Woda mineralna

psyh0

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ślONsk.
arctic jabłkowa albo truskawkowa (tylko 5 kcal w 100ml, czysta przyjemność :))
czasem żywiec zdrój cytrynowa albo ustronianka grapefruitowa.
no i aquarel.
wszystkie niegazowane :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
No to ja oprócz mojego wyrobu cytrynowej, jeszcze skuszę się czasami też na truskawkową. Niektóre smakowe są dobre, zwłaszcza te dla dzieci nie zawierają cukru i można sobie pozwolić :)
 

czumulungma

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
apra- nie pijesz gazowanej , bo nie lubisz czy dlatego,że uważasz ,ze niezdrowa? ;) bo własnie gazowana ma mnóstwo dobrego działania: przyspiesza diurezę i metabolizm, w jej kwaśnym pH trudniej o rozwinięcie sie bakterii no i po prostu lepiej orzeźwia ( działa na receptory w kubkach smakowych). co do alternatywy dla wody "zwykłej" to pijam czasami tak jak Wy wody smakowe,ale tylko te z cukrem - nie znoszę słodzikow!
 

B3DNAR

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
599
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź, Głowno
Jakoś ostatnio mi smakowe wchodzą a szczególnie Żywiec Zdrój smak cytrynowy. A pije zależnie od zapotrzebowania BB)
 

klauducha14

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
357
Punkty reakcji
2
Miasto
z raju
ja pije bardzo dużo wody mineralne jak i gazowana jak i niegazowana
moja ulubiona to naleczowianka
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Ja od bardzo dawna siegam po zywiec zdroj, pije tylko niegazowana.
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Ja pije kranowke przefiltrowana w dzbanku dafi. Dbam o przyrode nie wykorzystujac butelek pet oraz oczedzam :)
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
dzisiaj upał 35 stopni, więc zrobiłam napój z wody mineralnej, mięty, cytryny i do tego duuużo lodu :D
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
A ja przeważnie sięgam po zwykła, czystą kranówkę, mam wodę dobrej jakości bo w bloku niedawno wymieniono rury a po modernizacji mpwik woda w Warszawie jest naprawdę dobra, musze jeszcze spróbować takiej z dodatkami jak Ty robisz, może mi też posmakuje
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Ja nie pije smakowych, bo dla mnie są ohydne. Ale muszę wypić co najmniej butelkę wody, bo wtedy widzę choćby po stanie ust, że mam nawodniony organizm.
 
Do góry