Woda mineralna

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Ja dwa litry dziennie to lekko wypijam, niegazowanej oczywiście, ale po gazowaną też sięgam bo przyspiesza przemianę materii podobno. Teraz jak jest ciepło to może do 4 dojdę, tak w ogóle to sobie głód zapijam, dodaję do swojej wody cytrynę i nie mam takiego apetytu.
 

freja

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Gdańsk
Moją wodą jest Żywiec Zdrój. Codziennie bez żadnych ograniczeń. Zresztą jest ona jedną z nielicznych wód, którą można pić w każdej ilości. Dlaczego tak napisałam? Chodzi mi o zawartość stężonych w niej minerałów, takich jak np. magnez, wapń czy sód, nie przekracza 1000 mg/l, więc nie ma ryzyka przedawkowania i zaszkodzenia swojemu zdrowiu. A przecież chodzi o to by być zdrowym, prawda? BB)
 
B

Blancaaa

Guest
gazowana dziala na pobudzajaco na przemiane materii ale takze zwieksza apetyt...lepiej wypic szklanke zielonej herbaty to ona ostro pomaga w przemianie materii.tak wode nie gazowana z cytryna trzeba pic jest zdrowa, ja takze pije 2 l dziennie
 
B

Blancaaa

Guest
to nie dobrze a wiesz ze kazdy czlowiek musi pic chodz pol szklanki dziennie herbatki :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Tego akurat nie wiedziałam :) ale czarną herbatę i różne owocowe to owszem pijam dość często :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
codziennie trzeba pić herbate? ja to ostatnio pije codziennie ale po 3 kawy :/
no i do tego z 3- 4 litry wody
 
B

Blancaaa

Guest
codziennie zwyklej herbaty nie wolno duzo pic...lepiej od zwyklej wypic jak mowilam kubek zielonej herbatki,nika nie pij tyle kawy-uwazaj na mlode serducho, a wode dobrze ze tyle pijesz :)
 

Genuine_

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Łódź
Kropla Beskidu,codziennie po dwa,trzy litry.
Jestem od niej zdrowo uzależniona.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja jak wstane to kawa, potem koło 16, no i wieczorem koło 21- 22, wlaśnie pić będę zaraz :) strasznie lubie kawę z mlekiem
zieloną herbatę lubię ale ostatnio zastąpiłam ją kawą, a wody to ja czasem jeszcze więcej wypije, zwłaszcza jak jest gorąco
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Ja też piję dwie kawy najmniej, uwielbiam rozpuszczalną. Ostatnio słodzikem zaczęłam dosładzać, chociaż słyszałam o nim jakieś negatywne opinie. A wracając do tematu, to czy któraś z Was, oprócz Brook próbowała aquarel? Jestem ciekawa bo nie wszędzie chyba dostępna jest ta woda. Ostatnio miałam nawet trudności z jej kupieniem.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie próbowałam :]

apra nie używaj słodziku bo jest bardzo szkodliwy, bardziej niż cukier!!!!
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
ja tez pije litrami wode mineralna. z takich znanych to krople beskidu. nie lubie muszynianki...
ale jak chce sie pic to wypije kazda. lubie gazowana.
za to nie cierpie wszelkich oranzad, a nawet coli czy pepsi. blee... za slodkie dla mnie..
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
ja jak wstane to kawa, potem koło 16, no i wieczorem koło 21- 22, wlaśnie pić będę zaraz :) strasznie lubie kawę z mlekiem
zieloną herbatę lubię ale ostatnio zastąpiłam ją kawą, a wody to ja czasem jeszcze więcej wypije, zwłaszcza jak jest gorąco
tez tak mam... ale sie własnie oduczam, od miesiaca robie bardzo słabe kawki, sam juz nie ten ale nie mam wyjscia, wszyscy mi zabraniają kawy przez cisnienie, wsumie sama sie czasami boję.

a co do wody, to czytając ten temat koncze kryniczankę 0,5 l
lubie piwniczankę, mineralną.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Nika, ja tylko do kawy go używam ze względu na kalorie :)
Blancaaa i jak Ci ta woda podchodzi? Wszyscy widzę są zwolennikami żywca lub arktica, a mnie ta przypadła do gustu, nawet cena mi odpowiada, bo chyba najtańsza jest.
 
B

Blancaaa

Guest
NIE PIJCIE TYLE KAWY SLONCA!!!BO DOSTANIECIE ODE MNIE W LEB :D
woda mi odpowiada jest dobra zreszta moj maz zaczal ode mnie sciagac i tez ja pije :)
 
Do góry