Rockersi

Alhymyk

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
TU i TAM (Chełm)
Heh..
JA mieszkam w miejscowości niedużej więc praktycznie wszyscy są kolegami kolegów itd. niemniej jednak ja będąc hmm.. 0.5 punk 0.5 metal mam troche problemy z naszą .."cywilizowanym" społeczeństwem :D ale zazwyczaj chodzi sie z kumplami wiec jest sie bezpieczniejszym, bynajmniej dopóki "nasi" "tolerancyjni" koledzy niezbiorą sie w jakąś wiekszą grupe. np. mam taki pub praktycznie dla metali bo sufit czerwony ściany czarne, to nielicząc ,że gdy są tam koncerty (tzn. co sobota) to jest tam spokojnie, a po mieście ludzie mówią ,że tam sie niewiadomo co wyprawia:D:D ale taki już nasz los:p może kiedyś ludzie zrozumieją ,że swojim zachowaniem nic nie zmienią
 

blablabla

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja tak samo nieraz słyszałam różne ciekawe rzeczy o sobie... Nie będę wymieniać m.in. jakie to były, gdyż wszystkie są półinteligentne. Wygląda na to, że po prostu takich jak my trzeba traktować źle, bo trzeba się popisać przed innymi. :D Sama w odpowiedzi tylko głupio się do nich uśmiecham (typowy "no coment").
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
ludzie nie rozumieją tego kim jesteśmy, jak to jest, jak myślimy.
Cóż taka ich wola i nic na to nie poradzimy i oni również nic nie poradzą !!
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
ludzie nie rozumieją tego kim jesteśmy, jak to jest, jak myślimy.
Kim jesteście? Jak myślicie? Przecież metale czy jak w temacie rockersi (ło, co za nazewnictwo), nie wyróżniają się wśród innych subultur jakimkolwiek światopoglądem. Jeśli się mylę, to mnie popraw.
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
W mojej szkole, klasie spotykam się często z określeniami że metale to brudasy, ćpuny itp... Ludzie nie będący metalami mówią o tym wprost, nie zważając że mogą tym kogoś urazić, np mnie :/ Kiedyś naszyłam sobie na spodniach naszywkę "Zwierzęta są moimi przyjaciółmi a ja nie zjadam przyjaciół" to od razu zaczęły się sypać teksty w moim kierunku że jestem nienormalna bo nie jem mięsa, słucham metalu... Tak jak ktoś wcześniej wspomniał, że jeśli się słucha ostrzejszej muzyki nie znaczy że trzeba być ponurym i z nikim nie gadać!!! Ech... Ja to czasami nie mogę patrzeć na te słodkie i aż zanadto roześmiane różowe idioteczki które często nie mają nic konkretnego do powiedzenia... tylko potrafią krytykować jak ktoś się dzisiaj koszmarnie ubrał czy nie uczesał itp... Żałosne...
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
Kim jesteście? Jak myślicie? Przecież metale czy jak w temacie rockersi (ło, co za nazewnictwo), nie wyróżniają się wśród innych subultur jakimkolwiek światopoglądem. Jeśli się mylę, to mnie popraw.

właśnieo to chodzi lecz ni mowimy o innych subkulturach teraz tylko o pozostalych ludziach.
zanim napiszesz to przeczytaj o co chodzi!!
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Nie zrozumiałeś moich intencji.
Najbardziej irytuje mnie, że niemal wszystko osoby w tym temacie robią z siebie ofiarę - "Ooo, jaki ten świat zły, nie rozumie, że jestem milutkim pacyfistą, którego tylko kręci czarny kolor, mHrroczne dźwięki i młyn pod sceną". Bzdura. Jeżeli chcesz się wyróżniać, musisz wiedzieć jakie są tego konsekwencje. Poza tym istnieje wiele osób, które po prostu chcą być nie rozumiane przez świat. Hobby siakieś czy co... Dla nich/was to moda, czas młodzieńczego buntu, sposób na zwrócenie uwagi otoczenia. Ehh...
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
uuuuuu no to widze ze znalazl sie ktos kto ma zamiar przywrocic wszytski zblakane owieczki na droge prawa i pozytywnego myslenia :] "młodzienczy bunt" a kolega widze w wieku typu "wiem lepiej przezylem wiecej"?? nikt z siebie ni erobi ofiary taka juest rzeczywistosc,zalosna bo zalosna ale taka jest,nie wszytsko jest bleeeee i nie zawsze,ale zwroc uwage na to jak wiele ludzi ocenia innych po wygladzie albo jak od razu sie uprzedzaja,nikt z sobie nie robi ofiary ubierz sie w czrna bluzke i podegnij spodnie a przekonasz sie co to znaczy,czarny taki sam kolor jak i inny ja go lubie bo w nim czuje sie pewniej,co nie znaczy ze caly czas chodze ubrana na czarno absolutnie,ale lubie ten kolor bo raz ze jest bardzo elegancki i odpowiedni na kazda okazje to jecsze dodaje pewnosci siebie,nie wyciagaj pochopnych wnioskow i nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie bo jak narazie zle Ci to wychodzi Dh'oine
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Błagam, używaj dużych liter i znaków przystankowych - to aż takie trudne?

