Rockersi

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
widzisz ja cie wcale z forum jakos nie wyganiam pprostu wkurzyla mnie Twoja krytyka ludzi wypowiadajacych sie tu, to wszytsko,po drugie to ze czepnoles sie tego ze mijam sie zinterpunkcja i wielkimi literami-a ja to poprostu mam gdzies bo nie forma sie liczy tylko tresc-choc i tak czesciej wyglada inaczej niz bym chciala-poprostu nie zawsze latwo przychodzi spiwywanie swoich mysli,a po trzecie czytajac Twoje posty ma sie wrazenie(tj ja je odnisolam) ze Twoim celem jest najechanie i to wszytsko taka glupia nieuzasadniona niechec- to oczywiscie jest adresowane do Thule(nie wiem czy to sie jakos odmnienia)
 

Sir Feniks120

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Nie rozumeim niecheci i braku tolerancji w stosunku do całego przekrkoju subkultór Od hipisów Do BLack metaloców to w 90 % są bardzo pokojowi pozytywni ludzie owszedem czasem trche narwani ale w wiekszoci wielcy luzacy...
Zupełnei nie rozumeim tej ageresji przecierz swoim ubiorem czy muzyką nikomu nie Wyrządzają krzywdy.MOja Kolerznak i jej chłopak zostali pobici za to że byl na czarno (nie są metalimi mieli żałobe).Sam Jka byłem młodszy to czesto spotykałem sie z "co jets brudas" ":cenzura:*#@ brudasa" itp teraz już tka nie móiwą bo sie boją ale to nei jest przedmiotem Moje wypowiedzi tylko nieniwść do "NAS' nawet tu na forum Spotykm sie jej przejawami ........


Jaka nie nawiść ? :] Każdy ma swoje poglądy i każdy powinien się ich trzymać .. ja osobiście lubię meatalowców ,a nei cierpię hip-hopowców ,ale to nie powód żeby ich od razu tłuc .. no może w wyjątkowych wypadkach [myśli] : :eek:czko:
 
K

kfiatushekk

Guest
Rockersi.. bleee.. Ich trzeba tłuc, zdeptac, zrównać z ziemią mada faka!! Takich ludzi należy wyeliminować z tego swiata.. Nie ma to jak dersiarze..mmm.. to co innego! Precz z rockersami!! <lol>
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
<_< eeeeeee a to wyzej to co to ma byc jakaz podrzedna zarcina?? :lol: za co tluc czlowieka za muzyke ktorej slucha,za to w czym chodzi czy jakie ma poglady?? :/ zalosni sa ludzie,malego rozumku jestes czlowieczku! (napisalabym odnosnik do plci ale jej brak)
 

Agatk@

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kęty
Moją siostre kiedyś napadli... kilku jej kolegów pobili... (oczywiście skejty :) )

A jak mnie by któryś próbował tknąć... to Z GLANA MU !!!!
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
co oczywiscie skejty?? matko!! no to juz jest jakas chora sytuacja jak oczywiscie skejty znasz wszytskich ludzi jezdzacych na deskach nie!! poza tym skejci(oo spolszczylam to ale co tam) to nie jest subkultura Ci ludzie wywodza sie z roznych srodowisk,sluchaja roznej muzyki a tylko chyba w Polsce utarlio sie takie beznadziejstwo ze skejtow utozsamia sie z hip-hopowcami a to nie ejst to samo!! a poza tym nie mozesz mowic ze kogos pobili oczywiscie ludzie nalezacy do jakiejs szerszej grupy pobili ich ci ktorzy byli w poblizu jesetm pewna ze zostaliby potepieni tak samio przez nas jak i przez innych ludzie jezdzacych na deskach...ehh
 

Agatk@

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kęty
Powiedziałam OCZYWIŚCIE.. gdyż w większości przypadkach to właśnie Hip - Hopowcy :/ żucają sie na innych ludzi bez powodu.. albo z jednym powodem... słuchają innej mówyki.. to jest chore!!

