Opętanie

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Już czas zadać podstawowe pytania, bo jak widać gołych faktów każdy ma w
rękawie aż za wiele. Jedno będzie takie: Dlaczego szatan udaje prostaka,
pokazuje gdzie się chowa i jak go stamtąd wyciągnąć, pokazuje te
wszystkie swoje schematyczne działania, że małe dziecko wcześniej
poinstruowane bez trudu wskaże go palcem.
Potem sytuacja się powtarza, nowa ofiara i nowy ksiądz i zakończenie to
samo. Czyżby nie chciał nikogo skrzywdzić a tylko rytuał jest mu
potrzebny. Przecież gdy się dowiemy, że jest to szanse jego spadają
niemal do zera. Dlaczego on chce przegrywać właśnie z kościołem i tam
manifestuje swoją porażkę, czy nie jest mu przypadkiem po drodze?
Nie mieliśmy czcić przedmiotów, więc dlaczego ugina się przed każdą
rzeczą związaną z katolickim kościołem i w najmniejszych szczegółach
wykrzykuje czego on też się nie boi?
Czy juz całkiem wypalił się nawołując ludzi do mordów i nie stać go już
na skryte działanie?
Ostatnie już: dlaczego pokazuje gdzie mamy się udać aby zniszczyć go z
olbrzymią siłą, której się boi?
Właśnie te wątpliwości stoją mi przed oczami kiedy poznaję fakty a nie
widzę logiki w działaniu ciemnych sił.
Ptak, przepraszam, nie chodziło mi o prowokację z Twojej strony tylko
bohatera naszych rozważań...
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Alan, jakie mocne sformułowanie..
Okropnie mnie przerażasz. :021: Po prostu po nocach nie sypiam.
Już odpowiadam, na początku byłem ateistą a później Satanistą. Od szkoły średniej, jak by co.
Masz rację, lej każdego ubranego na czarno to po około 1000 bójek na jakiegoś Satanistę pewnie trafisz. :021:

Ps. biała alba też jest ładna, poskarżę się mojemu demonowi co to we mnie siedzi :026:
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
ot forumowy satanista. Nie musisz nie sypiać by być pod wpływem, może ci się wręcz wieść bardzo dobrze ;) co nie zmienia faktu, że chcesz służyć stronie od początku przegranej
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Okropnie mnie przerażasz. :021: Po prostu po nocach nie sypiam.
Ps. biała alba też jest ładna, poskarżę się mojemu demonowi co to we mnie siedzi :026:

Nie bój się i śpij spokojnie,ale jak kiedyś w nocy zobaczysz za oknem jakąś postać w białej albie to będzie to Twój przyjaciel Alan.
Otworzysz okno i mnie wpuścisz.? :sleep:

.
Masz rację, lej każdego ubranego na czarno to po około 1000 bójek na jakiegoś Satanistę pewnie trafisz. :021:

Ale ja się zawsze pytam;coś ty koleś za jeden....jak odpowie ,że jest satanistą to wtedy dopiero leję. :tongue:
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Co do Satanizmu, to nie trzeba tego czytać co piszę. Tłumaczenie dla nie kumatych - piszę zgodnie z poglądami więc czytanie tego jest przejawem tolerancji (u chrześcijan i jednostek z blokadami rzadko spotykana).

To temat o opętaniu, więc nie mam zamiaru tłumaczyć jak to jest. Powiem jedynie że to owce podążają za stadem, nawet w przepaść.

Jeżeli jestem opętany (radzę poczytać wcześniejsze strony, o tym że opętanymi są, co dziwne, zawsze chrześcijanie) to jest mi z tym wspaniale i polecam.

Co do tego okna, jeżeli tak by miało być to na początek pomyślę że mi odbiło, później trafi mnie szlak a na koniec zapytam "po coś przylazł?"

Prowadzisz taką jedno osobową bojówkę inkwizycyjną Alan?
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Jasne, jasne. Już ja znam te pokojowe zamiary.
A czemu to akurat mnie taki zaszczyt miał by spotkać? :icon_twisted:
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Jasne, jasne. Już ja znam te pokojowe zamiary.
A czemu to akurat mnie taki zaszczyt miał by spotkać? :icon_twisted:

Martwię się o Ciebie ,abyś nie poszedł na zatracenie.Ale jesteś ochrzczony,byłeś u komunii,więc może nie będzie tak żle.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Nie zaczynaj znowu z komunią i chrztem. Czyli jak to mam zwyczaj nazywać, morderstwem na naturze człowieka, jego prawdziwej duszy.

Powinieneś wiedzieć, jako zagorzały katolik że chrzest jest ważny gdy będę "niósł innym słowa boga" a tego nie czyniłem nigdy.
Komunia, czyli opłatek a to jest mąka i woda.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Nie zaczynaj znowu z komunią i chrztem. Czyli jak to mam zwyczaj nazywać, morderstwem na naturze człowieka, jego prawdziwej duszy.

Powinieneś wiedzieć, jako zagorzały katolik że chrzest jest ważny gdy będę "niósł innym słowa boga" a tego nie czyniłem nigdy.
Komunia, czyli opłatek a to jest mąka i woda.

Z tym chrztem to niezupełnie masz rację.Możesz jedynie dokonać apostazji.Apostazja nie powoduje formalnego opuszczenia kościoła.Apostata zgodnie z doktryną Kościoła Katolickiego wciąż pozostaje jego członkiem oraz katolikiem,gdyż decydujący o tym chrzest jest nienaruszalny w myśl zasady; ,,Semel catholicus,semper catholicus''... ,,Raz katolik,zawsze katolik''.
Apostazja jest odnotowywana w księgach parafialnych,jednak informacja o chrzcie nie jest z nich usuwana.

