Nawiedzone Miejsca- Ktore Widzieliscie!

Konar

Kwezal.pl
Dołączył
4 Czerwiec 2006
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Łoo az spadłem z krzesła ze strachu ^_^ Ale mnie ten szpital tez az nie napawa strachem ... Zwykły zniszczony budynek =P

BuuUUUuuuuUUUuUUUuuuu Haa ale sie wystraszyliscie ^_^
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
A ja chce spodkac ducha ;( ;( !!! Jak na zlosc w mojej okolicy nie ma zadnego domu nawiedzonego :( NA cmentarzu w nocy strasza tylko zlomiarze ktorzy z kaplicy wszystko co metalowe ukradli :D :D

Normalnie zazdroszcze tym co "ducha" widzieli, mieli okazje sobie z nim pogadac, jak to sie mu duchuje i wogole, 1,2 piwka mu postawic i powiedziec mu zeby dla beki moja byla nauczycielke od matmy postraszyl :/
 

NoNe

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
467
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto 'innych' aniołów
U mnie w mieście też jest niby nawiedzony dom. Ponoc jest wybudowany na grobie księdza. Każdy jego właściciel miał pecha i wszystcy rezygnują z mieszkania w nim. Kilka osób było w środku.

Ja nie, nie chcę.. Choć prubowałam xD
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
__PodHale!!__
:D hehe no duzo osob nie wierzy w takie rzeczy ja chyba tez nie ale musze przyznac ze fascynuja mnie takie dziwy :D
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Kolo mnie jest dom w ktorym jakies 20 lat temu zostal zabity ojciec i syn a zabil ich własny spółnik.A miejsce to nazwane jest ,,Kurza ferma " bo zanim zgineli to chodowali ogromne ilości kur.Tam tez podbno straszy .Niestety nie mam zdjęc tego domu.A oprócz tego to w bierzanowie przy Hebanie ( Jeśli ktos zna Krakow stoi domw którym też straszy dom ten nigdy nie zostal ukonczony z powodu duchow.Gdy cos się zaczynalo ew dzień w nocy zostawało zniszczone.
 

Carollina21

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
W piątek 1 września jechałam z narzeczonym i jego rodzicami trasą Warszawa-Katowice, z powodu korka, który zazwyczaj tworzy się w miejscowości Kamieńsk zdecydowaliśmy się pojechać objazdami. Gdzieś około godziny 18 kiedy już szarzyło przejeżdzaliśmy przez jakąś wieś w okolicach Częstochowy( nie potrafię dokładnie określić miejsca). Bardzo znudzona patrzyłam na tamtejsze domy ,moją uwagę przykół nowy jednopiętrowy dom otynkowany na ciemny zieleń,dom spodobał mi się bardzo i zadziwiło mnie ,że jest niezamieszkany ( było widać przez okna puste ściany ,brak firanek,światła,jakichkolwiek oznak zamieszkania) jechaliśmy dosyć wolno także podziwiałam dom ,nagle leniwie spojrzałam w lewe górne okno jednego z pokoji i na wysokości całej szyby zobaczyłam postać na oko 4 letniej dziewczynki (tak jakby stała na parapecie) jedną rękę miała przyłożoną do szyby,włosy białe do ramion,białe nóżki i sukienkę. W pierwszej chwili pomyślałam co za idiota pozwala takiemu małemu dziecku stać w ciemnym oknie samemu?! Ale kiedy zaczęłam analizować w głowie to co zobaczyłam doszło do mnie ,że to nie mogło być dziecko . Z prostej przyczyny -to "coś" miało tylko jeden kolor śnieżną biel ,nie było innej odcieni na twarzy dłoniach ,nigdzie! Zaczęłam sobie wmawiać ,że to może lalka ale po pierwsze lalka również ma inny odcień twarzy i dłoni zbliżony do ludzkiego a po drugie nie ma takich lalek w takich konturach. Żałuję ,że nie powiedziałam rodzinie o tym co widziałam ,niestety głupi wstyd zwyciężył. Od tego zdarzenia cały czas o tym myślę i zastanawiam się czy inni ludzie również to widzieli. Jeżeli wiecie cokolwiek na temat tego domu bądz takiego zdarzenia bardzo proszę o odezwę.Karolina
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
obejrzcie sobie film "egzorcyzmy emily rose po obejrzeniu newet czlowiek przechodzacy obok ulica wydaje sie straszny ;D podkreslam ze film jest na faktach ;D
 

