Przed pierwszym stosunkiem...

Dzieci...

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

qboll

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
wlkp
Witam , podpisuję się pod tym wszystkim rękami i nogami mam koleżankę w klasie która jest na tyle pusta że chwali się że uprawia seks o ile to tak można nazwać i ile jej chłopak ma cm no szczyt odmóżdżenia. Co do wdżwr bo tak to się nazywa to u mnie w szkole chodzi kilku moich kumpli ja też kiedyś chodziłam dla zlewy i macie rację mówią tam o naszy dojrzewaniu co się z nami dzieje itd zamiast mówić o seksie i jego ewentualnych przykrych konsekwencjach .
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
http://czekoladowe.posadzdrzewo.pl/ PROSZĘ WAS BARDZO BARDZO BARDZO STLASNIE DZIEWCZYNKI I CHŁOPACZKI ;) WSPOMÓŻCIE MOJE DRZEWKO CO? ;)))
chyba zwariowalas hahaha i ne ten dzial :)

Witam , podpisuję się pod tym wszystkim rękami i nogami mam koleżankę w klasie która jest na tyle pusta że chwali się że uprawia seks o ile to tak można nazwać i ile jej chłopak ma cm no szczyt odmóżdżenia. Co do wdżwr bo tak to się nazywa to u mnie w szkole chodzi kilku moich kumpli ja też kiedyś chodziłam dla zlewy i macie rację mówią tam o naszy dojrzewaniu co się z nami dzieje itd zamiast mówić o seksie i jego ewentualnych przykrych konsekwencjach .
twoja kolezanka jest imbecylka niezła....zal.pl. Kochana wdż jest mowa o dojrzewaniu plciowym, czyli o jajeczkowaniu,zaplodnieniu a z tych informacji mozna sie dowiedziec kiedy dochodzi do zaplpdnienia, gdzie, jak ile potrzeba spermy do zaplodnienia itp....chyba nie beda ci mowili jakie masz pozycje wykonywac w łozko a o antykoncepcji tez jest mowa jakie i ktore najlepsze...dalej trzeba sie samemu dokształcic....zycie
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Ja WDŻ miałem tylko w planie lekcji napisany...takich prawdziwych lekcji na których się coś dowiedziałem to było nie więcej jak 5...a to dlatego że na WDŻ wychowawczyni robiła l.wychowawczą a to nas opieprzała albo robiła historię albo jeszcze puszczała film...i tak to było...
Ale jednak wiem coś o "tym" :)
 

myszka_90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
No ja też się zgadzam z autorką postu.
Znam jedną taką, która chwaliła się wszystkim znajomym dookoła kiedy i w jaki sposób to robiła. A była dzieckiem-no 16lat to dla mnie za mało na seks.
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Troche nie na temat ale...nie ma autorki tematu ;p
Jest autor :p (ja :bag: )
 

kunegunda00

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
z wnętrza ziemi
u nas WDŻ prowadziła stara panna... co ona mogła nam przekazać? ;/ jeśli sama nie miała dzieci itp. hym.... nic do mojego życia to nie wniosło... nawet o antykoncepcji nie mówiła. Mówiła tylko o "zapłodnieniu" ;/ ehh...
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
zgadzam się :D trafnie ujęte.. mam wiele młodszych koleżanek i gdy słyszę wypowiedzi typu : ''robiliśmy to bez gumki'' albo 'spóźnia mi się okres'' jestem zażenowana.. uważam, że gdy decydujemy się rozpocząć wsółżycie decyzja ta powinna być przemyślana... musimy mieć całkowite zaufanie do partnera i co najważniejsze trzeba myśleć o zabezpieczeniu i konsekwencjach seksu.. chwila pzyjemności może nas kosztować wiele... zmarnowane życie i utrata reputacji to nie wszystko..
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Tak,chcę zmienić świat. Chcę wpłynąć na życie wielu milionów nastolatków i ich rodziców. Chcę być znany na całym świecie i wkrótce nim zawładnąć a następnie zmienić ludzi w poddane maszyny bez własnego mózgu :emonitator:

A tak na poważnie.
Oczywiste jest że tym postem nie zmienie świata i jego rola wcale taka nie jest.
Wszyscy wypowiadający się w tym topie (chyba tylko poza Tobą...) zrozumieli jego sens i znaczenie.
Nie chce mi się Ci tego tłumaczyć...rozumiesz - dobrze, nie rozumiesz - drugie dobrze.

To na tyle odemnie.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Całkowicie się Zgadzam z tobą.

Ale niestety i tak do wielu osób nie dociera to jakie są konsekwencje po współżyciu.

Wiele nastaltków myśli sobie ::" O chodzmy sobie do łóżka, będzie fajna zabawa" No a później być może wpadka i już tak bawić się dobrze się nie bawią. :bag:

Takie dzieci to chyba powinny pójść zamiast do łózka to do piaskownicy i tam się pobawić łopadką i wiaderkiem :D
 
N

Nieprzenikniona

Guest
po prostu niektórzy są niedojrzali... ja mam 16 lat i jak czytam takie tematy to mi się smiać chce. masz rację, najpierw myślec, potem robić..
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
moze zamiast nabijac posty, zaczniecie cos wnosic do tematu?
 

Grzybek007

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Zgadzam się z Tobą. Tylko,że takich nastolatków będzie coraz więcej, a nie mniej, niestety..
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
osobiscie uwielbiam czytac tematy typu "nie kochaliśmy się, on mnie pocałował/ dotknął przez spodnie, czy mogę byc w ciąży?? ponieważ mnie brzuch boli na dole" nie ważne że dzień wcześniej wszamała 3 pizze z kolegami i rozdymało ją :D hahahahahahah
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
No tego typu tematy są niezłe :p
Ale czego sięspodziewać po 12 latkach którzy nawet niebardzo wiedzą za co się biorą.....a konsekwencje wiadomo kto ponosi.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Taaa, biorą się za seks, nie zabezpieczaja się, albo stosują najpewniejszą metodę- stosunek przerywany, a martwią się, niestety, dopiero po fakcie
 

kamila883

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
175
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
pomorskie
także zgadzam sie z autorem tego postu , ale niestety tak było jest i zapewne będzie...
 
Do góry