portale randkowe

D

dave123

Guest
Szczerze mówiąc za dużo doświadczeń takich realnych w kwestii podrywania kobiet nie mam i chciałem poprawić swoje relacje , dotego jeszcze pół roku temu byłem totalnie zakąpleksiony + introwertyk a teraz powoli czuje że w te lato już będę gotowy pod kątem pewności siebie do takich zagadan itp.

Przez pol roku słuchałem nagrań hipnotycznych na poprawe pewności siebie i zaczynam czuć wzrost samooceny i tak koło lipca już powinno być ok. Wtedy zaczynam czesc praktyczna czyli cwiczenie juz realnie kontaktow z dziewczynami i widze ze podrywanie w dzien jest najlepsze...
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
No to jak juz sobie zyczysz , rzuc ksiazki i wez praktyke w dlon, tylko narazie sie nie zakochuj , trzymaj dystans. Najlepszym afrodyzjakiem na takie rzeczy co opisales , to zobaczenie sie na zdjeciach jak byles maly , jaki wtedy byles szczesliwy nie potrzebowales kobiet itd. Powodzenia.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Elen napisał:
Przeraża mnie, że ten temat jeszcze trwa... Pan z łysym dziadem w awatarze podsumował wszystko co było do podsumowania <_<
A mnie nie przeraza. Widac ludzie czuja sie samotni i szukaja roznych form poznania kogos. Dziela sie swoimi doswiadczeniami tutaj i to ma sens. Przeraza mnie to, ze tak malo osob z netu ma odwage przejsc do realnych kontaktow. Trzeba odwagi, zeby spotkac sie z mezczyzna, czy kobieta. Ale bez tej odwagi do niczego sensownego sie nie dojdzie. I jeszcze jedno- ludzie musza ze soba rozmawiac zeby sie poznac.
Dzielą się własną głupotą, nie doświadczeniami. Te tak zwane "różne formy poznania kogoś" doprowadziły tylko do tego, że wszyscy łgają na potęgę. Trudno się dziwić, skoro nie ma się ani rozumu, ani też wiedzy. RIP faceci... <_<
 
D

dave123

Guest
Hauser napisał:
Przeraża mnie, że ten temat jeszcze trwa... Pan z łysym dziadem w awatarze podsumował wszystko co było do podsumowania <_<
A mnie nie przeraza. Widac ludzie czuja sie samotni i szukaja roznych form poznania kogos. Dziela sie swoimi doswiadczeniami tutaj i to ma sens. Przeraza mnie to, ze tak malo osob z netu ma odwage przejsc do realnych kontaktow. Trzeba odwagi, zeby spotkac sie z mezczyzna, czy kobieta. Ale bez tej odwagi do niczego sensownego sie nie dojdzie. I jeszcze jedno- ludzie musza ze soba rozmawiac zeby sie poznac.
Dzielą się własną głupotą, nie doświadczeniami. Te tak zwane "różne formy poznania kogoś" doprowadziły tylko do tego, że wszyscy łgają na potęgę. Trudno się dziwić, skoro nie ma się ani rozumu, ani też wiedzy. RIP faceci... <_<



Każdy tutaj wyraża własne opinie oraz co nie co własne przeżycia , więc może to być pomocna wiedza... , akurat , druga kwestia za nim powstały portale randkowe to też dużo osób miało problemy miłosne , tyle , że były może trochę inne...
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
dave123 napisał:
Każdy tutaj wyraża własne opinie oraz co nie co własne przeżycia , więc może to być pomocna wiedza... , akurat , druga kwestia za nim powstały portale randkowe to też dużo osób miało problemy miłosne , tyle , że były może trochę inne...
Pomocna wiedza, która wykreuje jeno nieudaczników niezdolnych odezwać się w normalnym świecie do kobiety/dziewczyny. Pierdolę taką pomoc i takie społeczeństwo. <_<
 