ryszardo

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2006
Posty
67
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
zza płotu
Z 15km ode mnie też jest nawiedzony dom. Było kilku smiałków którzy zdecydowali się w nim spać, ale nikt nie przespałw nim cąłej nocy. W piwnicy było słychać jakby zacinającą sie kasete w magnetofonie jak ktoś poszedł sprawdzić do piwnicy to nic nie było było puste pomieszczenie, a głos dobiegał spod zmieni
wiec zaczeli kopać i kopali kopali aż przekopali saię na głebokość 1m, a za takieej odległości nic chyba spod ziemi nie było by słychać. Nic nie znaleźli póżniej na strychu cos było, ale nie odważyli się iść bo słyszeli płacz dziecka jakiegoś i poszli z tego domu.! O tym domu też chyba w "nie do wiary" było, krązy jeszcze kilka egend o tym domu , ale nie znam całych i dokładnie jak tej, dowiem się to napisze jeszcze!! aktualnie w tym domu jest bar całodobowy, lecz nikt nie chce zostać na nim na noc sam!!
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
u mnie w mieście sa aż dwa nawiedzone miejsca. Pierwsze to stary drewaniany dom w którym ponoć powiesił się właściciel. Od tamtej pory nikt tam nie mieszka. często słychać skrzypienie i jakby tarcie liny, wiecie tak jakby się na niej ktoś bujał... Drugi to stary drewniany blok sprzed wojny. Wybubchł w nim pożąr i ponoc zginęła jakaś rodzina. Od tej pory zabili to deskami i nikt tam nie może wchodzić. podobno w nocy słychać z niego dziwne jęki. Nie wiem czy te dwie opowieści to prawda bo nigdy nie byłam w tych budynkach, ale wierzę w duchy..
 

wild_wolf

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krakow
ja bylam ze znajomymi w jednym nawiedzonym domu (w krakowie na kosocickiej-widacgo jak sie jedzie do wieliczki).
tam podobno sie ktos powiesil i na strychu jest jeszcze sznur.
mysmy chodzili tylko po parterze bo wyzej nie dalo sie wejsc bo w przejscu na podlodze leza okna chyba do wmurowania i wszedzie jest szklo...i gebneralnie jedyne co tam jest niebezpieczne to to ze sie mozna niezle pokaleczyc :|
ponoc w zwiazku z tym ze tam straszy postawili tam kaplice w ogrodzie zeby przestalo
 

lunasz

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
65
ja z duchem mieszkam juz 8 lat. Przyzwyczaiłam się. Przez lata moich zabiegów nie przekracza granicy wyznaczonej i jest ok
 

^IceRimE^

Post Master
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
682
Punkty reakcji
0
Miasto
Blisko Ciebie :)
u mnie w miescie jest taki most gdzie facet sie powiesil na latarni :p
tego miejsca szczegolnie sie konie boja jak i tez ludzie :D

Drugie miejsce to zreszta moja kamienica xD
wybudowana jeszcze przed II wojna swiatowa i zostala ponoc wybudowana na bylym cmentarzu

(niektorzy mieszkancy to odczuwaja, slysza rozne glosy itd rzuca im garnkami)
moim zdaniem to legenda wyssana prosto z palca, ale fakt gdy ide na strych, lub w nizsze partie budowli czasami cos huknie w poblizu) :D
pewnie to wiatr xD
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
U mnie w mieście niedawno odnowiono stary budynek [taki blok to teraz jest] w którym było getto w II wojnie światowej i wprowadzili się tam rodzice mojej szwagierki... i w nocy czasami było słychać tak jakby za ścianą płacz dziecka chociaż w całym budynku nie było żadnego dziecka poniżej 13 roku życia. Przyszedł ksiądz, wyświęcił czy coś takiego i już nic nie słychać...
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
U mnie w mieście niedawno odnowiono stary budynek [taki blok to teraz jest] w którym było getto w II wojnie światowej i wprowadzili się tam rodzice mojej szwagierki... i w nocy czasami było słychać tak jakby za ścianą płacz dziecka chociaż w całym budynku nie było żadnego dziecka poniżej 13 roku życia. Przyszedł ksiądz, wyświęcił czy coś takiego i już nic nie słychać...

Najs :mruga: Mnie by przytkało. Sama mieszkam w kamienicy, która przeżyła dwie wojny, i chociaż mieszkam tu od urodzenia łapię czasem jakieś fazy. Zwłaszcza, że z powodu tego ile osób tu zginęło wybudowali na podwórku małą kapliczkę. W sumie nic nie straszy, ale sny z nią związane mam okropne.
 

Lucha16

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mieszkam na Biezanowie i zgadzam sie z tym ze stoi tu opuszczony dom w ktorym ponoc straszy w co ja nie wierze byłam tam kiedys ze znajomymi zwiedziłam cały.. i nic sie nie działo... to jest poprostu stary opuszczony i zagracony dom... na jego temat jest mnustwo histori jedne ze sie tam ktos powiesił inne ze ojciec zamorował dziecko... a jak naprawde jest tego sie raczej nigdy nie dowiemy.. ;)

Zna ktos jeszcze jakies ciekawe i "nawiedzone" miejsca w krakowie w okolicy Bizeanowaa??
 

zmurka

zmurka na prezydenta xD
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
603
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z nieba
buuu..dobrze ze w mojej okolicy nic takiego nie ma...okropnie boje sie takich miejsc..
 
Do góry