Wiek a slub

Status
Zamknięty.

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
dokładnie.... a u mnie chyba jeszcze się nie wykształcił mimo posiadania dziecka i miłości wobec niego... :(
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
z jednej str chciałam a z drugiej nie... była presja żebym usunęła ciążę... i jakoś tak ogólnie przez całe 9 mies rodzinka nie gadała ze mną zbytnio o tym wszystkim...
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
baaa, nawet potrafili mówić i nakłaniać do aborcji, a teraz wszyscy są mili i w ogóle "zjedliby" małego... :/
 

Arthas Menethil

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
783
Punkty reakcji
0
Niektórzy potrzebują "wyszaleć się", inni nie, bo nie lubią dyskotek i imprez (znam takich ludzi), a jeszcze inni już w wieku 21 lat się wyszaleli (bo zaczeli wcześnie):] i teraz pragną stabilizacji. Chyba się starzeję..
Zaczynali widocznie już w przedszkolu,masz 15 lat,jesteś za stara aby to zrozumieć!
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
czyli fałsz totalny
a do błędu sie pewnie nie przyznali :]

a brałaś ślub z powodu ciąży????
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
nie, nie brałam ślubu z powodu ciąż, bo tatuś synka się wypiął na nas.... i do dzis się nie przyznaje, że to jego dzieciak
 

Gazela Granta

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław
Nie ma odpowiedniego i nieodpowiedniego wieku na zawarcie związku małżeńskiego. Dyskusja na temat liczb w tej kwesti jest zupełnie zbędna. Można mieć 35 lat a być jeszcze totalnie niedojrzałym i nieodpowiedzialnym na podjęcie takeij decyzji..Można mieć 20 lat i być w pełni gotowym do sprawnego funkcjonowania we dwoje. No właśnie. Problem indywidualny.
 

Rycerz

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
264
Punkty reakcji
4
Miasto
Z Bogdańca jestem
nie, nie brałam ślubu z powodu ciąż, bo tatuś synka się wypiął na nas.... i do dzis się nie przyznaje, że to jego dzieciak

to jeszcze bardziej smutne
niektórzy faceci sa nieodpowiedzialni splash.gif

hehe dobre. To dziecko poczęło się tylko dzięki facetowi, bo to tylko jego wina. Trzeba było też myśleć i nie dawać byle komu.
Ale mimo wszystko brawa za utrzymanie ciąży i radzenie sobie w tej sytuacji.

Co do tematu. Moim zdaniem i szybciej tym lepiej. Nie ma co szukać jakiś przygód. Trzeba znaleźć odpowiednią osobę i zejść z głowy rodzicom, by im ulżyć.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Rycerz

odpowiedzialność za poczęcie jest wspólna!!!! a ten facet okazał sie zwyczajnym tchórzem!
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
hehe dobre. To dziecko poczęło się tylko dzięki facetowi, bo to tylko jego wina. Trzeba było też myśleć i nie dawać byle komu.
Ale mimo wszystko brawa za utrzymanie ciąży i radzenie sobie w tej sytuacji.

Co do tematu. Moim zdaniem i szybciej tym lepiej. Nie ma co szukać jakiś przygód. Trzeba znaleźć odpowiednią osobę i zejść z głowy rodzicom, by im ulżyć.
nie wypieram się odpowiedzialności za to, co się stało, gdzie tak napisałam? Jak byliśmy ze sobą był inny, potem nagle sie zmienił....

Rycerz

odpowiedzialność za poczęcie jest wspólna!!!! a ten facet okazał sie zwyczajnym tchórzem!
dokładnie tak, dzięki za poparcie, nika
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
tak 21 lat za wcześnie?! to co powiecie na 19? Koleżanka z mojego rocznika ma 19 lat i za 2 tygodnie ślub heh a żeby tego było mało jest w ciąży! Jakieś komentarze? hehe
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
tak 21 lat za wcześnie?! to co powiecie na 19? Koleżanka z mojego rocznika ma 19 lat i za 2 tygodnie ślub heh a żeby tego było mało jest w ciąży! Jakieś komentarze? hehe
tak jeden-nic złego i dziwnego
znam osobę która ozenila sie w wieku 18lat ze starszą o 2 lata kobietą i jak się dorobili ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry