Rower

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
to mnie wkurza najbardziej kierowcy traktują rowerzystów gorzej jesteśmy takimi samymi uczestnikami ruchu
No i jak im nie pasujemy to niech nam wybudują koło głównych dróg drogi dla rowerzystów i oni będą mieli nas z głowy,a i my będziemy zadowoleni z bezpieczeństwa i więcej miejsc do pojedźenia.
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
jasne a ścieżką puszczą jeszcze chodnik dla pieszych i będziesz musiał omijać babcie które idą cała szerokością i maja pretensje jak ty szybko jeździsz jak wariat.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
No i jak im nie pasujemy to niech nam wybudują koło głównych dróg drogi dla rowerzystów i oni będą mieli nas z głowy,a i my będziemy zadowoleni z bezpieczeństwa i więcej miejsc do pojedźenia.

tak tak!! :eek:k: hehe


jasne a ścieżką puszczą jeszcze chodnik dla pieszych i będziesz musiał omijać babcie które idą cała szerokością i maja pretensje jak ty szybko jeździsz jak wariat.

to niech zrobią jeszcze ścieżke dla babć, a co! jak szaleć to szaleć :D
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
to niech zrobią jeszcze ścieżke dla babć, a co! jak szaleć to szaleć
Dokładnie :D :eek:k2:

Ale tak na marginesie to mybyśmy mieli tam prawo jeździć boo to nasze ścieżki rowerowe by były. Więc babcie by musiały na nas uważać. No ale niestety to tylko marzenia bo i tak dobrze wiemy że tego nie zrobią.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ale tak na marginesie to mybyśmy mieli tam prawo jeździć boo to nasze ścieżki rowerowe by były. Więc babcie by musiały na nas uważać. No ale niestety to tylko marzenia bo i tak dobrze wiemy że tego nie zrobią.

niestety :( ale pomarzyć można :p
właściwie ja nie powinnam chyba narzekać, bo u mnie jest sporo tras rowerowych ;) po lesie, po polach, tylko że wiele prowadzi ulicami właśnie... za moim domem miała prowadzić taka fajna ścieżka rowerowa i coś sie nie palą żeby ją budować :p

a tak a propo jest ktoś z okolic Jaworzyny? jutro ma tam być jakiś wyścig w którym startuje więc zapraszam, nie wiem dokładnie jaki, i jak wysoka ranga (zbyt wiele nie ma sie co spodziewać pewnie jakieś zawody regionalne ^^ ) ;)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Ja zamierzam jezdzic rekreacyjnie, i biegac przy okazji.
Ale musze rower zrobic ;)
 

Qlaak

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bielsko Biała
powiem tylko tyle ze jak zaczne sam zarabiac to skladam zarąbisty rower....narazie mam '''cross-a''' '' hexagon V5'''...... :pokrecony: nie powiem abym byl szczaegolnie zachwycony ale coz zrobic......... w zeszle wakaje zrobilem 2000 km........... w zasadzie to malo ale w tym roku planuje pobic ta trase o wiele bardziej..... bo w zeszlym roku wlasnie o tym czasie dostalem rower i mialem duzo przerw z powodu czestych awarii..... a teraz mam juz 200 km......chociaz gdyby nie nauka to mialbym o wiele wiecej....jak ta szkola hamuje rozwoj człoweika........ BB)
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a teraz mam juz 200 km......chociaz gdyby nie nauka to mialbym o wiele wiecej....jak ta szkola hamuje rozwoj człoweika........ BB)

brawo :eek:k: zgadzam sie w 115 % :p też właśnie przez szkołe nie jeżdze tyle ile bym chciała :/ ale co poradzić ;)
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Ostatnio pogoda nie pozwala na jazdy na rowerze a to prpzez te przelotne deszcze.

A mam takie pytanie czy jakby był nakaz jazdy na rowerze w kasku to bylibyś zadowoloni z tego faktu czy też nie?
Ja nigdy nie jeździłem w kasku i sobie narazie nie wyobrażam aby tak jeździć. Fakt chroni to przed uwadkiem ale nigdy nie miałem aż takiego upadku. Może bardziej się przydaje kask wyczynowcom niż szarym rowerzystom. Śmiesznie by wyglądało jakby po osiedlu czy po mieście każdy by jeździł w kasku. Raz że śmiwyglądali dwa to w lato gorąco jak diabli by było :D
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Nie podobał by mi się taki przepis :/ choć dużo jeżdżę w kasku ale jak gorąco jest to wole bez.

A w lato wcale tak gorąco nie jest jak ci się wydaje.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
niecierpie w kasku :/ na treningu klubowym musze go mieć na głowie ale jak jeżdze u siebie, nie ważne czy po lesie czy po szosie, ale bez kasku :p jakoś mnie wkurza jak mam coś na głowie ;)
niedługo może mi koszulke klubową wreszcie dadzą to wtedy, żeby ładna prezencja była bede wszędzie w kasku :lol: hehe żarcik :p
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
A w lato wcale tak gorąco nie jest jak ci się wydaje.
Może, ale i tak jestem w kwiecie wieku ;) żeby narazie próbować - poprostu nie czuje tego by w nim jeździć.
 

wędrówka

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ależ się śpieszycie - 50 km w 2 godziny; ja taką trasę rozkładam sobie na 4- 5 h i mam czas zauważyć ptaszki, posłuchać je, zatrzymać się na kawę, nacieszyć oczy zielenią, a jest czym się cieszyć bo lasy lublinieckie są wspanialym terenem do jeżdżenia
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ależ się śpieszycie - 50 km w 2 godziny; ja taką trasę rozkładam sobie na 4- 5 h i mam czas zauważyć ptaszki, posłuchać je, zatrzymać się na kawę, nacieszyć oczy zielenią, a jest czym się cieszyć bo lasy lublinieckie są wspanialym terenem do jeżdżenia

łoo :D To widze Ty bardziej turysta rowerowy :p

Exent^^ ja może extremalną to nie :p chociaż park w Szczawnie Zdroju gdzie trenujemy to dla mnie momentami mega extreme :p
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Exent^^ ja może extremalną to nie :p chociaż park w Szczawnie Zdroju gdzie trenujemy to dla mnie momentami mega extreme :p

No w Szczawnie Zdroju mają fajną traskę do 4crossu i downhillu (o ile się nie mylę)
Paru moich kolesi tam smiga jak są jakieś zawody
 
Do góry