Woda mineralna

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja właśnie skończyłam poranną kawkę, chyba się uzależniłam :] czy 3 kawy dziennie- do tego słabe to dużo????
apra to pij bez cukru, dobra jest :) bo ten słodzik to nic dobrego z tego co slyszalam

wode pewnie opanuje jakąś za chwile :p
 
B

Blancaaa

Guest
nika nie pij tyle kawy to jest duzo.a co do slodzika to nie jest zdrowy poniewaz jest robiony sztucznie
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ale jak kawy nie wypije to śpie nad ksiązkami, a muszę sie uczyć :/
z resztą jak wypije to zaspypiam chwilę poźniej :]
chłopak mnie z tą kawą tak nauczył kiedyś nie piłam
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Woda mineralna jest ochydna. Szczególnie ze szklanki. Mama kupia parę butelek i zza też pije wodę mineralną więc też jestem skazany.
 

LittleThing

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja piję Żywca albo Nałęczowianke :) nie wiedzieć czemu najlepiej smakuje mi z butelki, ze szklanki to nie to samo :)
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
woda ze szklanki smakuje jak zwykla kranowa....

czera nie rozpaczaj, przeciez nie daje ci pic soku z kapusty..tylko na dobre ci to wyjdzie. to lepsze niz Siuup! :D
 
B

Blancaaa

Guest
ja teraz pije jak slon hehe :) najwiecej wody mineralnej ale oczywiscie soczki takze pije dla zdrowia dzidziusia :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
soczki też lubie :) ale w wiekszych ilosciach lepiej ich nie pic :p za dużo kalorii itp a wody to ja tez duuuzo pije :)
 
B

Blancaaa

Guest
ja soczki domowe pije hehe najwiecej to z marchwi i widze ze zaczynam robic sie brazowa mocno
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
żywiec zdrój najczęściej, inne tez byleby ze smakiem ;)
 
M

Malina..xD

Guest
wodę lubię każdą . ale najbardziej te smakowe : D [ no może poza Cisowianką smakową ;d a juz najgorsze :cenzura: zrobili z ta o smaku '' Maliny '' : D ]
 
B

Blancaaa

Guest
slonce jak ktos ma kaarnacje ciemna jak ja to po soczkach z marchwi robie sie bardziej brazowa a nie pomaranczowa,ehekt pomaranczy mozna zauwazyc u ludzi jasnej karnacji
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
zgodzę się z Blancaaa albo też u małych dzieci bardziej widać, że przebarwia się bardziej na pomarańczowo a
wiem to po mojej małej kuzynce codziennie piła soczki marchewkowe i tego typu
i bardzo mi się podoba jej kolor cery :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja swego czasu piłam tylko gazowaną, bo od niegazowanej robiło mi się niedobrze. Ale odkąd pojechałam do Chorwacji i zdarzało mi się napić tej wody słonej z morza, to wodę słodką traktowałam jak nektar bogów po wyjściu na Słońce :) i zaczęłam pić niegazowaną.
 

Avie93

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Łódź
Ja nie lubię wody tak ogólnie ale zdarza mi się pić jakomś smakową :wink: np. Arctic
Zawsze piję gazowaną bo niegazowana jest niedobra ;)
 
Do góry