D

dave123

Guest
Hauser napisał:
Każdy tutaj wyraża własne opinie oraz co nie co własne przeżycia , więc może to być pomocna wiedza... , akurat , druga kwestia za nim powstały portale randkowe to też dużo osób miało problemy miłosne , tyle , że były może trochę inne...
Pomocna wiedza, która wykreuje jeno nieudaczników niezdolnych odezwać się w normalnym świecie do kobiety/dziewczyny. pier**lę taką pomoc i takie społeczeństwo. <_<
To czy ktos umie się odezwać czy nie , to wcale nie świadczy , że jest nieudacznikiem , bardziej to świadczy o tym , że nie umie komunikować się z innymi ludźmi , nie myl tego z nie umiejętnością pisania i czytania , druga kwestia siedzenie na portalu nie musi zawsze znaczyć o tym , że ktoś nie umie się odzywać do ludzi... , ludzie mają teraz coraz mniej czasu dla siebie... , do tego wzajemna nieśmiałość , zbyt mała otwartość itp. To wszystko powoduje , że ludzie coraz mniej umieją ze sobą rozmawiać...

Jeżeli chodzi o kwestie poznawania kobiet to fajne materiały o tym zamieszczane od osób zajmujące się PUA np. http://www.uwodzenie.org/itp. , całkiem kompetentne... gościu uprawiał z tego co opisywał seks już z ok. 200 kobiet , fajne ma poradniki bo czytałem w ciągu ostatniego pół roku.
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Hauser prosze nie oceniaj ludzi w ten sposob , nawet nie wiesz Kim jestem , pewnie sie nawet nie spotkamy . Poprostu jesli cie to nie interesuje lub ci jest nie potrzebne bo wiesz lepiej to omin to zwyczajnie. Co za typowe mysleniem ze kazdy w sieci to typowy grubas niesmialy itd. Chce ci przedstawic mnie wiecznego imprezowicza, dobrze zbudowanego chlopaka , na codzien nie miajacy problemow z rozmowami z ludzmi, smialego i otwartego . Cos zle mnie oceniles . Dave z iloma kobietami sypiasz to juz twoja sprawa , dla mnie sie liczy jakosc a nie ilosc. Nie czytaj poradnikow tzn mozesz ale wiecej nauczysz sie wychodzac z domu.

Dobra dave jestes juz dorosly wiec teraz tak kobiety maja swoj swiat ktorego zaden facet nie powinnien przekraczac , tak jak mezczyzni maja swoj. Kobiety sie pieprzy nie z nimi kocha, kochanie zostaw dla kobiet wkoncu tylko kobieta wie jak dotykac kobiete. Jesli chcesz byc dobry w kontaktach z nimi musisz poczuc to ze jestes kims wyjatkowym , wyjatkowym czlowiekiem ktorzy jest krolem swojego zycia . To ty jestes kapitanem statku w swoim zyciu , wszystko zalezy tylko i wylacznie od Ciebie. Kobiety sa twoim przyjaciolkami ktore Cie wspieraja , troszcza sie , dbaja o Ciebie itp A seks jest to tylko dodatek do twojego wspanialego zycia. Seks najlepiej smakuje jesli wiaze sie z nim jakas fabula, zazwyczaj w zyciu jest tak ze seks jest spontaniczny i bardzo sie z tego powodu ciesze. On wychodzi sam z siebie najczesciej , najlepiej jak go nie bedziesz porzadal wtedy sam do Ciebie przyjdzie w odpowiednim momencie w twoim zyciu. Kobiety traktuj z szacunkiem zawsze , w lozku je pieprz ale poza nim zawsze pamietaj ze to twoje towarzyszki zycia i chca dla ciebie jak najlepiej. Nie wazne z iloma kobietami bedziesz sypial w twoim zyciu, wazne jak wspanialym wartosciowym czlowiekiem jestes w swoim zyciu na codzien.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
pluto18 napisał:
Hauser prosze nie oceniaj ludzi w ten sposob , nawet nie wiesz Kim jestem , pewnie sie nawet nie spotkamy . Poprostu jesli cie to nie interesuje lub ci jest nie potrzebne bo wiesz lepiej to omin to zwyczajnie. Co za typowe mysleniem ze kazdy w sieci to typowy grubas niesmialy itd. Chce ci przedstawic mnie wiecznego imprezowicza, dobrze zbudowanego chlopaka , na codzien nie miajacy problemow z rozmowami z ludzmi, smialego i otwartego . Cos zle mnie oceniles . Dave z iloma kobietami sypiasz to juz twoja sprawa , dla mnie sie liczy jakosc a nie ilosc. Nie czytaj poradnikow tzn mozesz ale wiecej nauczysz sie wychodzac z domu.
Facet, dość tych uprzejmości. Nie wiem kim jesteś i :cenzura: mnie to obchodzi. Przyczepiłeś się do mnie jak rzep psiego ogona. Pisałem o ogóle społeczeństwa, nie ad personam. To po pierwsze. Po drugie nie wojuj ze mną, bo ja zwyczajnie mam w d*pie zdanie innych i będę pisał, myślał i robił co mi się podoba. Jak twierdzę, że ludzkość to banda debili, to będę tak twierdził dalej póki ten ogół mi nie udowodni, że się zmienił.

