portale randkowe

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
To ten temat jeszcze trwa? o_O Widzisz i nie grzmisz <_<
 

fiszka78

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
55
Punkty reakcji
1
MacaN napisał:
Do tej pory nie do końca rozumiem tych portali erotycznych. Rozumiem, że zarówno dziewczyna, jak i facet mogą szukać znajomości tylko na seks, ale i tak dziwi mnie, że tak jawnie z tym się obnosić. Jako kobieta, nawet chcąc znaleźć partnera do łóżka, wolałabym zrobić to inaczej. Bo takie umieszczanie zdjęć i opisywanie czego się oczekuje w łóżku, jednak zalatuje mi trochę agencją towarzyską... Takie "wystawianie się na sprzedaż".

Kto korzysta z takich portali? Temat całkiem ciekawy, może da radę ktoś mi wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi?

Moje wrażenie ( może to zwykły stereotyp ) jest takie, że siedzą tam albo trolle i dziwki, albo zboczeńcy. Także nie dziwię Ci się - na miejscu kobiety ( zresztą, mężczyzny też, syf murowany ), nie spotkałbym się z osobą z takiego portalu.

Oczywiście same, zwykłe portale randkowe wydają mi sie czymś nienaturalnym... Może to kwestia wychowania, nie wiem... Jednak z drugiej strony taka znajomośc może być ciekawa :)
No właśnie ciekawe czy to fałszywy stereotyp czy odnosi się do tego, jak faktycznie jest? Bo mi też się wydaje, że na tych portalach erotycznych właśnie są osoby, które Ty wymieniłeś. Ciekawe czy znajdzie się tutaj ktoś, kto przyzna się, że korzystał z takiego portalu? :) I zdradzi nam więcej szczegółów na jego temat?:)

A czemu MacaN uważasz, że portale randkowe czy matrymonialne, czyli te zwykłe, bez seksualnych podtekstów, tylko te porządniejsze, wydają Ci się nienaturalne? Wydaje mi się, że jakbyś spróoował, to szybko stwierdziłbyś, że jest to zupełnie normalne i naturalne. Widzę to po sobie i po tym, jak korzystam z md. Z początku tak dość niepewnie się czułam, nie wiedziałam czy wypada mi wysłać do kogoś wiadomość jako pierwsza, czekałam aż ktoś do mnie napisze i tak z dużym stresem do tego podchodziłam. Ale bardzo szybko się tam zadomowiłam, czułam się swobodnie, w wolnej chwili zaglądałam tam nawet na telefonie, takie dla mnie to naturalne, tak jak swobodnie czuję się np. na facebooku, tak też i tam się czułam. Tylko wiadomo, w zupełnie innym celu ;) Ale wiadomo, trzeba spróbować, żeby się przekonać.
 
D

dave123

Guest
No właśnie ciekawe czy to fałszywy stereotyp czy odnosi się do tego, jak faktycznie jest? Bo mi też się wydaje, że na tych portalach erotycznych właśnie są osoby, które Ty wymieniłeś. Ciekawe czy znajdzie się tutaj ktoś, kto przyzna się, że korzystał z takiego portalu? :) I zdradzi nam więcej szczegółów na jego temat? :)
Różni ludzie siedzą na sex-randkach , można powiedziec cały przekrój społeczeństwa , ale co do facetów to duże prawdopodobieństwo , że spotkasz tam dość dużą ilość napaleńców tzn. takich co do każdej laski pisza jakieś kąplementy i jej słodza by się tylko z nimi potkała na seks , oczywiście też możesz spotkać tam facetów , którzy są atrakcyjni tzn, wiesz ciekawi z charakteru umiejący zainteresować dziewczyne , czy przystojni , jak pisałem siedzą tam rózne typy ludzi... , a co do dziewczyn które tam siedzą to są te które chcą tak jak mówiłem poznać kochanka , albo siedza tam dla zabawy , albo dziwki za kase... czyli różnie , ale te portale są ukierunkowane na seks partnerów raczej...
 
