Woda mineralna

K

Kulka83

Guest
ja mam moczowke prosta i pije jelsi nie wezme lekow do 25 litrow wody dziennie wyobrazacie sobioe;)? masakra juz sie przyswyczailam jak biore leki to ok 4 litrow pomaga przynajmniej na cellulit.
 

Mirror

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
a ja najczęściej piję niegazowaną nałęczowiankę a czasmi mi się zdarza sięgnąć po gazowaną muszyniankę :D a jakie ilości hmm nigdy tego nie liczyłam...
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Kropla Beskidu, tylko i wylacznie.
Ogolnie jakos przestalam lubic rozcienczane soki i w ogole smakowe napoje. Teraz to tylko woda ;).
I rowniez zauwazylam, ze poprawilo mi sie wszystko. I teraz nawet jak jem slodycze i popijam woda, to nie tyje.. ^^.
 

redhotka

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
103
Punkty reakcji
0
ja piję primaverę niegazowaną uwielbiam ją :p latem tak 3-4l. dziennie a zimą około 1,5-2l.
 

brooke

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam Nestle Aquarel,później Żywiec Zdrój,Kropla Beskidu.Nie cierpię Nałęczowianki,Cisowianki i Arctic.Wodę mam zawsze w domu i z reguły wypijam od 1,5 do 2 l. dziennie.
 

Laluna

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
hahahha ja to samo, musiałabym się zmuszać. Ew. latem udaje mi się wyrobić ta zalecaną normę :)
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
A picie wody mineralnej naprawde pomaga na cere? W sumie najcześciej pije z kranu, bo mamy naprawde dobrą i słodka, ale może rozważe picie mineralki w większych stopniach, zwlaszcza ze obecnie z racji studiów przebywam w Toruniu, a tu już woda nie jest za bardzo fajna.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Żywiec Zdrój, kropla Beskidu oraz Nałęczowianki :)
 
K

Kulka83

Guest
podalas moje ulubione wody:) a ile ich mniejwiecej pijecie dziennie w sensie litrow;)
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Ahh 25? <_<
Kataryna spójrz na klawiature - może jej sie paluch przesunął i 2 klawisze sie nacisnęły? :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
co 25 litrów ?
tego nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazic chociaz pije duzo :]
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Ale dziewczyny - napisała że ma moczówkę prostą, a to jest choroba cechująca się właśnie spożywaniem dużych ilości napojów i częstym ich wydalaniem ;)
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
kulka83 współczuję...
ja tam nie mam ulubionej wody. Dla mnie tak szczerze każda jest taka sama :D Z reguły piję Żywiec zdrój, Arctic, Kropla Beskidu. Piję jak najwięcej się da ok 1- 1,5 l :)
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
zwykłą przegotowaną wodę, albo jakąkolwiek niegazowaną. mnie więcej 1l - 1,5l
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Ale dziewczyny - napisała że ma moczówkę prostą, a to jest choroba cechująca się właśnie spożywaniem dużych ilości napojów i częstym ich wydalaniem ;)

ale 25? :mruga:
dobra...poczytam o tym i sie dowiem bo mnie to ciekawi bardzo :p

ja tam wypijam max 1litr chyba
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja tak około 2 litrów dziennie ponieważ 1 litr mi idzie tak do leków :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No dobra, moczówka prosta, ale to się wydala wtedy 10l (przynajmniej tak mnie uczono na biologii). I tak nie mogę tego sobie wyobrazić.
 
Do góry