Rockersi

K

kfiatushekk

Guest
<_< eeeeeee a to wyzej to co to ma byc jakaz podrzedna zarcina?? :lol: za co tluc czlowieka za muzyke ktorej slucha,za to w czym chodzi czy jakie ma poglady?? :/ zalosni sa ludzie,malego rozumku jestes czlowieczku! (napisalabym odnosnik do plci ale jej brak)

Ehhh.. no nie bylo to na serio. Nie potrafisz wyczuć ironi??
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
a tak wogóle to jeszcze nie slyszałam o przypadku, gdy grupa metali napadła grupę skate, technomanów itp.
Nom, od czasu do czasu zdarzają się incydenty, nie bądźmy naiwni ale idiotów nie brakuje w żadnej subkulturze. Ideologia to jedno, a ludzie to drugie. Myślę, że ci ludzie, którzy boją się np. metalowców są po prostu nieświadomi... boją się nieznanego i przerzucają na drugą stronę swoje wzorce zachowań w stylu prostego analogicznego myślenia: "jak my idziemy grupą to butamy metali, więc jak oni idą grupą to pewnie będą nas butać" albo, jak zaprezentował nam to jeden forumowicz, proste myślenie schematami w stylu "metale to szczypiory dlatego ich nie lubię bo powinni ubrać dres". Do tego jakiś zlepek tekstów o satanistach, którzy piją krew zwierząt i depczą ludzkie czaszki glanami, nie myją się.. i inne idiotyzmy... nie ma co już tego komentować. Na serio szkoda, że każda dyskusja przechodzi zawsze na tematy wzajemnej nienawiści.
 

Villia

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ale konflikty międzyludzki istniały od zawsze i istnieć będą więc nic dziwnego, że większość rozmów schodzi właśnie na ten temat. teraz i tak jest dobrze, bo w sredniowieczu palili na stosach :p
 

lukaslukas33

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ale konflikty międzyludzki istniały od zawsze i istnieć będą więc nic dziwnego, że większość rozmów schodzi właśnie na ten temat. teraz i tak jest dobrze, bo w sredniowieczu palili na stosach :p
Tylko dlaczego niekiety sposóby rozwiązywania tych konfliktów są takie nieludzkie.
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
Do mojej koleżanki lecą różne dziwne teksty... Nie rozumiem takich ludzi , ale przyzwyczajenie sprawiło , że mnie śmieszą takie teksty. Do mnie nic takiego nie mówią , ale jakby nawet to mało mnie to obchodzi :].
 

Pacyfik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
Police
mnie też już to bawi. ostatnio dresiki zapytali się czy nie chcę kupić maszynki do włosów
 

droida

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Witajcie.

Przeczytałam już pare postów na ten temat. Zgadzam się z tym że nie każdy "hiphopowiec" czy "popowiec" jest zły. Ale przestraszyłam się pare razy gdy przechodząc chodnikiem wyzwano mnie on brudasów albo spluwano tuż przy moich butach. Któregoś razu gdy wyszliśmy z moim chłopcem z uczelni i pare metrów za nami spadł kawał pustaka:/...mój chłopak chciał iść sie już bić...ale gdy zobaczyliśmy sześciu takich dresików to wyprosiłam żebyśmy poszli. Strach sie bać gdy grupka byków wyzywa i stara się sprowokować nas do bójki. Jestem nietolerancyjna dla wulgaryzmów i złych czynów względem mnie i moich bliskich, którzy są po prostu sobą, zdarza się ze słuchają metalu - rocka - reggae i punka czy za to jest powód do takiego traktowania?? Znowu ktos może odpisać że obrazam hiphopowców a metale górą..ale sory w tle słuchali umca umca i nas wyzywali...więc o czym mają pisać inne osoby które przeżywają podobne stresy??
 

popekd

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
ja slucham hiphopu glownie slumsow z poznania Peja nagly atak spawacza paktofonika ale wychowalem sie w towarzystwie punkowym i bardzo duzo czasu spedzam z nimi . Powiedzcie mi czy to jest normalne ze hiphopowiec kumpluje sie chodzi na dysco pije itd z punkami czy dla was to jest chore . Ja jestem tolerancyjny i szanuje kulture Punkow . Nie lubie jedynie rasizmu kiboli i dresiarzy . Czy to jakies zaprzeczenie ? Sam nie wiem co o tym myslec . Ale jestem nastawiony na pozytywne odpowiedzi
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Wybieraj ludzi z którymi dobrze się czujesz. Całą resztę olewaj. Przy takim podejściu może nawet rockersem zostaniesz.
 

Satan

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Mnie też to nudzi.Wolałbym żeby zrobili jeden temat dla dresów i metali żebysmy my ich mogli besztać hehe:p.

ps.

"wolę umrzeć stojąc niż żyć na kolanach"-umierasz po to żeby życ:p (Paradoks co nie?)
 

Slavomier

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Góry góry, heeej :)
A ja was zaskoczę. 90% moich kumpli nie słucha metalu, jak już to coś co leci w tv, głównie rammstein, i do tego ŻADEN z bliskich mi przyjaciół nie słucha nawet rocka za bardzo! Wiecie czemu tak jest? Po prostu w moim mieście prawie wszyscy metale to takie patałachy i cwaniaki że po prostu nie da się z nimi wytrzymać dłużej niż 5 minut! Czy to nie jest nienormalne? :)
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
A ja was zaskoczę. 90% moich kumpli nie słucha metalu, jak już to coś co leci w tv, głównie rammstein, i do tego ŻADEN z bliskich mi przyjaciół nie słucha nawet rocka za bardzo! Wiecie czemu tak jest? Po prostu w moim mieście prawie wszyscy metale to takie patałachy i cwaniaki że po prostu nie da się z nimi wytrzymać dłużej niż 5 minut! Czy to nie jest nienormalne? :)

To jest normalne.
Możecie mnie zabić, moja kumpela jest emo i bardzo ją lubie (chociaz jak sie zacznie podniecać jakimiś emo bojami :lol: to mam ochotę ją trzasnąć..ale cóż).
Patrze na to kto jaki jest, a nie kim jest ;)
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Temat zszedł na metali, a przecież rockers to nie to samo co metal.
 
Do góry