No chyba ze ty inaczej uważasz.. :/
 

NightHunter

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Bez przesady...to raczej dresiarze atakują bez powodu innych ludzi i oni słuchają techniawek,radziej właśnie hh.
 

hiedra

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Hmm osobiscie nie powiem ze kiedykolwiek oberwalo mi sie za to ze jestem metalowa .....ale skini wyrwali mojemu znajomemu dready zapewne nie bylo to zbyd przyjemne:( .Wiele razy slyszalam cos typu "te metalowa <cenzura>" ..ale przewaznie od szczeniakow ktorzy brali przyklad ze swoich starszych zziooomaaali,ale byli troche mniej odwazni bo kiedy podeszlam i powiedzialam "co" to zwiali :)dobrze bylo by gdyby ci strasi brali przyklad z mlodszych no ale marzenia sie nie spelniaja. Szczerze mowiac gdybym miala wybrac czy isc chodnikiem i narazic sie na mijanie grupki przystojniakow w zaduzych portkach czy znalezc sie po drugiej stronie z grupa chlopakow ubranych na czarno poobwieszanych lancuchami cwikami w rozwalajacych sie glanach... to bardzo szybko znalazlabym sie jak najdalej od tej pierwszej grupy. No ale niestety wiekszosc ludzi balaby sie metali i nie potrzebnie... anielskie istoty fakt ze sa wyjatki ale nie sa agresywni bez powodu :)
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
ja nie wrzucam ludzi do jednego wora klasyfikujac ich tylko pod wzgledem sluchanej muzyki to raz dostac mozesz i od hh i od metala i od punka itd itp zalezy od charakteru czlowieka to dwa ,a trzyze mylisz pojecia i ja Ci tlumacze ze skejci to nie hip-hopowcy a Ty swoje,skejt to ktos kto jezdzi na desce moze sluchac hh ale i moze sluchac pukn rocka czy metalu...... i tlumacz tu ludziom,jak grochem o sciane :/
 

Agatk@

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kęty
Dobra... juz nie musisz mnie łapać za słówka... wyraziłam tylko swoją opinie a chyba po to jest to forum... :/ Mówie po prostu ze w większości przypadkach to właśnie osoby słuchający hh "leją" osoby słuchające metalu...
Ale ktoś chyba najwyraźniej nie rozumie tu po polsku... może po angielsku?? :/
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
nie mam nic przeciwko, a teraz przeczytaj swoj post i powiedz czy rzeczywiscie z niego wynika to co teraz skonkretyzowalas i nie rob ze mnie analfabetki tylko dlatego ze nie umiesz poprawnie ujac swoich mysli!!
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
nom... ja osobiscie uwazam ze to nie ma wiekszego znaczenia obecnie czy ktos slucha hh, czy melalu czy NS czy tez Oi. wszyscy sa zaczepni, to tylko kwestia miejsca w miescie np. gdzie jest inne 'oprocentowanie'. znam i zaczepnych niby-skejtow i dresow, i metali, core'owcow. opinia ze hhowcy sa 'nadpopudliwy' moze byc jednak troche... subiektywny.
 

kleofas

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Bycie metalem w moim miescie oznacza kilka utraconych zębów i prześladowanie. Nie moge zniesc wypowiedzi typu "mozesz dostać łupnia od metala" to istna kpina, metale to chude szczypiory, nie kumam ich, bo skoro nie chcą byc bici i ponizani to niech sie ubiorą w jakiś dresik lub za duze spodnie,wiatrówke,garniak, itp bo wlasnie zachudzone odzutki zostają metalami , a skoro są chudzi,słabi,mało inteligentni(niepotrzebne skreslić)to niech przez swój ubiór wywołują respekt a nie chęć bycia pobitym, ludzie o tym wiedzą dlatego nie lubią metali rzadziej punków skumajcie to ludzie!!! poza tym NIGDY nie widziałem metala choćby odrobinę wyrużniającego sie swoją posturą ANI metalówy która byłaby ładna
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
myślisz, że jesteś żałosny ?
TAK, WŁAŚNIE JESTEŚ ŻAŁOSNY :D
 