M

MacaN

Guest
fiszka78 napisał:
A czemu MacaN uważasz, że portale randkowe czy matrymonialne, czyli te zwykłe, bez seksualnych podtekstów, tylko te porządniejsze, wydają Ci się nienaturalne? Wydaje mi się, że jakbyś spróoował, to szybko stwierdziłbyś, że jest to zupełnie normalne i naturalne. Widzę to po sobie i po tym, jak korzystam z md. Z początku tak dość niepewnie się czułam, nie wiedziałam czy wypada mi wysłać do kogoś wiadomość jako pierwsza, czekałam aż ktoś do mnie napisze i tak z dużym stresem do tego podchodziłam. Ale bardzo szybko się tam zadomowiłam, czułam się swobodnie, w wolnej chwili zaglądałam tam nawet na telefonie, takie dla mnie to naturalne, tak jak swobodnie czuję się np. na facebooku, tak też i tam się czułam. Tylko wiadomo, w zupełnie innym celu ;) Ale wiadomo, trzeba spróbować, żeby się przekonać.

Pewnie masz rację :) Natomiast ja sądzę, że pewnie kiedyś spróbuję - z czystej ciekawości. Dlaczego wydaje mi się to nienaturalne ? Sam nie wiem, przyjęło się tak, że dziewczynę poznaje się na żywo, ale wiadomo - trzeba iść z biegiem czasu, a jak znam siebie, to przy braku szczęścia ten czas stanie się moim sprzymierzeńcem :D
 
D

dave123

Guest
Ja osobiście uważam , że największa wadą internetu jest to , że jest tam dużo lasek , które siedzą tam z nudów i szukają tam tylko tzw. internetowych kolegów , czyli mówiąc w skrócie gadanie na necie w nieskończoność.. , typu laska ma nie wiem grono znajomych może nawet chłopaka , ale na necie flirtuje tak platonicznie z innymi chłopakami choć nigdy się z nimi nie spotka...


Poza tym czasem faceci podszywają się pod laski.

Pomysł portali randkowych jest dobry , ale ludzie często okazują się poj*bani


dlatego już praktycznie nie siedze na takich portalach
 

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
Chciałem się kiedyś zarejestrować na takim portalu, ale nie zrobiłem tego gdyż wstydzę się dodać swoje zdjęcie. Nigdy nie lubiłem oglądać swojej osoba na jakimkolwiek zdjęciu. Dałem sobie spokój z tym, bo nawet nie wiem czy chociaż troszkę jestem przystojny czy wcale.
 
W

wiki9969

Guest
Grzesio, nie wygląd jest najważniejszy. ;)

Kilka tygodni temu pisałam, że nie mam zamiaru korzystać z takich portali. Ale... zarejestrowałam się na jednym. Tak z ciekawości. Wytrzymałam 2 godziny. :D Po tym doświadczeniu uważam, że portale randkowe są stworzone dla osób szukających przygód, a nie miłości.
 

fiszka78

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
55
Punkty reakcji
1
To fakt, że "przyjęło się", że poznaje się drugą osobę na żywo. Ale nie zdziwię się, jak za kilkanaście lat, a może nawet i kilka, to młodsze pokolenie będzie się dziwiło, jak rodzice będą im opowiadać, że poznali się np. gdzieś na ulicy, pewnie młodsi nie będą mogli zrozumieć, tego, że kiedyś nawet nie było takich portali;) Tak w moim dzieciństwie nie było komórek, a z koleżankami całe dnie spędzałam na podwórku, a nie przed telewizorem czy komputerem:)

Czasem tak się zastanawiam i przeraża mnie to trochę... Ostatnio koleżanka mi opowiadało, jak to jej dziecko mając w ręku zwykłą gazetę, próbowało sobie powiększych tekst, rozszerzając palcami, tak jak to się robi na tablecie:) Mimo, że takie portale funkcjonują już chyba od ładnych kilku lat, to wydaje mi się, że teraz zyskują one coraz większą popularność. I nasze pokolenie pewnie przeciera szlaki na tym rynku. Jak tak jestem na mydwoje, to mimo, że jest to dla mnie już naturalne, to czasem myślę sobie, że nawet nie wiedziałam, że jestem taka postępowa i jako młoda dziewczyna nigdy nie przypuszczałam, że będę szukała partnera w internecie:)
 
D

dave123

Guest
wiki9969 napisał:
Grzesio, nie wygląd jest najważniejszy. ;)

Kilka tygodni temu pisałam, że nie mam zamiaru korzystać z takich portali. Ale... zarejestrowałam się na jednym. Tak z ciekawości. Wytrzymałam 2 godziny. :D Po tym doświadczeniu uważam, że portale randkowe są stworzone dla osób szukających przygód, a nie miłości.
czemu tylko 2 godziny wytrzymałaś ?
 