Nie oceniam Ciebie, oceniam ludzkość ogólnie. I po tym co tu w moim kierunku tworzysz, można śmiało rzec, że mam rację. Nie wszystko kręci się wokół Ciebie. Im wcześniej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie. A teraz to Ty dostajesz ignora za głupotę. Mogłeś zwyczajnie mnie zignorować, nie chciałeś. Mogę szanować inne zdanie, ale nie irytującego natręta, cierpiącego na megalomanię <_<
 
D

dave123

Guest
pluto18 napisał:
Dobra dave jestes juz dorosly wiec teraz tak kobiety maja swoj swiat ktorego zaden facet nie powinnien przekraczac , tak jak mezczyzni maja swoj. Kobiety sie pieprzy nie z nimi kocha, kochanie zostaw dla kobiet wkoncu tylko kobieta wie jak dotykac kobiete. Jesli chcesz byc dobry w kontaktach z nimi musisz poczuc to ze jestes kims wyjatkowym , wyjatkowym czlowiekiem ktorzy jest krolem swojego zycia . To ty jestes kapitanem statku w swoim zyciu , wszystko zalezy tylko i wylacznie od Ciebie. Kobiety sa twoim przyjaciolkami ktore Cie wspieraja , troszcza sie , dbaja o Ciebie itp A seks jest to tylko dodatek do twojego wspanialego zycia. Seks najlepiej smakuje jesli wiaze sie z nim jakas fabula, zazwyczaj w zyciu jest tak ze seks jest spontaniczny i bardzo sie z tego powodu ciesze. On wychodzi sam z siebie najczesciej , najlepiej jak go nie bedziesz porzadal wtedy sam do Ciebie przyjdzie w odpowiednim momencie w twoim zyciu. Kobiety traktuj z szacunkiem zawsze , w lozku je pieprz ale poza nim zawsze pamietaj ze to twoje towarzyszki zycia i chca dla ciebie jak najlepiej. Nie wazne z iloma kobietami bedziesz sypial w twoim zyciu, wazne jak wspanialym wartosciowym czlowiekiem jestes w swoim zyciu na codzien.
tutaj to ogółem masz rację...
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Co do kobiet , wystarczy dobrze zagadac tylko , dla mnie seks to zwykla potrzeba fizjologiczna jak jedzenie i picie, z czasem ci sie znudzi zobaczysz :) gdybym mial syna kazalbym Mu sie zajac soba a nie uganiac za dziewczynami ogolnie.
 
Do góry