są ładniejsze niż te na rockowych koncertach i jest to oczywiste, nie ma o czym tu dyskutować

a jest tak dlatego, że ładna laska woli założyć mini i obcisłą kieckę niż spodnie i czarną długą koszulkę itp bo będzie chciała podkreślić swoją urodę i nie jest wcale z tego powodu pusta bo kazda kobieta chce się podobać

Skąd to porównanie, stoisz w bramce na koncertach, sprawdzasz bilety, a przy okazji liczysz ładne i brzydkie? To samo robisz w klubie?
No nie będę tutaj porównywał gdzie ładniejsze, bo np. do klubów nie chodzę- nie na widzę tego klimatu. Na koncertach rockowych czy metalowych można spotkać ładne dziewczyny, jak i te brzydkie, to samo tyczy się klubów...

nie zmienie zdania... i prosze nie mow mi ze laski leca na dlugie wlosy i na metali :mruga: bo to sa wyjatki... niech taka osoba wejdzie do klubu i sprobuje poderwac jakas laske... (fajna) A poza tym czesto jestescie szykanowani ( nie popieram ale tak jest) no i jestescie laczeni ze sterotypami ktorych jest pelno i nie zawsze sa prawda ale... podobno we wszystkim jest roszke prawdy :]

a poza tym wyobrazasz sobie robic powzne interesy z takimi ludzmi?! chcac czy nie chcac wchodzac w swiat biznesu i tak musial bys zmienic swoj image :]

misioor masz racje laski z klubow sa duzo fajniejsze od dziewczyn metali... oczywiscie sa wyjatki ale rzadko bardzo rzadko... ja chyba takich nie znam...

sorki misioor nie wiem jak to sie stalo :bag:

Słuchaj, tego czy laski lecą na długo włosych, łysych, czy ostrzygniętych na krótko nie możesz ocenić ani ty, ani ja. Jest to indywidualna kwestia każdej dziewczyny i zależy tylko od jej gustu. A o gustach się nie dyskutuje. Można powiedzieć, że z tym to jest tak jak z zarostem. Wiadomo, że nie każdą kręcą faceci z długimi włosami, a niektórym to nawet obojętne.
Szykanowani? Słuchaj, zależy jeszcze kogo masz na myśli, bo kto jest szykanowany? Najczęściej kinder metale, którzy nie potrafią nawet bronić swojego stanowiska, bo tak naprawdę na ogół mają tyle wspólnego z subkulturą co po części ubiór.
Co do interesów: ogarnij się :bijeglowe: Już pisałem to z 10 razy, jak to jest z metalowcami (zresztą sytuacja wygląda nieco podobnie w kwestii innych subkultur): Dopóki jeszcze np. studiuje metalowiec to ubiera się zazwyczaj tak jak metalowiec. Później jak zakłada rodzinę, pracuje w firmie to ten ubiór zazwyczaj się zmienia. Mam takich kilku znajomych, pracują, mają rodzinę, no ale jak już pracuje np. w biurze to nie ubierze się kto wie jak, tylko zakłada garnitur czy koszulę, aby wyglądać elegancko przed klientem. Na ogół to ubierają się tak jak metalowcy tylko na koncerty i czasem na wypady do baru. Ich też można nazwać z czystym sumieniem metalowcami, bo muzyką metalową nadal się interesują i nadal czują klimat tej subkultury. Paru nawet ścięło włosy (bo nie raz żyją w ciągłym biegu i nie mają czasu na długie mycie tych włosów), a paru nadal ma długie włosy i uwierz, że nie przeszkadza im to wcale w ich wyglądzie, który i tak jest elegancki, bo przecież włosy pielęgnują. Sam ubiór nie czyni cię metalowcem i nie odgrywa dużej roli w przynależności do tej subkultury. Wiec o co chodzi?

nic nie rozumiesz... po prostu jest tak ze patrzysz na laske jest za:cenzura:i... ale wiesz ze nie masz u niej szans to sobie mowisz ze jest pusta... "jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma " :]

To ty nie rozumiesz, nie wiem jak reszta, ale ja dziewczyn po wyglądzie nie oceniam. Mam kilka koleżanek, ładnych, które ubierają się jak dziewczyny z klubów, jeżdżą od czasu do czasu do klubów i nie mogę ich nazwać pustymi. Czy dziewczyna jest pusta czy nie mogę określić dopiero po rozmowie z nią. Pustą dziewczyną może się okazać również, ta która nawet klubu nie widziała na własne oczy... Ale faktem jest, że duża część pustych dziewczyn to bywalczynie klubów. Może, przez to, że muzyka tam jest mało ambitna?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nigdy nie powiedzialem ze smierdzisz :] dalem tylko przyklad z 14 zasad bycia metalem... chyba Ty jestes malo inteligentny bo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem a tego ucza w szkole podstawowej... ogolnie to masz swój swiat i swoje kredki wiec sie nimi baw :] i nigdy nie zmienie zdania ze "Wy" macie gorzej...