Oceniam po tym, co piszecie. Użalanie się na forum, to robienie z siebie ofiary. I nie chodzi mi tylko o ten temat, ale i pokrewne. Nikt Wam nie karze się przebierać za kogoś, kim nie jesteście, a potem narzekać jaki ten świat zły. W subkultury bawią się dzieci. Dzieci. I nie chodzi mi tutaj o wiek. Dzielenie ludzi na słuchaną muzykę i ubiór, to zwyczajny absurd. Być może kiedyś to zrozumiesz.
Cóż.. jakoś Twoja argumentacja do mnie nie przemawia i niczego ciekawego nie wnosi. "Lubię to, bo lubię" a ty się nie znasz i tyle" Pff...

uuuuuu no to widze ze znalazl sie ktos kto ma zamiar przywrocic wszytski zblakane owieczki na droge prawa i pozytywnego myslenia splash.gif
Nikogo nie nawracam na drogę prawa i optymizmu (lol?). Zwyczajnie się z niektórych Was śmieję.
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
powialo chlodem,az taki drobiazgowy jestes,razi Cie brak znakow przystankowych i wielkich liter?? no to musze Cie rozczarowac to jest rzeczywiscie dla mnie zbyt trudne! kto powiedzial ze ja dziele ludzi wedlug sluchanej muzyki,kto pwoeidzial ze wogole ich jakos dziele,moze nie adresowales tego do konkretnych osob ale jakos mnie to ruszylo bo ni elubie jak ludzie robia z siebie wielkich znawcow i wiem ze sie smiejesz przeciez w innym wypadku bym nie zareagowala! cos mi sie wydaje ze ze strasznie zarozumialy z Ciebie czlowiek,a jelzi nie podoba Ci sie to co na tym forum ludzie pisza to przeciez to nie jest przymus przebywanie na nich prawda?? skoro tak Cie razi niedojrzalosc autorow konkretnych postow to poczytaj jakas dobra lekture zamiast tracic czas na krytukowanie ludzi-zalosne
 

TyNa333

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
Małe miasteczko w województwie śląskim
No tak metali i rockersów wyzywaja od nie powiem jakich,a ciekawe jakby się czuli ci ,którzy słuchają tego "umc""umc",i hip hopu..Bo napewno nie fajnie... :/ Ja nie jestem ani rockersem,ani metalem,ale czasem ubiore się na czarno to ludzie sie patrzą jakbym "z księżyca spadła",kiedys poszlam tez ubrana do szkoły na czarno to w klasie się patrzeli na mnie tak,ze yy..a jedna dziewczyna mnie spytała"Jestes metalem"?,a ja jej odpowiedziałam"Nie,nie jestem metalem,rockersem,hip hopowcem,skejtem,ani Bóg wie czym jeszcze!"Jestem po prostu zwykłą dziewczyną i tyle!Zamkneli się,ale z kolei u mnie w mieście jest dużo bardzoo dużo metali i jeszcze sie nie spotkalam z jakims objawem nietolerancji wobec metala ...
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
hm poszlas ubrana na czarno i sie dziwnie patrzyli a wyobras sobie ze jestem jedynym metalem w szkole ktora ma okolo 1000 osub moze wiencej i co z tego jeszcze rok temu mialem dziewczyne w szkole tez metal noi co nanią sie dziwnie patrzyli a jak stalismy razem i ... na korytazu to tez sie troche krzywili a le wiesz gdzie to sie zasady ma...
a co do nietoleranci do metali to sie spotkalem i to nieras ale niema to jak miec plecy wsirud lysych abesuw to domnie sie nieczepiaja
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
powialo chlodem
Ubierz się cieplej.

kto powiedzial ze ja dziele ludzi wedlug sluchanej muzyki,kto pwoeidzial ze wogole ich jakos dziele
Hyh. Jeśli uważasz się za metala/rockersa/grunge'owca czy kogo tam chcesz, to tak jest w istocie. A że się uważasz wynika z Twoich postów.

jelzi nie podoba Ci sie to co na tym forum ludzie pisza to przeciez to nie jest przymus przebywanie na nich prawda?
Już mnie wyganiasz? :bag:

skoro tak Cie razi niedojrzalosc autorow konkretnych postow to poczytaj jakas dobra lekture zamiast tracic czas na krytukowanie ludzi-zalosne
Wybacz mi, że mam inne zdanie i je wyrażam. To jest forum dyskusyjne i każde zdanie/postawa może być skomentowane. Na tym to polega. Mam słodzić w każdym poście, bo inaczej mogę, chcąc nie chcąc, kogoś urazić? Zaiście ciekawe.
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
:eek:fftopic:
kawaleria nadjechała !!
W temacie chodzi mniej więcej o to ,ze Tego typu subkultury charakteryzują się tym ,że zdecydowana większość takich ludzi jest dla siebie nawzajem bardzo miła. Np: można kogoś nowego poznać w tramwaju czy gdzieś i bez problemu pogadać z nim o muzyce czy czymkolwiek innym zaprzyjaźnić sie. I jednocześnie są to chyba najbardziej dyskryminowane subkultury bo, zazwyczaj ludzie ci są ulegli a co do dzielenia na muzyka to jestem zdani ze dana muzyka przyciąga określonych ludzi o kreślonych poglądach

Hail Stan Hail Black metle Hail Hordes
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
wiesz muwisz o tramwaju itp a spujsz same koncerty gdzie na jednym mozna poznac i sie dobrze zaprzyjazinic z bardzo durzą iloscią osub a nawet jak nieznasz ludzi to takie osoby widząc ze jestes metalem rockersem i mz klopot bardzo często ci pomogą :)

a dyskryminowani to som i bardzo tylko za to ze sie"dziwnie ubierają" i innej muzy sluchają
 

SaNdRa_1906

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Osobiście nie widzę żadnego powodu, dlaczego by w jakiś sposób "tępic" tych ludzi. Sama słucham rocka, ale nie uważam się ani za punka, ani za metala ani za nic podobnego. To tak samo subkultura jak wyznawcy gandzi :D
 
Do góry