D

dave123

Guest
Nie każdy ma cierpliwość do debili.
tyle to ja też wiem , ale chodziło mi co na konkretnie rozumie przez to słowo , mówiąc inaczej co jej tam się konkretnie nie spodobało ?

kolejna kwestia debili to można spotkać wszędzie... nie tylko w necie
 
W

wiki9969

Guest
dave123, Hauser wyjaśnił wszystko. Siedziałam, nikogo nie zaczepiałam a otrzymałam kulka niemoralnych propozycji.
 
D

dave123

Guest
dave123, Hauser wyjaśnił wszystko. Siedziałam, nikogo nie zaczepiałam a otrzymałam kulka niemoralnych propozycji.
Może trzeba było pozaczepiać ? hehe wtedy byś ty wybrała kto ciebie interesuje a tak to musiałaś liczyć , ze może ktoś ciekawy do ciebie zagada :D
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
dave123 napisał:
dave123, Hauser wyjaśnił wszystko. Siedziałam, nikogo nie zaczepiałam a otrzymałam kulka niemoralnych propozycji.
Może trzeba było pozaczepiać ? hehe wtedy byś ty wybrała kto ciebie interesuje a tak to musiałaś liczyć , ze może ktoś ciekawy do ciebie zagada :D
No Wiki akurat nie jest szmatą. A tylko szmaty interesują się pierdolniętymi napaleńcami bez zasad i moralności.
 
D

dave123

Guest
Hauser napisał:
dave123, Hauser wyjaśnił wszystko. Siedziałam, nikogo nie zaczepiałam a otrzymałam kulka niemoralnych propozycji.
Może trzeba było pozaczepiać ? hehe wtedy byś ty wybrała kto ciebie interesuje a tak to musiałaś liczyć , ze może ktoś ciekawy do ciebie zagada :D
No Wiki akurat nie jest szmatą. A tylko szmaty interesują się :cenzura:niętymi napaleńcami bez zasad i moralności.




a co ma bycie szmatą do zagadania do kogoś kto jej się spodoba ? poza tym ona ze wszystkimi facetami gadała ? no założę się że nie , wiec skąd wie jacy są inni faceci..

poza tym co rozumiesz przez słowo moralność ? każdy ma własna moralność... , w krajach islamskich jak laski chodzą "bez worka na głwie" to sa nie moralne natomiast w tajlandi jest tak że gdy dziewczyna się puszcza to jest to chluba dla jej rodziny bo znaczy że ta dziewczyna jest ładna , polska jest gdzies pośrodku tych systemów
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
To, że tylko szmata ocenia powierzchownie. Normalnej kobiecie potrzeba czegoś więcej niż to co jest na takich profilach. Ktoś kto rejestruje się na takich stronach szuka albo seksu, albo jest desperatem. Zarówno jeden i drugi typ osobowości jest nic nie warty. I normalni ludzie to doskonale wiedzą. Dlatego nie ma mowy, żeby się ktoś jak to określasz spodobał. Bo spodobać może się tylko wygląd. Żeby poznać charakter człowieka potrzeba dużo czasu. I to nie przez internet jak większość kretynów uważa.

Serio facet. Pamiętam ten temat i Ciebie. Ogarnij się, bo tak nikogo sensownego nie poznasz. Czytałeś tutaj kącik złamanych serc? Właśnie do takich kretyńskich tematów prowadzą internetowe miłostki. Zmień miejsce poszukiwań. Desperaci i napaleńcy nie nadają się do związków.
 
