Przed pierwszym stosunkiem...

Dzieci...

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ja miałam cykle regularne, 28 dniowe więc wcale nie krótkie, a zaszłam w ciążę zaraz po miesiączce, kiedy to powinnam mieć dni niepłodne, nie ma się więc według mnie co sugerować dniami płodnymi, niepłodnymi, nie można na tym polegać
Jeżeli będziecie jednak używali prezerwatywy, no to jak napisała nieśmiertelna - nie ma większego znaczenia który to dzień cyklu, a jeśli pęknie, to choćby to był według mnie na 100 % dzień niepłodny to wybrałabym się po tabletkę po stosunku
 

misia00

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Jednak postanowiłam się wstrzymać;) Poczekam do tych przed miesiączką;) Dzieki dziewczyny;)
 

misia00

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Hej, mam do was pytanie. Jutro chce współżyć z chłopakiem. bedzie to mój pierwszy raz. tylko nie wiem czy nie ryzykuje za bardzo , poznieważ za tydzień w piątek mam dostać miesiączkę. a tydzień temu w piątek miałam owulacje. więc jeste, tydzien przed okresem i tydzien po owulacji. bedziemy używać prezerwatywy. czy jest ryzyko zajścia w ciążę?
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jeżeli prezerwatywa zostanie prawidłowo założona i podczas stosunku nie pęknie lub nie zsunie się to ryzyka nie ma...
 

misia00

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
aha, ale jeśli bedzie dobrze założona i nie będzie powikłań to nie ma ryzyka tak?
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
aha, ale jeśli bedzie dobrze założona i nie będzie powikłań to nie ma ryzyka tak?

jeśli wszystko będzie "szczelnie" to nie ma żadnego ryzyka, ale to czy pęknie czy nie pewności 100% nigdy nie ma.Zreszta jak w kazdej metodzie, ale możesz byc spokojna.
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
dokladnie, mysle, ze powinno sie klasc wiekszy nacisk na edukacje seksualna, zeby stosowanie antykoncepcji awaryjnej wsrod mlodziezy nie bylo tak czeste...
W szkole powinni więcej o tym mowić niestety wstydzą się...
 
R

RedC_zbanowany

Guest
Takie zajęcia niby są, sama je przechodziłam kilka lat temu. jednak nic nie miały wspólnego z tym celem , jaki niby posiadają. Tylko liczyliśmy koszta jedzenia i inne duperele.
 

syrcia

Lekarz - specjalista
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
138
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
Nie ma 100% pełnej metody zabezpieczenia. Zdarzały się już przypadki poczęcia u kobiet po operacji podwiązania jajowodów. Wracając do prezerwatyw, indeks Pearla dla prawidłowo stosowanych prezerwatyw wynosi 3, dla prezerwatyw zakładanych w trakcie zbliżenia wynosi już 14. Oznacza to, że na 100 kobiet stosujących prezerwatywę jako metodę zabezpieczenia przez cały rok, w ciążę zajdzie odpowiednio 3 i 14 pań.
 

asteroida

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Jeżeli jesteś tydzień po owulacji to też nie zajdziesz. Komórka jajowa kobiety żyje dobę.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
aha, ale jeśli bedzie dobrze założona i nie będzie powikłań to nie ma ryzyka tak?

Tylko niech sie dowie jak dobrze zaloyc, najlepiej jak kobieta pomaga ;)

Umowiliscie sie na 1-szy seks ? tak to dzisaj dziala.

Takie czasy ze w seks bawia sie dzieci ehh...
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
Mój punkt widzenia jest jeszcze inny- sama używam tabletek antykoncepcyjnych, bo nie chcę mieć w tym momencie dziecka, aaaale: jeżeli ktoś decyduje się na seks, bez względu na to czy chce, czy nie chce mieć dziecka i używa antykoncepcji, musi być przygotowany na to, że zabezpieczenie może być zawodne i powinien zastanowić się na tą (całkiem prawdopodobną) opcją zajścia w ciążę i co by zrobił gdyby to się stało. Jeżeli dojdzie do wniosku, że byłaby to dla niego tragedia życiowa i nie wie co miałby zrobić lub niedopuszcza do siebie nawet takiej myśli to znaczy, że nie dorósł do seksu. Dotyczy to zarówno Jej, jak i Jego. Oczywiście, praktyka zwykle mija się z teorią...
 

annapercy

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
oj tam, oj tam, przesadzacie.
Gdzie indziej ludzie mają pisać i pytać o takie głupoty, jak nie tutaj?
 

Wiki119

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ej już nie przesadzaj zawsze na początku wszyscy (...) i gadają o ciąży po stosunku, z każdym kolejnym razem już ta obawa mija. Wiadomo, że na początku nie jest sie obeznanym perfekt w tym temacie skoro ktoś nie przeżył jeszcze swojego 1 razu. Żadne forum, gazety i te (...) nie przedstawią nikogo dokładnie w takiej sytuacji, to trzeba samemu przeżyć

//słownictwo - upomnienie drugie!!!
 

krejzistah

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Tylko niech sie dowie jak dobrze zaloyc, najlepiej jak kobieta pomaga ;)

Tak a propos wątku:
http://www.youtube.com/watch?v=mhdE53aX-2Q&feature=youtu.be
Instruktaż Durexa. Gdyby w szkole chcieli przekazywać taką wiedzę (już nie mówiąc o tym, że w taki sposób), to by było całkowicie inaczej...
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Mówiła, że jest dziewicą. To nic, jestem wyrozumiały. Miała prawo się pomylić.

Cytując mojego byłego wykładowcę:
pieprzyć to każdy głupi umie ale rozkochać w sobie kobietę już zniknęło z pożądanych następstw stosunku
 

jan5qwerty

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Althaea napisał:
Lepiej zapobiegać niż leczyć... Choć wydaję mi się że to przysłowie "żyje" swoim życiem i wychodzi w rachunku końcowym że lepiej nie myśleć niż pomyśleć wcześniej...
Powiem krótko w tym temacie - moim zdnaniem w wieku nastu lat seks nie jest niezbędny do życia.
Bez seksu można żyć. jeśli ktoś jest gotowy na seks to i jest gotowy na konsekwencję.
A za biadolenia typu: co teraz, ja nie mogę mieć dzieci bo jestem za młody/a, ja nie wiedziałam/em to powinni lać i patrzeć czy równo puchnie - bez względu na wiek. Skoro z głowy mądrość nie napłynęła to może od tyłka pójdzie.
Seks to głównie konsekwencje, stety, niestety. A może się mylę?
 
Do góry