Najbardziej Niebezpieczna Subkultura

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem zli ludzi sa wszedzie np.
Idziesz kolo przystojniaka z modnych spodniach i ladnej kurteczce i nagle ten zadaje ci cios nozem, to moglem byc ja chociaz nie jestem noeswirem czy dresiarzem...
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Hmmm...
Nigdy nie wiadomo jak taki mod moze na cos takiego zareagowac :D
Jak będzie jakiś wredny może się pogniewac i dac bana :D
 

Kurururu

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ustka
tak jak tu była mówa dresy ;P no i kibice :) ^^ ale u kibiców to jets pryznajmiej niby walka o "coś" a dresów całkwicie nei pojmuje :?
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Jak dla mnie to skini! Jak widzę skina to po prostu uch.. Szczególnie z moją naszywką przeciwko rasizmowi i kilku punkowych :p Po prostu uciekam gdzie pieprz rośnie, a jak widzę kilku to już w ogóle uh... chowam się w tłumie. Ci ludzie nie majązadnych skrupułów, dla nich nie ma różnicy czy dziewczyna, facet, stary czy młody. jak im coś nie pasi to podchodzą i biją do nieprzytomności. Wystarczy, że się uśmeichniesz nie tak do jednego z nich a już możesz wylądować na intensywnej terapii.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Heaen, uśmiechać się do skinów? Głupi pomysł :D.
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
Miałem kiedyś nieprzyjemne doświadczenia z dresami, ale też znam kilku spoko ludzi z tego środowiska. Kiedy indziej zato idę sobie ulicą, podchodzi do mnie dwóch typów w pasiastym ubranku i jeden koleś się odzywa "przepraszam pana, ma pan może zegarek?" Zczaiłem kątem oka czy przypadkiem jakiej kosy w rękawie nie trzyma, powiedziałem im godzinę... i oni grzecznie podziękowali i poszli. Nie ma co uogólniać, ale najgroźniejsza subkultura to idioci. Najciekawsze, że większośc jej członków się z nią nie identyfikuje.
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
dla mnie skini... kiedyś szłam w glanach, skórze, czarnych spodniach i kostce przez miasto... jak tradycyjny metal, nikomu nic nie robiąc, nie patrząc się krzywo itd... i pobili mnie, bo "metale to gów.no"...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Godzine temu napadło mnie pięciu skinheadów. Czekali na mnie pod moją szkołą, cóż to za organizacja :/.
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem to nie subkultury sa niebezpieczne, ale przepełnieni agresją i nienawiścią ludzie, którzy czasem pokrętnie rozumieją idee danej subkultury lub czasami są po prostu głupi. Co gorsza to coraz częstrze wyjątki.
Ale jeśli juz miałabym wybierać, to zdaje mi się, że skini i blokersi/dresiarze.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Merope - zgadzam się. Ale niektóre subkultury bez względu na ich zwolenników i tak budzą lęk.
 

basia2b

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Neonaoziści ... i skinhead... to subkultury ktore są groźne... ale w żadnym wypadku sie ich nie boje.... ale wiadomo ze punki zawsze prowadzily wojne ze skinhead'ami i odwrotnie .. i tak już zostanie oni mają coś do nas my mamy do nich :mruga:
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Najstraszniejszą subkulturą są rolnicy. Tak, tak rolnicy! Pomyślcie dlaczego :lol: No i babcie ubrane w taki charakterystyczny kapelusz. Dziadkowie też, ale w kaszmirowe kaszkiety.
 

Rzeznik

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
242
Punkty reakcji
1
Moherowe berety to też subkultura? Kurde no jakby na to nie spojrzeć coś w tym jest...
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Hm, no nie da się ukryć. Subkultura, o ile sie orientuje, charatkeryzuje się tym, że jej członkowie specyficznie sie ubierają, słuchają konkretnej muzyki, no i mają do pewnych spraw ustalony stosunek.
Ubiór mamy - berety.
Muzykę też w pewnym sensie :D - Radio Maryja.
No i oczywiście poglądy...
Buheh, ale jaja :sexy:
PS To co, zaliczamy mohery do subkultur? :p
 

Amnezja

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Sataniści w najmroczniejszym wydaniu...

Fanatycy rasistowcy (np. goście z Klu Klu's :bag: )
 
Do góry