Rower

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Fajna ta trasa do 4x jest :D podoba mi się. szkoda że sprzedałem bike od tego sportu taka fajna zabawka była.
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Lepiej zacznij zbierać na nowy bike :) Do Szczawna może się kiedy wybiorę, póki co w planach jest DH Bydgoszcz 2007 14 lipca, Dainese Downhill Cup w Kamieńsku i DH Olsztyn Superliga 22.09.2007
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
PanDora: )) ja to mogę nawet na hardtailu przyjechać do Szczawna. Może uda mi się w te wakacje ale nie obiecuję :)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
A jeździł ktoś rowerem po górach? Jak wrażenia? Bo w tym roku mam zamiar spróbować.
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
fajnie się jeździ zwłaszcza na zjazdach lubię widzieć na budziku > 60 km/h, a ogólnie to nie znoszę podjazdów których końca nie widać i kamienistych dróg.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja generalnie mieszkam w górach, więc gdzie bym sie nie przejechała to ciągle jakieś podjazdy, zjazdy ;) moi kumple kiedyś startowali w wyścigu, gdzie trzeba było na śnieżke wjechać :mruga: masakra :p
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
fajnie jest na śnieżkę wjechać, ta kostka jest tak wkurzająca że wole się nie wypowiadać.
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
doradźcie mi jaki rower MTB kupić xD tak do 500 zł :)
uwielbiam jeździć rowerami, zwłaszcza od kiedy się w góry przeprowadziłam ale mówiąc szczerze totalnie się na sprzęcie nie znam -.- (tak wiem ignorancja :p )
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Temida zapraszam tutaj ;)
ale kurcze, szczerze mówiąc nie wiem czy do 500 zł kupisz typowy rower mtb, takie troszke lepsze chodzą gdzieś od 800 zł ;)
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
no wiem :p ale mi jest szczerze mówiąc chwilowo potrzebny :p dopóki nie sprowadzę mojego kochanego rowerkuxP ale to będzie możliwe dopiero po wakacjach xP a teraz nie mam co ze sobą zrobić xP
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
eee no to na lato tylko to coś na pewno znajdziesz niedrogiego ;) polukaj sobie na tym forum co Ci linka załączyłam ;) ewentualnie menów tamtejszych zapytaj o rade, na pewno nie odmówią pomocy ;)
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
ok dzięki wielkie za tego linka :*
w te wakacje mam zamiar poznać większość szlaków w nowej okolicy :D a z tego co wiem są naprawdę piękne :) zresztą góry w ogóle są cudowne :) jakby jeszcze jakieś jeziorko od czasu do czasu było to już w ogóle raj :)
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
no karkonosze i izery :) miszkam w szklarskiej porębie :)

a właśnie... niby jeszcze dużo czasu ale ktoś będzie na festiwalu rowerowym BIKE ACTION w sierpniu? ;)
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ooo nie słyszałam o czymś takim, a co to? ;) ach Karkonosze - ja też z tych okolic prawie :p
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
" Skoro Szklarska Poręba jest Rowerową Stolicą Polski, to właśnie tutaj odbywa się rokrocznie największa impreza rowerowa w tej części Europy. Przez kilka sierpniowych dni Szklarska Poręba opanowana jest przez użytkowników jednośladów, uczestników masowej imprezy rowerowej - Festiwalu Rowerowego Bike Action. Jest to prawdziwe święto rowerzystów, ściągających na tą imprezę z wielu krajów, aby wziąć udział w maratonie, downhillu lub dualu, sokach do wody, pokazach trialu i pasta party na zakończenie każdego wieczoru. Liczba uczestników i widzów stale rośnie – w roku ubiegłym przez teren Festiwalu, u stóp Szrenicy, przewinęło się kilkanaście tysięcy osób. tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15 - 19 sierpnia."

tak w skrócie :) naprawdę fajna impreza :)
 
Do góry