D

dave123

Guest
Serio facet. Pamiętam ten temat i Ciebie. Ogarnij się, bo tak nikogo sensownego nie poznasz. Czytałeś tutaj kącik złamanych serc? Właśnie do takich kretyńskich tematów prowadzą internetowe miłostki. Zmień miejsce poszukiwań. Desperaci i napaleńcy nie nadają się do związków.
Ale ja nie mam konta na żadnym portalu randkowym ;p Tak się tylko wypowiadam tutaj z nudów , poza tym złamane serca to możńa mieć wszędzie , nie wiem skąd ta teorie wziąłeś o tym.
To kwestia podejścia , nie można się nie wiem zakochiwać w kimś kogo się zna tylko przez komputer , dopiero , gdy sie przeniesie znajomośc na płąszczyznę realną to dopiero , wtedy można nad tym pomyśleć. Poza tym przy znajomości z neta trzeba jak najszybciej sie spotkać z poznaną np. dziewczyną typu tydzień gadania i spotkanie inaczej to nie ma sensu bo może się zmienić w platoniczna miłość.


To, że tylko szmata ocenia powierzchownie. Normalnej kobiecie potrzeba czegoś więcej niż to co jest na takich profilach. Ktoś kto rejestruje się na takich stronach szuka albo seksu, albo jest desperatem. Zarówno jeden i drugi typ osobowości jest nic nie warty. I normalni ludzie to doskonale wiedzą. Dlatego nie ma mowy, żeby się ktoś jak to określasz spodobał. Bo spodobać może się tylko wygląd. Żeby poznać charakter człowieka potrzeba dużo czasu. I to nie przez internet jak większość kretynów uważa.
Nie wiem czy wiesz , ale zdjęcia oraz opis bardzo mocno sugerują jakim kto jest człowiekiem , kiedyś wstawiłem tutaj moją fotę i na tych fotach wyglądałem niepewnie siebie i w sumie taki byłem ;) (obecnie pracuje nad tym by to zmienić i widzę chwilowo progress , jak stane się pewny siebie to myślę , ze też bede mieć osiągi jezeli chodzi o dziewczyny) więc teraz mi nie mów że profil o niczym nie świadczy . A udać kogoś kim sie nie jest na necie też nie jest tak łatwo ;p
Kolejna sprawa , żeby poderwać jakąś dziewczynę czy na odwrót to wcale nie trzeba się az tak :cenzura: znać z charakteru. Przykładowo żeby znaleźć dziewczynę to jednak ważna jest wibracja seksualna ,a z tym twoim poznawaniem się pod kątem charakteru to prędzej zostaniesz przyjacielem , w stylu laska będzie się tobie skarżyła jak ją jej chłopak skrzywdził , ale nie będzie potrafiła od niego odejść , a ten przyjaciel mimo że będzie taki dobry to i tak nie będzie miała na co liczyć .
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
dave123 napisał:
Ale ja nie mam konta na żadnym portalu randkowym ;p Tak się tylko wypowiadam tutaj z nudów , poza tym złamane serca to możńa mieć wszędzie , nie wiem skąd ta teorie wziąłeś o tym
Nic nie pisałem o złamanym sercu, coś musiałeś źle zrozumieć.

Nie masz konta? Doprawdy?

dave123 napisał:
jak rozmawiać z dziewczynami na portalach typu sex randki erodate , datezone itp. jak zagadywać itp. ???
Pytanie bardziej skierowane jest do facetów którzy są dość ogarnięci w tej tematyce i mogą pomóc oczywiście jeżeli są jakieś dziewczyny , które wiedzą coś na ten temat to też niech się wypowiedzą...

dave123 napisał:
no raczej nie bo one dostają tysiące takich tekstów araczej z każdym facetem ruchac się nie będą , ja miałem tak ze duza częśc mi w ogóle nie czytała nawet iwadomości i bardzo mało mi odpisywało mimo , ze zagadywąłem dość inteligentnie


a co do dziewczyn to dziewczyny które szukaja lużnych relacji wcale nie są takie złe
Miałeś konto, szukałeś dziewuchy na portalu randkowym. Trzymajmy się faktów <_<


dave123 napisał:
Nie wiem czy wiesz , ale zdjęcia oraz opis bardzo mocno sugerują jakim kto jest człowiekiem , kiedyś wstawiłem tutaj moją fotę i na tych fotach wyglądałem niepewnie siebie i w sumie taki byłem ;)
Po pierwsze tam się każdy chce pokazać z jak najlepszej strony - taki opis jest :cenzura: warty. I nie byłeś, nie jesteś i raczej nie będziesz pewny siebie. Gdybyś taki był, nie przybiegłbyś prosić o pomoc <_< Dopiero potem odrobinę zmądrzałeś.