zaraz poleci kolejna fala krytyki ale wezme wszystko na klate i lekko ugne nogi :lol:
a zauważyłeś chociaż że ten temat to żart?

laski w klubach są ładniejsze niż te na rockowych koncertach i jest to oczywiste, nie ma o czym tu dyskutować

a jest tak dlatego, że ładna laska woli założyć mini i obcisłą kieckę niż spodnie i czarną długą koszulkę itp bo będzie chciała podkreślić swoją urodę i nie jest wcale z tego powodu pusta bo kazda kobieta chce się podobać
1 jest o czym dyskutować, bo 2 z 4 najładniejszych kobiet jakie miałem okazję widzieć to były właśnie od rocka.
2 Nie każda, znam ładne kobiety ubierające się typowo męsko... aż żal, że nie da się na spódnice przekonać :)
3 no niestety choć raz się zgodzę. Może nie co do miniówek, ale do tego że każda chce się podobać. tylko jedne bardziej na to stawiają inne mniej. i nie zależy to zawsze od poziomu inteligencji, jak powiedziałeś.
 

Kalhi

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
77
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Ja chodzę do klubów i na koncerty metalowe i na różne najdziksze imprezy plenerowe, openery itd. :) Wszędzie można spotkać niskich, grubych, brzydkich, masonów i cyklistów :p Nie zależy to od środowiska. Ta dyskusja ma taki sens, jakbym napisała, że -Wszyscy scjentolodzy chodzą w stringach - i niech mi teraz ktoś udowodni, że nie ;) Bez sensu.
Ja nie ubiorę się tak samo na dyskotekę, czy do pubu jak na koncert, ale to dlatego, ze ciuchy jakby się wpisują w charakter imprezy i w każdym miejscu ma to inny sens i mnie takie "przebieranki" naprawdę cieszą, bo lubię bawić się modą i ciągle dopasowywać jakieś zwariowane elementy do siebie aż ciekawy efekt wyjdzie. To moje hobby :) Mojego chłopaka poznałam właśnie w klubie i gdyby nie dredy do pasa to wyglądałby jak typowy discoman i pewnie nie zwróciłabym na niego w ogóle uwagi, bo jestem wzrokowcem i zawsze patrzę na wygląd, potem dopiero sprawdzam czy ma mózg :) Tak że wszystko jest kwestią gustu, co się komu podoba. Mnie długi włosy bardzo się podobają i proszę mi tu nie pisać, że metale uroku nie mają, bo kurcze mają !!! I to dużo! I na kobiety działają :) Nie wiem tylko czy na 13letnie Maryjolki też :p

P.S. Morion, co to znaczy, że "każda się chce podobać" ? A facet to juz nie ? Wszyscy się chcą podobać :)
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
a zauważyłeś chociaż że ten temat to żart?

tak zauwazylem ze to zart... niektore rzeczy tez pisalem z ironia ale jak widocznie tego juz nie widac

A co do tych inetersow to nie bardzo rozumiem... Ze niby ludzi z dlugimi wlsosami nie wzbudzaja zaufania czy cos? Masz jakies dowody na takie teorie? mruga.gif

w sumie nie mam na to teorii ale jakos nie widze tego w interesach... moze tak, podaj mi przyklady najwiekszych przedsiebiorcow, najbogatszych ludzi ktorzy maja dlugie wlosy?

To ty nie rozumiesz, nie wiem jak reszta, ale ja dziewczyn po wyglądzie nie oceniam

99% facetow jest wzrokowcami i najpierw patrza na wyglad dopiero poznie poznaja dziewczyne z charakteru widac jestes troszke inny. nawet Kalhi jako kobieta patrzy na wyglad. i nie czarujmy sie swiat jest brutalny i ludzia atrakcyjnym o przyjaznym wygladzie w zyciu jest latwiej...
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
w sumie nie mam na to teorii ale jakos nie widze tego w interesach... moze tak, podaj mi przyklady najwiekszych przedsiebiorcow, najbogatszych ludzi ktorzy maja dlugie wlosy?