To można porównać np. do miłości.Jeśli ktoś kogoś kiedyś kochał,a potem przestał,nawet znienawidził to nie może tego unieważnić.Nie może powiedzieć,że wtedy nie kochał.
Albo inny bardzo infantylny przykład,miałeś kiedyś pluszowego misia i w złości rozprułeś mu kiedys brzuszek.Możesz tego żałować,ale nie możesz powiedzieć,że to nie miało nigdy miejsca.
 

ptak123a

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
1 071
Punkty reakcji
8
Apostazja jest odnotowywana w księgach parafialnych,jednak informacja o chrzcie nie jest z nich usuwana.
np. w Hiszpani ,sąd nakazał usuniecie . Wolsce może nie długo też
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
np. w Hiszpani ,sąd nakazał usuniecie . Wolsce może nie długo też

Widzisz premier Zapatero to typowy opętaniec na punkcie walki z kościołem.Jednocześnie swietnie rozwijający się kraj doprowadził na skraj przepaści gospodarczej.Hiszpania długo będzie lizać rany po tym opętańcu.
 

ptak123a

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
1 071
Punkty reakcji
8
Widzisz premier Zapatero to typowy opętaniec na punkcie walki z kościołem.Jednocześnie swietnie rozwijający się kraj doprowadził na skraj przepaści gospodarczej.Hiszpania długo będzie lizać rany po tym opętańcu.
W Grecji też rządził ?W Polsce to raj na ziemi bo Watykan rządzi
Co do opętań ,stygmatów i jeszcze paru wynalazków (darów )skończą się jak ostatni wierny wyzionie ducha :310:
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
MaraksGhash, zgodzisz się odpowiedzieć na pytanie?:
-Co zyskuje satanista po śmierci?
Jeżeli zależy Ci na przyciągnięciu "wiernych" to rozważ uczciwą
odpowiedż.
Z moich obserwacji opętań jako żródła informacji, jak również przesłanek
biblijnych wynika, że szatan ma wyjątkowo przechlapane. Co może zaoferować swoim
wiernym zadeklarowany kłamca?
A może znasz przwdziwy powód buntu dwunastoskrzydlatego...
 

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
posłuchajcie sobie to nagrania z egzorcyzmów Anneliese Michel.
http://www.youtube.com/watch?v=6kqlM0TNQDQ
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
To samo mogła powiedzieć osoba chora psychiczne. Tym bardziej, że Michel była nafaszerowana po uszy.
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Tak, i jakiś sztuczny tłok tam panuje jak w PKS-ie w letnie popołudnie.
-Hitler posuń się, nie, to ten na dole(?)...teraz tamten chce mówić itd.
Niech ktoś teraz spróbuje przeczytać książkę opisującą całe zajście a na deser 52 taśmy(szpula).Tylko wcześniej rezerwacja w wariatkowie! Mój kupel, który nigdy nie słyszał o opętaniach po 5 min. seansu miał wszystkiego dosyć, ale ciekawość zwyciężyła i dosłuchał do końca.
Zauważcie, że ci księża nie są zdziwieni ujadaniem diabła udającego wszystkie wymienione osoby, to standard i nie ma choroby psychicznej zwanej"diablicą".
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Apostata zgodnie z doktryną Kościoła Katolickiego wciąż pozostaje jego członkiem oraz katolikiem,gdyż decydujący o tym chrzest jest nienaruszalny w myśl zasady; ,,Semel catholicus,semper catholicus''... ,,Raz katolik,zawsze katolik''. Apostazja jest odnotowywana w księgach parafialnych,jednak informacja o chrzcie nie jest z nich usuwana.

Więc mam spalić kościół czy co mam zrobić by się z tego wyrwać, według Ciebie? Jak dla mnie apostazja zmaże koszmarny błąd moich starych.

-Co zyskuje satanista po śmierci? Jeżeli zależy Ci na przyciągnięciu "wiernych" to rozważ uczciwą odpowiedż.

Satanista po śmierci, zyskuje tyle co każdy inny człowiek, ponieważ nic po niej nie ma.
Satanista wierzący w boga czyli w Szatana także powiedział by coś w stylu Nico.
"...wierzę, że po śmierci ja i mnie podobni pójdziemy do piekła by rządzić wraz z naszym Ojcem, bo lepiej być władcą w piekle niż sługą w niebie"

Kolejna kwestia, Max, mylisz mnie z kimś. Ja nie nazywam się LaVay więc żadnego "nowego wiernego" przyciągać nie mam zamiaru.
Satanisty się nie zwabia przecież bo to wtedy jest kicz a nie zupełna wolność. Można mieć wzory ale nie kopiować je, jak robią to inne religie.

Skoro, chrześcijański Szatan ma tak przechlapane to czemu tak się Go boją? Powinni mu "powiedzieć prosto w oczy", że nic im nie zrobi a tym czasem boją się Go jak niczego innego. :021:
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
No tak, ale nie wiem na podstawie jakich przesłanek satanista twierdzi,
że będzie im z wujciem "samo zło" szło dobrze. W opętaniach pyskaty
przyznaje się do porażki a biblia skreśla go nieodwołalnie.
Jeszcze raz :
Boją się go wszyscy dlatego, że ma przechlapane i nie ma NIC do
stracenia.
Ludzie nie mogą być jak dzieci by z ciekawości wkładać rękę do ognia,
chociaż trzymanie dystansu też nie gwarantuje pełni zdrowia.
Warto znać zagrożenia...
 
Do góry