dave123 napisał:
(obecnie pracuje nad tym by to zmienić i widzę chwilowo progress , jak stane się pewny siebie to myślę , ze też bede mieć osiągi jezeli chodzi o dziewczyny) więc teraz mi nie mów że profil o niczym nie świadczy . A udać kogoś kim sie nie jest na necie też nie jest tak łatwo ;p
Jest bardzo łatwo udawać kogoś kim się nie jest. Można się wybielić, wyidealizować. Dlatego większość znajomości obecnie zawierana jest przez internet. Masz rację, profil na omawianych portalach mówi sam za siebie, to tak jakbyś krzyczał "jestem idiotą". Sam niedawno powiedziałeś to co ja, a teraz się kłócisz. Na takich portalach nie znajdziesz faceta z klasą, a wiesz dlaczego? Bo taki facet nie potrzebuje klawiatury, żeby porozmawiać z dziewczyną, która mu się spodobała. <_<

dave123 napisał:
Kolejna sprawa , żeby poderwać jakąś dziewczynę czy na odwrót to wcale nie trzeba się az tak :cenzura: znać z charakteru. Przykładowo żeby znaleźć dziewczynę to jednak ważna jest wibracja seksualna ,a z tym twoim poznawaniem się pod kątem charakteru to prędzej zostaniesz przyjacielem , w stylu laska będzie się tobie skarżyła jak ją jej chłopak skrzywdził , ale nie będzie potrafiła od niego odejść , a ten przyjaciel mimo że będzie taki dobry to i tak nie będzie miała na co liczyć .
Daruj sobie te rady. Bo dla mnie człowiek, który niedawno prosił o porady jak rozmawiać i to w dodatku przez internet, a teraz kreuje się na eksperta, jest conajmniej śmieszny. To o czym Ty mówisz, to zostanie przyjacielem dotyczy tylko pajaców, którzy nie wiedzą czego chcą. Jak chcesz "poderwać dziewczynę", czyli mówiąc wprost - tanią dziwkę, która poleci na parę komplementów, to owszem charakter nie ma znaczenia. Tylko po co komu taka bladź? Nie opowiadaj o przyjaźniach, nie opowiadaj o żalach, bo jak jesteś niedojdą takie rzeczy są na porządku dziennym.

Ty sam nie wiesz czego chcesz. Piszesz, że siedzi tam dużo po:cenzura:ów. Że laski, które tam przesiadują są głupie. Jak ja napiszę, że wszyscy którzy mają tam konta są debilami, Ty mnie pytasz dlaczego. Jakbyś kompletnie nie był zdolny do wyciągania wniosków z tego co widzisz.
 
W

wiki9969

Guest
dave123 napisał:
dave123, Hauser wyjaśnił wszystko. Siedziałam, nikogo nie zaczepiałam a otrzymałam kulka niemoralnych propozycji.
Może trzeba było pozaczepiać ? hehe wtedy byś ty wybrała kto ciebie interesuje a tak to musiałaś liczyć , ze może ktoś ciekawy do ciebie zagada :D
A można tam kogoś ciekawego znaleźć? Poza tym tak jak już wcześniej pisałam, zarejestrowałam się tam z czystej ludzkiej ciekawości. Nikogo nie szukałam i szukać przez internet nie zamierzam. ;)
 
D

dave123

Guest
Nie masz konta? Doprawdy?
No nie , ostatni raz miałem jakieś 2 miechy temu

Miałeś konto, szukałeś dziewuchy na portalu randkowym. Trzymajmy się faktów
Tak owszem szukałem , miałem kiedyś konto na normalnym portalu do poznawania osób i nie były to sex-randki i dzięki temu mam pewne obycie ;p

, a na sex randkach siedziałem z 3 dni , kiedyś też z kilkom z neta się spotkałem w realu.