Ej, ale ja mam 19 lat, zero pojecia o biznesie, w ogole to siedze sobie w domu ze sluchawkami na uszach najczesciej, skad niby mam wziac przyklady najwiekszych przedsiebiorcow, najbogatszych ludzi etc? Myslalem, ze Ty cos wiecej wiesz na ten temat, ale chyba palnales sobie ot tak, mam racje? ;)

btw, skoro nie ma duzo ludzi bogatych z dlugimi wlosami to predzej mozna dojsc do wniosku, ze od nadmiaru kasy sie lysieje, niz ze dlugowlosym ciezej zarobic ;D
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
ja wiem nieco wiecej na ten temat choc tez nie jestem jeszcze jakims znawca... ale tych ludzi ktorych spotkalem i ktorych znam ze zdjec to zaden nie mial dlugich wlosow... to nie wiem moze cos w tym jest :]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
tak zauwazylem ze to zart... niektore rzeczy tez pisalem z ironia ale jak widocznie tego juz nie widac



w sumie nie mam na to teorii ale jakos nie widze tego w interesach... moze tak, podaj mi przyklady najwiekszych przedsiebiorcow, najbogatszych ludzi ktorzy maja dlugie wlosy?



99% facetow jest wzrokowcami i najpierw patrza na wyglad dopiero poznie poznaja dziewczyne z charakteru widac jestes troszke inny. nawet Kalhi jako kobieta patrzy na wyglad. i nie czarujmy sie swiat jest brutalny i ludzia atrakcyjnym o przyjaznym wygladzie w zyciu jest latwiej...


ja wiem nieco wiecej na ten temat choc tez nie jestem jeszcze jakims znawca... ale tych ludzi ktorych spotkalem i ktorych znam ze zdjec to zaden nie mial dlugich wlosow... to nie wiem moze cos w tym jest :]
po prostu mało widziałeś. i znając życie ile byś nie widział, to stosunkowo mało będzie, i będziesz uważał to za rzadkie przypadki tylko temu, że czegoś nie widzisz co krok. Jak tygrysa jednego w zoo widziałeś, to uważasz że jeden na świecie jest?

PS, co do problemu ze spotkaniem ładnych dziewczyn na rockowych koncertach, zapewne chodzicie na coś, co rockiem zwały nasze matki i babki, wtedy zrozumiem jeśli mało ładnych dziewczyn widujecie. Nie potknijcie się o czyjąś laskę.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
99% facetow jest wzrokowcami i najpierw patrza na wyglad dopiero poznie poznaja dziewczyne z charakteru widac jestes troszke inny. nawet Kalhi jako kobieta patrzy na wyglad. i nie czarujmy sie swiat jest brutalny i ludzia atrakcyjnym o przyjaznym wygladzie w zyciu jest latwiej...


Racja, ale bierz pod uwagę jeszcze gust. Jeżeli dziewczyna jest wzrokowcem i podobają jej się faceci z długimi włosami to nawet mniej atrakcyjnie faceci dla innej dziewczyny, dla tej stają się atrakcyjnymi- i tak to można obracać w kółko.
No cóż, zaprzeczyć się jednak nie da, że osoby które nie dbają o siebie (np. przetłuszczone włosy ) odpychają.
Ty jako jednostka nie możesz powiedzieć, że chłopak z długimi włosami jest mniej czy bardziej atrakcyjny.
Jeżeli już chodzi o wygląd dziewczyn, niektórym np. podobają się dziewczyny które łączą glany i spódnicę, mnie ten ubiór raczej odpycha (oczywiście już prędzej akceptuję połączenie glanów i spodni). Tak samo jak dziewczyny ubierające bojówki na co dzień- mi w ogóle to się nie podoba, ale są tacy którym to się podoba. Więc dalej mówię, wszystko zależy od gustu. I jednych wzrok przyciąga dziewczyna ubrana w mini, bluzkę z dekoltem itd. czy zwyczajnie, a innych np. w spódnicę, glany i jakąś tam koszulkę .:)
Dla mnie wygląd dziewczyny ubranej według mojego gustu jest tylko czynnikiem który może przyciągnąć mój wzrok i dzięki któremu mogę się nią zainteresować, ale już na podstawie tylko tego co widzę nie oceniam np. pod kwestią czy jest inteligentna czy pusta.
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
po prostu mało widziałeś. i znając życie ile byś nie widział, to stosunkowo mało będzie, i będziesz uważał to za rzadkie przypadki tylko temu, że czegoś nie widzisz co krok. Jak tygrysa jednego w zoo widziałeś, to uważasz że jeden na świecie jest?