Aya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Moherland
kleofas, nie bede rezygnować z tego kim jestem, tylko dla tego, ze otoczenie tego nie toleruje i z tego kpi; chudzi, nieinteligentni metale? dresi takze moga być chudzi i mało inteligentni, i tez bez zębów;
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
I niektóre metalówy są mega wypasione laski, a nie te całe "dziewczyny Leppera" :D
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
<_< eeeeeee a to wyzej to co to ma byc jakaz podrzedna zarcina?? :lol: za co tluc czlowieka za muzyke ktorej slucha,za to w czym chodzi czy jakie ma poglady?? :/ zalosni sa ludzie,malego rozumku jestes czlowieczku! (napisalabym odnosnik do plci ale jej brak)
Ehem, nie chcę nic sugerować ale tak, to raczej był żart. Jeżeli pisze to osoba z tekstem "over the hills and far away" pod avatarem to raczej to jest dla mnie żart. Troszkę poczucia humoru bo się tutaj zajedziecie :D

Bycie metalem w moim miescie oznacza kilka utraconych zębów i prześladowanie. Nie moge zniesc wypowiedzi typu "mozesz dostać łupnia od metala" to istna kpina, metale to chude szczypiory
a to ciekawe bo już widziałem paru dresiarzy, ktorzy zadzierali z taki "szczypiorem" i nie wyszli z tego w jednym kawałku.

nie kumam ich, bo skoro nie chcą byc bici i ponizani to niech sie ubiorą w jakiś dresik lub za duze spodnie,wiatrówke,garniak, itp bo wlasnie zachudzone odzutki zostają metalami , a skoro są chudzi,słabi,mało inteligentni(niepotrzebne skreslić)to niech przez swój ubiór wywołują respekt a nie chęć bycia pobitym, ludzie o tym wiedzą dlatego nie lubią metali rzadziej punków skumajcie to ludzie!!!
A nie myślałeś o tym, że ktoś może mieć inne (jakiekolwiek)poczucie wartości i niekoniecznie góra mięsa na klacie czy szpanerskie spodnie budzą u niego respekt? Pewnie nie pomyślałeś, dlatego "nie kumasz" i kumać nie będziesz. Niemniej zachęcam, abyś chociaż spróbował zamiast gadać pierdoły.

poza tym NIGDY nie widziałem metala choćby odrobinę wyrużniającego sie swoją posturą ANI metalówy która byłaby ładna
Ty chyba na serio nie widziałeś wielu metali w życiu. Ja bynajmniej widziałem i metalowca, na którego widok trzech dresów przechodzi na drugą stronę ulicy. A jeśli Twoim ideałem kobiety jest duża d... ubrana na różowo, 2 kilo tapety na twarzy, spędzająca pół dnia w solarium to twój wybór. Ja do tego nic nie mam, naucz się szanować gust innych.
 

Villia

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
35
jeżeli chodzi tylko i wyłącznie o wygląd to większość metali wygląda tak, że panienkom kolana się uginają z wrażenia, a ludzie słuchający hip-hopu to zazwyczaj, ale oczywiście nie zawsze, łyse pały w dresikach, które jedyne co mają do zaoferowania to "kur** opier*** się albo Ci zaj***".
a tak wogóle to jeszcze nie slyszałam o przypadku, gdy grupa metali napadła grupę skate, technomanów itp. może umcy umcy czują się niepewnie w towarzystwie rockowym, mają świadomość, że nie są tak inteligentni itp i dlatego atakuję, bo najlepszą obroną jest atak.
 
Do góry