Po pierwsze tam się każdy chce pokazać z jak najlepszej strony - taki opis jest :cenzura: warty. I nie byłeś, nie jesteś i raczej nie będziesz pewny siebie. Gdybyś taki był, nie przybiegłbyś prosić o pomoc <_< Dopiero potem odrobinę zmądrzałeś.
To że ktoś chce się pokazać to nie znaczy , że wie jak to zrobić... :D nie które rzeczy które danej osobie wydają się fajne mogą innym wydać się żałosne , poza tym jeżeli np. ktoś jest np. nie pewny siebie to często najlepsze zdjęcia tego nie zakryją bo swoim wyrazem twarzy będzie o tym sugerował...
Przyszedłem tutaj z pytaniem o rady tylko wtedy , a pewnym siebie może stać się każdy , tylko wymaga to pewnego samozaparcia i nie zawsze to będzie łatwa droga , ja już czuje drobny postęp , ale myśłe , ze z rok pracy nad sobą potrzebuje

Jest bardzo łatwo udawać kogoś kim się nie jest. Można się wybielić, wyidealizować. Dlatego większość znajomości obecnie zawierana jest przez internet. Masz rację, profil na omawianych portalach mówi sam za siebie, to tak jakbyś krzyczał "jestem idiotą". Sam niedawno powiedziałeś to co ja, a teraz się kłócisz. Na takich portalach nie znajdziesz faceta z klasą, a wiesz dlaczego? Bo taki facet nie potrzebuje klawiatury, żeby porozmawiać z dziewczyną, która mu się spodobała.
Nie jest łatwo bo jeżeli np. będziesz chciał się pokazać że jesteś towarzyski a nie masz znajomych to jak to pokażesz ? ktoś będzie np. chciał się pokazać że jest pewny siebie a jeżeli jego mowa ciała będzie wskazywać że taki nie jest ? mógłbym tu podać więcej przykładów.



Daruj sobie te rady. Bo dla mnie człowiek, który niedawno prosił o porady jak rozmawiać i to w dodatku przez internet, a teraz kreuje się na eksperta, jest conajmniej śmieszny. To o czym Ty mówisz, to zostanie przyjacielem dotyczy tylko pajaców, którzy nie wiedzą czego chcą. Jak chcesz "poderwać dziewczynę", czyli mówiąc wprost - tanią dziwkę, która poleci na parę komplementów, to owszem charakter nie ma znaczenia. Tylko po co komu taka bladź? Nie opowiadaj o przyjaźniach, nie opowiadaj o żalach, bo jak jesteś niedojdą takie rzeczy są na porządku dziennym.
Bo owszem zmieniam się ;) nie jestem żadnym ekspertem pisze tylko swoje doświadczenia. Nie tyczy się pajaców jeżeli będziesz np. tylko gadał o zainteresowaniach itp. to prędzej zostaniesz kolegą. Ale ja nie pisze o kąplementach , mam tu na myśli by laska myślał o tobie bardziej w kontekstach erotyczno partnerskich , gdyż poderwanie laski i dalsze z nią relacje to jest właśnie taka relacja.
Widzisz ja tobie pisze kulturalnie a ty mi od razu coś gadasz i piszesz chamskie rzeczy typu jesteś niedojda itp.może warto zobaczyć na siebie.

Ty sam nie wiesz czego chcesz. Piszesz, że siedzi tam dużo po:cenzura:ów. Że laski, które tam przesiadują są głupie. Jak ja napiszę, że wszyscy którzy mają tam konta są debilami, Ty mnie pytasz dlaczego. Jakbyś kompletnie nie był zdolny do wyciągania wniosków z tego co widzisz.
No bo w necie jest dużo takich sytuacji , że laski siedzą z nudów , ale też nie można generalizować i oceniać ludzi z góry , że wszyscy tacy są...


Nawet sama wiki9969 - pisze , że siedziała tam z ciekawości i nie chciała tam nikogo poznać.
 
Do góry