PS, co do problemu ze spotkaniem ładnych dziewczyn na rockowych koncertach, zapewne chodzicie na coś, co rockiem zwały nasze matki i babki, wtedy zrozumiem jeśli mało ładnych dziewczyn widujecie. Nie potknijcie się o czyjąś laskę.

moze jakies przyklady mi podasz?! bo mysle ze jednak widzialem troche slawnych przedsiebiorcow... moze to dlatego ze studiuje kierunek ktory mi to umozliwia... :]

przyklad dziewczyn z koncertow rokowych tez mozesz podac... jesli mozesz jeli nie to ok :]

Wloocibor zgadzam sie z tobo chodzilo mi wlasnie o to ze jak dziewczyna bedzie ladna i bedzie w naszym guscie to nas bedzie przyciagac a dopiero potem sie przekonujemy czy jest pusta czy nie
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
moze jakies przyklady mi podasz?! bo mysle ze jednak widzialem troche slawnych przedsiebiorcow... moze to dlatego ze studiuje kierunek ktory mi to umozliwia... :]

przyklad dziewczyn z koncertow rokowych tez mozesz podac... jesli mozesz jeli nie to ok :]

Wloocibor zgadzam sie z tobo chodzilo mi wlasnie o to ze jak dziewczyna bedzie ladna i bedzie w naszym guscie to nas bedzie przyciagac a dopiero potem sie przekonujemy czy jest pusta czy nie
ja :cenzura:e, znasz Kryśkę? Age? Elkę? Nie do cholery, co Ci da że o kimś powiem, skoro :cenzura:a na oczy nie widziałeś? Te sławy przedsiębiorstw chyba Cię ogłupiły. zacznij logicznie myśleć, nie poznasz każdego ładnego na tym świecie, i ie ważne jakie ma włosy gębę czy zarost, a to że czegoś nie widzisz to nie znaczy że nie ma.
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
ja :cenzura:e, znasz Kryśkę? Age? Elkę? Nie do cholery, co Ci da że o kimś powiem, skoro :cenzura:a na oczy nie widziałeś? Te sławy przedsiębiorstw chyba Cię ogłupiły. zacznij logicznie myśleć, nie poznasz każdego ładnego na tym świecie, i ie ważne jakie ma włosy gębę czy zarost, a to że czegoś nie widzisz to nie znaczy że nie ma.

:cenzura:a nie mam juz do Ciebie sil... to Ty zacznij logicznie myslec bo widze ze masz z tym problemy... widzielem takich ludzi bardzo duzo, czytam fachowa prase a tam zdjecia tez sa czasem zamieszczane zeby bylo wiadomo o kim mowa... wiem ze jak Ty czytasz gazety typu Fakt to nie widzisz takich ludzi, tylko plotki i ploteczki. Z kim Ty chcesz sie sprzeczac na ten temat?! masz jakies pojecie o ekonomi, zarzadzaniu, biznesie?! ja juz od kilku lat sie w tym obracam i wiem ze zaden szanujacy sie prezes czy przedsiebiorca nie nosi dlugich wlosow... i o to mi tylko chodzilo o dlugie wlosy tylko i wylacznie.


a co do dziewczyn z imprez czy z koncertow to google nie boli...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
:cenzura:a nie mam juz do Ciebie sil... to Ty zacznij logicznie myslec bo widze ze masz z tym problemy... widzielem takich ludzi bardzo duzo, czytam fachowa prase a tam zdjecia tez sa czasem zamieszczane zeby bylo wiadomo o kim mowa... wiem ze jak Ty czytasz gazety typu Fakt to nie widzisz takich ludzi, tylko plotki i ploteczki. Z kim Ty chcesz sie sprzeczac na ten temat?! masz jakies pojecie o ekonomi, zarzadzaniu, biznesie?! ja juz od kilku lat sie w tym obracam i wiem ze zaden szanujacy sie prezes czy przedsiebiorca nie nosi dlugich wlosow... i o to mi tylko chodzilo o dlugie wlosy tylko i wylacznie.


a co do dziewczyn z imprez czy z koncertow to google nie boli...
mam szukać kobiet w internecie dla Ciebie? :D człowieku, :cenzura: wiesz o rocku, Twój świat to biznes i bzykanie, więc i tak nie poznasz takich kobiet, zdjęcia z imprez szukać a na nich kobiet? też mi, może od razu na fotka.pl poszukamy? odłóż gazety w kąt i wyjrzyj na świat. W jakiejś durnej gazetce czy zdjęciach z googli nie znajdziesz obrazów z każdego zakątka świata.
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
hahahaha ale mnie rozbawiles :lol: masakra az mie sie humor poprawil ;) moj swiat to nie biznes i bzykanie to sa dodatki do barwnego zycia z ktorego biore jak naj wiecej bo taka mam zasade :] a dziewczyn w internecie mi nie musisz szkukac wiem ze pewnie masz doswiadczenie ale ja wole pogadac sobie z dziewczynami w realu :] a niektore gazety nie sa durne tylko durni sa ludzie ktorzy tak mowia... oj sory mowiles cos?! :lol: heh az sie browarka dzisiaj napije za Twoje zdrowie bo mi sie humor poprawil :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Pałka się przegła. Ten temat od początku był błędem, a wy na dodatek zrobiliście w nim potężny burdel. Zamykam. A wszelkie prywatne niesnaski proszę załatwiać na PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry